Bonus

Mniejsza marża

Spełniaj marzenia z mBankiem

Kolejny raz mBank powrócił z ofertą promocyjnego kredytu hipotecznego. Korzystając ze specjalnej okazji, możesz otrzymać kredyt na zakup mieszkania z pomniejszoną marżą. Zobacz szczegóły oferty “Spełniaj marzenia”.

Mniejsza marża i brak prowizji

Standardowa oferta kredytu hipotecznego mBanku umożliwia otrzymanie od 100 000 do 2 000 000 zł z okresem spłaty do 35 lat. Jedyne wymagania banku przed udzieleniem kredytu hipotecznego to minimum 10% wkładu własnego oraz odpowiednia zdolność kredytowa względem wymaganej sumy. Standardowa marża w takiej ofercie to aż 8,05%.

Biorąc pod uwagę czas trwania typowej umowy na kredyt hipoteczny, jest to odczuwalnie wysoki koszt. Szczęśliwie, bank regularnie organizuje oferty promocyjne. Obecnie możliwe jest otrzymanie obniżonej marży dzięki trzynastej edycji programu “Spełniaj marzenia”.

Niższa marża wraz z ubezpieczeniem

Aby skorzystać z promocji, przede wszystkim należy wyrazić zgodę na zakup ubezpieczenia na życie. Drugi warunek to założenie konta osobistego. Tutaj kredytobiorca staje przed pewnym wyborem. Najwyższa wartość promocji jest dostępna przy założeniu konta osobistego intensive, jednak jego obsługa wymaga wpłacania aż 7 000 zł miesięcznie na rachunek. Jeżeli jest to zbyt dużo, możemy założyć standardowe konto osobiste, choć redukcja marży będzie mniejsza. Ile oszczędzimy na promocji zależy również od wskaźnika LtV naszego planowanego zakupu. Jego wysokość zależy od naszego wkładu własnego. Możliwa do uzyskania redukcja marży prezentuje się następująco:

  Marża standardowa Marża promocyjna
Segment Intensive
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV <=80% 4,54% 2,54%
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV >80% 5,04% 3,04%
Segment Active
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV <=80% 4,74% 2,74%
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV >80% 5,24% 3,24%

Jak zmniejszyć marżę kredytu hipotecznego?

Do skorzystania z promocji niezbędne będzie złożenie wniosku o kredyt hipoteczny w mBanku oraz podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Aby poznać, jaką ofertę bank może ci zaoferować oraz gdzie możesz złożyć odpowiednie dokumenty, wystarczy wypełnić wniosek kontaktowy na stronie banku. Oddzwoni do ciebie doradca, który odpowie na twoje pytania i przeprowadzi cię przez cały proces kredytowy.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

05.06.2023

Bonus

Mniejsza marża

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5