Bonus

200 zł na Zalando

Promocja dobiegła końca

Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie - promocja konta PKO

Konto Dziecka oraz Konto dla Młodych to oferta wygodnego i bezpiecznego konta osobistego dla nastolatków i dorosłych do 26 roku życia. Z PKO Bankiem Polskim możesz zyskać dostęp do funkcjonalnego konta z bankowością mobilną za darmo i dodatkowo zgarnąć wyjątkowy bonus - 200 zł do wydania na zakupy w Zalando. Poznaj ofertę, sprawdź warunki i otwórz konto już teraz!

Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie - co to za promocja?

PKO Bank Polski przygotował ofertę promocyjnego Konta Dziecka dla nastolatków w wieku 13-18 lat oraz Konta dla Młodych w wieku 18-26 lat, w której zapewnia bonus 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando. Premia przysługuje za aktywne korzystanie z konta, a dokładnie za realizowanie płatności bezgotówkowych.

Promocja “Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie” obowiązuje do 31 maja 2023 roku i jest objęta limitem nowych rachunków - 2700 sztuk. Poznaj dokładne warunki oraz wymagania PKO BP i skorzystaj z oferty już teraz!

Kto może skorzystać z promocji konta PKO BP?

Z oferty specjalnej “Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie” może skorzystać każdy klient, który spełnia następujące warunki:

  • pełna zdolność do czynności prawnych (dotyczy PKO Konta dla Młodych) lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych (dotyczy PKO Konta Pierwszego),
  • status osoby fizyczna i konsumenta w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego,
  • adres zamieszkania w Polsce,
  • w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 3 kwietnia 2023 r. bank nie prowadził dla osoby, której otwierany jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę 200 zł za nowe PKO Konto Dziecka lub Konto dla Młodych?

Warunki są bardzo proste! Jeśli, nie masz jeszcze konta w PKO, załóż je już a następnie:

  1. Do 31 maja 2023 r. otwórz PKO Konto Dziecka lub Konto dla Młodych i zamów kartę do konta.
  2. Zarejestruj się w promocji i wyraź zgodę na marketing elektroniczny - muszą pozostać aktywne, do dnia wypłacenia promocji.
  3. W każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapłać min. 5 razy kartą lub BLIKIEM
  4. Po spełnieniu warunków, otrzymasz nagrodę: kod o wartości 200 zł do wykorzystania na Zalando. Wiadomość z kodem dostaniesz w aplikacji IKO i serwisie iPKO - do 31 lipca 2023 r. dla konta otwartego w kwietniu lub do 31 sierpnia 2023 r. dla konta otwartego w maju.

 

Voucher do Zalando jest ważny bezterminowo! Pamiętaj! Aby go otrzymać musisz wypełnić aby warunki płatności kartą lub BLIK zostały zrealizowane w obu miesiącach!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

200 zł na Zalando

Dla kogo

Nastolatkowie 13-18 lat i Młodzi 18-26 lat

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5