Bonus

Bluza Kamuflage

Konto Mobi z bluzą w ING Banku Śląskim

Nowe konto Mobi dla dziecka w wieku 13 - 17 lat można otworzyć w promocji! Zapoznaj się z warunkami, sprawdź terminy realizacji poszczególnych wymagań i skorzystaj już teraz! Otwórz konta dla wszystkich swoich dzieci i zrób im prezent wyjątkową bluzą Kamuflage x ING x VISA!

Mobi z bluzą w ING - co to za promocja?

ING Bank Śląski wraca z promocją konta Mobi dla dzieci w wieku od 13 do 17 lat! Tym razem oferta specjalna wygląda nieco inaczej - za nowe konto Mobi można dostać bluzę polskiej firmy Kamuflage, przygotowaną z ING oraz VISA! Jest to limitowana edycja bluz dostępna tylko dla klientów ING!

Udział w ofercie można zgłosić od 19 października do 17 listopada 2022 roku. Konto w promocji możesz założyć dla każdego ze swoich podopiecznych. Warunki promocji są bardzo proste - sprawdź poniżej co musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta dla młodych ING Banku Śląskiego?

Aby skorzystać z oferty ING należy posiadać lub założyć do 17 listopada konto osobiste - konto rodzica. Konto w ramach promocji można otworzyć dla dziecka, które ukończyło 13 lat i nie ukończyło 18 lat. Są to jedyne wymagania wobec rodzica i dziecka.

Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę.

Co trzeba zrobić, aby dostać bluzę Kamuflage z Kontem Mobi dla dziecka?

  1. Do 17 listopada 2022 r. przez Moje ING załóż Konto Dziecka, przystąp do promocji i zaakceptuje regulamin.
  2. Jeśli jako rodzic nie masz konta osobistego w ING, załóż je jak najszybciej!
  3. Do 2 grudnia 2022 r. zrób min. jeden przelew na min. 50 zł ze swojego konta w ING na Konto Dziecka Uczestnika na Konto Dziecka założone w ramach promocji.
  4. Nagroda - kod odbioru bluzy zostanie wysłany w wiadomości w Moim ING Dziecka do 16 grudnia 2022 r.. Kod ważny jest 3 miesiące od daty przekazania w Moim ING. Kod można wykorzystać na stronie https://kamuflage.eu/strona/ingvisa.

Warunki są bardzo proste! Zarejestruj się w promocji i skorzystaj już teraz! Jeśli posiadasz kilkoro podopiecznych wystarczy, że raz zarejestrujesz swój udział w promocji i otworzysz rachunki dla każdego dziecka w czasie jej trwania.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

16.11.2022

Bonus

Bluza Kamuflage

Dla kogo

Dla młodych w wieku 13-17

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie