Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2023

Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2023
Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2023
Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Celem rankingu kredytów samochodowych Akredo jest ułatwienie decyzji: gdzie wziąć kredyt na samochód? Przedstawiamy najlepsze propozycje finansowania samochodu i innych pojazdów na raty!

Sprawdź, który kredyt naszym zdaniem jest najlepszy! Wybierz ofertę spełniającą Twoje wymagania! Pamiętaj! Nie każdy bank zgodzi się sfinansować każdy pojazd! Zapoznaj się z ofertą złóż wniosek w kilku miejscach — nie zmniejszy to Twojej szansy na kredyt! Porównaj propozycje w różnych instytucjach, a ranking potraktuj jako punkt odniesienia.

Najlepsze kredyty samochodowe proponuje Santander Consumer Bank!

Santander Consumer Bank posiada oddzielne oferty kredytowe na nowe samochody, pojazdy używane, motocykle oraz samochody elektroniczne. Wszystkie z tych ofert zasługują na wyróżnienie, biorąc pod uwagę ich atrakcyjne warunki:

  • kredyt na samochód używany - RRSO 15,55%,
  • kredyt na nowy samochód - RRSO 15,77%,
  • kredyt na motocykl - RRSO 16,65%,
  • kredyt na samochód elektryczny - RRSO 11,25%.

Decydując się na kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank możesz skorzystać ze stałego lub zmiennego oprocentowania. Bank umożliwia wybór rodzaju rat równe, malejące oraz balonowe. Dla osób o bardzo konkretnych oczekiwaniach Santander Consumer Bank jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji! Bank akceptuje różne źródła dochodu, również z zagranicy, przez co jest świetną ofertą dla osób pracujących poza krajem!

Credit Agricole na drugim miejscu rankingu kredytów na auto!

Kolejny kredyt samochodowy warty naszego polecenia proponuje bank Credit Agricole! Standardowa oferta kredytu na zakup auta lub motocykla w tym banku umożliwia to szansa na gotówkę do 150 000 zł, na nawet 10 lat! RRSO 13,76%! Celem kredytowania mogą być pojazdy nowe oraz używane, maksymalnie do 5 lat.

Credit Agricole nie wymaga pierwszej wpłaty - wkładu własnego na zakup samochodu, dodatkowych zabezpieczeń czy poręczenia. Wszystkie formalności można załatwić w trakcie jednej wizyty! Decyzja kredytowa nawet w 15 minut!

Bank udziela kredytów w ramach współpracy z wybranymi salonami samochodowymi Carfleet, Honda oraz innymi, rozmieszczonymi na terenie całej Polski. To właśnie do salonów należy udać w celu otrzymania oferty i zawarcia umowy.

Kredyt samochodowy w BNP Paribas naszą trzecią propozycją!

Bank BNP Paribas oferuje kredyt na zakup samochodu osobowego lub ciężarowego, motocykla, skutera, quada a także jachtu. Wystarczy wykazać odpowiedni dochód, który potwierdzimy dokumentem - bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu. Auto lub każdy inny pojazd można kupić na użytek prywatny lub na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej czy gospodarstwa rolnego.

Każdy z tych pojazdów może być nowy lub używany. Maksymalna kwota kredytu to aż 500 tys. zł! Okres kredytowania wynosi nawet 10 lat, jednak pod warunkiem, że wiek pojazdu nie przekroczy 20 lat w czasie trwania umowy kredytowej. RRSO kredytu wynosi 19,61%