Bonus

Smartwatch

Smartwatche do wygrania z Kartą Wirtualną w Banku Pocztowym

Czas na najnowszą promocję Banku Pocztowego. „Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym” to szansa na zgarnięcie jednego z 90 smartwatchów Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł każdy. Wystarczy otworzyć rachunek osobisty wraz z Kartą Wirtualną Mastercard i regularnie z niej korzystać. Im więcej transakcji, tym większa szansa na zdobycie nagrody. Poznaj szczegóły najnowszej promocji Banku Pocztowego.

Smartwatch Garmin Fenix 7 z Kartą Wirtualną w Banku Pocztowym - co to za promocja?

„Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym” to najnowsza promocja tego banku. By wziąć w niej udział należy otworzyć konto osobiste wraz z Kartą Wirtualną Mastercard. Im więcej transakcji w czasie jej trwania wykonamy, tym większa szansa na wygraną. 90 osób, które będzie na szczycie rankingu 10 lipca 2023 roku zostanie nagrodzonych smartwatchem Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł.

Kto może wziąć udział w promocji Banku Pocztowego?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały w Banku Pocztowym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 10.12.2022 roku.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć Smartwatch Garmin Fenix 7 w Banku Pocztowym?

Najnowsza promocja Banku Pocztowego przebiega na zasadzie rankingu. Im więcej transakcji wykonamy, tym wyższa nasza pozycja i szansa na nagrodę. Zanim jednak zaczniemy rywalizację musimy spełnić kilka warunków. Jak wygrać smartwatcha Garmin Fenix 7 w Banku Pocztowym krok po kroku:

  1. Do 10.07.2023 r. otwórz rachunek osobisty w Banku Pocztowym wraz z Kartą Wirtualną Mastercard. To termin ostateczny, jednak warto zrobić to wcześniej, by mieć więcej czasu na wykonanie jak największej liczby transakcji.
  2. Podczas składania wniosku pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe drogą telefoniczną i elektroniczną - to warunek konieczny do otrzymywania wiadomości dotyczących promocji i odbioru nagrody.
  3. Do 10.07.2023 r. wykonaj swoją Kartą Wirtualną Mastercard jak najwięcej transakcji bezgotówkowych. Liczone są jedynie transakcje powyżej kwoty 10 zł.
  4. By wiedzieć jakie transakcje są brane pod uwagę odwiedź stronę internetową Banku Pocztowego. Wyłączone z promocji są m.in. zakłady bukmacherskie, przelewy własne czy wielokrotne transakcje w tym samym sklepie tego samego dnia.
  5. 90 osób, które dokona największej liczby transakcji zostanie nagrodzonych smartwatchem Garmin Fenix 7! Zostaną one o tym poinformowane do 31.07.2023 r.
  6. Ostatni krok to odpowiedź na wiadomość z banku z prośbą o podanie danych do przesyłki. Gdy je przekażemy nagroda trafi do nas w ciągu 14 dni.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

09.07.2023

Bonus

90 smartwatchów Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5