Ranking kont dla dzieci - luty 2023

Ranking kont dla dzieci - luty 2023
Ranking kont dla dzieci - luty 2023
Ranking kont dla dzieci - luty 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Konto dla dziecka to świetna metoda na wprowadzenie swojej pociechy w świat finansów i zacznij je uczyć samodzielności w zarządzaniu pieniędzmi. Konta dla dzieci w wieku 0-17 lat posiadają wiele ciekawych funkcji, a oferty są warte uwagi!

Konto Jakie Chcę od Santander najlepszym wyborem dla każdego klienta przed 18 rokiem życia

Santander Bank Polska proponuje idealne rozwiązanie dla rodziców szukających konta dla dzieci! Konto Jakie Chcę to rachunek, który jest dostosowany do wieku klienta. Konto dla najmłodszych Santander: 0-12, dla nastolatków: 13-17 oraz młodych dorosłych: 18-25.

Konto dla dziecka Santander pełni rolę skarbonki, która jest korzystnie oprocentowana (6% w skali roku) do 3000 zł. Pozostałe funkcje w przypadku konta dla najmłodszych jest mocno ograniczone. Z drugiej strony konto dziecka jest połączone z programem edukacyjnym Finansiaki Santander - świetne narzędzie do wprowadzenia swoich dzieci w świat bankowości i finansów.

Konto dla młodych 13-17 oraz konto dla studenta 18-25 to konta osobiste, które są dostosowane do potrzeb klientów - konto rozwija się i zmienia wraz z wiekiem dziecka. Konto dla młodych daje swobodę użytkowania dziecku, a zarazem możliwość kontroli przez rodzica. Konto dla studenta to po prostu tańsza opcja Konta Jakie Chce Santander, dla młodych, którzy zdecydują się pójść na studia.

PKO BP zajmuje drugie miejsce rankingu z PKO Konto Dziecka

PKO Bank Polski przygotował świetną ofertę konta dla dziecka! Możesz tu otworzyć bezpieczny rachunek dla najmłodszych w wieku do 13 lat. Konto daje możliwość nauki zarządzania finansami ze specjalnym programem edukacyjnym.

PKO Konto Dziecka pełni nie tylko rolę edukacyjną! Twoje dziecko może samodzielnie płacić kartą PKO Junior, oszczędzać na rachunku z oprocentowaniem 5% (do 2 500 zł) oraz wiele więcej. A to wszystko za darmo! Ty jako rodzic masz wgląd we wszystkie aktywności swojego dziecka. Oferta PKO jest naprawdę warta uwagi!

eKonto Junior od mBank na trzeciej pozycji!

mBank proponuje konto z kartą i aplikacją dla najmłodszych poniżej 13 lat. Jest to bardzo dobra oferta, która umożliwia łatwą obsługę rachunku nawet przez dziecko. Z kontem w mBank Twoje dziecko szybko nauczy się jak zarządzać finansami, jak płacić kartą i korzystać z podstawowych funkcji konta. Wszystko to z gwarancją bezpieczeństwa!

Konto dla dziecka jest całkowicie darmowe! W ramach podstawowej oferty eKonta Junior Twoje dziecko może samo wybrać grafikę na karcie, a w ramach promocji opaskę do wygodnych płatności zbliżeniowych za 0 zł!