RataPro - opinie i kalkulator chwilówki

RataPro
4.0
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

1200

Okres pożyczki:

8 mies

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta RataPro

Proces zawierania umowy Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Kwota pożyczki Od 1000 zł do 60000 zł
Okres spłaty Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

RataPro jest pośrednikiem pożyczkowym, dzięki któremu możesz uzyskać ofertę dofinansowania na kwotę nawet 60 000 zł. Na uwagę w ofercie zasługuje nie tylko wysoka kwota, ale też niesamowity okres spłaty: pożyczkę podzielisz nawet na 120 rat, dając ci nawet 10 lata na spłatę zobowiązania, tym samym gwarantując niskie raty.

Rejestracja w RataPro - jak wypełnić wniosek

Niewątpliwą zaletą RataPro jest błyskawiczna rejestracja, podczas której od razu złożysz wniosek pożyczkowy. Aby skorzystać z serwisu, wystarczy że:

 1. Wybierzesz interesującą cię kwotę suwakiem na stronie głównej.
 2. Wypełnisz formularz danych osobowych, w tym podając informacje kontaktowe.
 3. Poczekasz kilka chwil na decyzję pożyczkową.
 4. Potwierdzisz swoją tożsamość poprzez weryfikację, tym samym zawierając umowę.

Pieniądze trafią na twoje konto w pierwszym okresie księgowania banku, w którym znajduje się twoje konto.

Wymagane dokumenty

Do rejestracji w RataPro potrzebny ci będzie dowód osobisty. Aby poprawnie wypełnić formularz będziesz musiał przepisać z niego informacje takie jak numer PESEL, które posłużą do weryfikacji tożsamości.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Numer PESEL, numer telefonu, oraz adres e-mail będą niezbędne do złożenia wniosku w RataPro. Za pomocą tych informacji pożyczkodawca zweryfikuje, czy nikt się pod ciebie nie podszywa, oraz wyśle ci umowę z po analizie twojej zdolności kredytowej.

Metody weryfikacji tożsamości w RataPro

Weryfikacja przy wniosku pożyczkowym RataPro odbędzie się w formie przelewu na jeden grosz na wskazane konto bankowe. Dane zawarte w przelewie zostaną zestawione z tymi, które podałeś przy rejestracji. Jeżeli będą one zgodne, weryfikacja przejdzie pomyślnie.

Logowanie w RataPro

RataPro nie posiada systemu konta użytkownika i nie można się na nią zalogować. Serwis łączy pożyczkobiorców z pożyczkodawcami, ci drudzy mogą mieć osobiste strony internetowe z których będziesz mógł skorzystać. Wszystkie informacje na ten temat znajdą się w umowie pożyczkowej, która wyszczególni również adres konta bankowego, na które należy spłacać raty.

Panel Użytkownika RataPro

RataPro nie udostępnia panelu użytkownika. Wszelkie dane na temat zobowiązania znajdziesz w umowie, którą otrzymałeś na adres e-mail wykorzystany przy składaniu wniosku.

Zmiana danych w panelu RataPro

Ponieważ RataPro nie posiada panelu użytkownika, aby zmienić dane podane firmie należy napisać e-mail do działu obsługi RataPro lub na dane kontaktowe pożyczkodawcy znajdujące się w umowie.

Problemy z logowaniem w RataPro - co robić

Jeżeli nasz pożyczkodawca posiada osobistą stronę z opcją logowania, wszelkie trudności w tej sprawie należy zgłaszać mu osobiście. Dane kontaktowe znajdziesz w treści umowy.

Odzyskiwanie hasła w RataPro

Jeżeli w ramach umowy otrzymałeś dostęp do zewnętrznego serwisu, sprawdź, czy przy oknie logowania znajduje się opcja przypomnienia hasła. Jeżeli jej nie znajdziesz, skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Promocje i kody rabatowe w RataPro

W tej chwili RataPro nie przeprowadza obecnie akcji promocyjnych oraz nie posiada aktywnych kodów rabatowych. Jeżeli szukasz wyjątkowych okazji pożyczkowych, sprawdź listę aktywnych promocji na naszej stronie!

Spłata pożyczki RataPro

Spłata pożyczki w RataPro przebiega w standardowych miesięcznych ratach. Podpisując umowę, zobowiązujesz się do przesyłania określonej sumy na konto bankowe wskazane w umowie, przez zaznaczony okres czasu. Masz prawo do nadpłaty pożyczki, aby zakończyć okres spłaty wcześniej, co również zwolni cię z kosztów odsetkowych za nadpłacony okres. Szczegółowe zasady spłaty będą różniły się zależnie od pożyczkodawcy, z jakim połączy cię RataPro. Znajdziesz te informacje w umowie pożyczkowej.

Wydłużenie terminu spłaty w RataPro

RataPro nie przedłuża terminu spłaty wziętych podwyżek, może to jednak być możliwe u samego pożyczkodawcy. Uważnie sprawdź treść umowy aby dowiedzieć się, czy przewiduje ona możliwość przedłużenia spłaty. Jeżeli nadarzy się taka potrzeba, niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą aby wyjaśnić sytuację, w jakiej się znajdujesz.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w RataPro

Za zwłokę w spłacie pożyczkodawca może obarczyć cię tzw. odsetkami karnymi. Są one odszkodowaniem, jakie będziesz musiał uświadczyć pożyczkodawcy za zwłokę w spłacie, przez którą narażasz jego płynność finansową. Reguluje je artykuł 481 kodeksu cywilnego.

Wraz z odsetkami umownymi otrzymasz monity listowne lub upomnienia w formie SMS bądź e-mail, ponaglające do uregulowania spłaty. Jeżeli tego typu przypomnienia nie przekonają cię do rozwiązania problemu, pożyczkodawca może z czasem zgłosić zaległość do rejestru dłużników, znacznie osłabiając twoją zdolność kredytową, oraz rozpocząć windykację.

Windykacja w RataPro

Windykacja należności jest w zasadzie procesem dążenia do kompromisu między pożyczkodawcą a dłużnikiem. Osoba związana z firmą pożyczkową lub wynajęta przez nią firma windykacyjna nawiąże z tobą kontakt, chcąc dowiedzieć się dlaczego zalegasz ze spłatą i jak można ten problem zaadresować. Najczęściej możesz otrzymać propozycję zmiany warunków umowy, celem zmniejszenia wysokości rat do kwoty którą łatwiej ci będzie obsłużyć. Niestety, takie umowy zawsze działają na niekorzyść pożyczkobiorcy. Przykładowo, dłuższy okres spłaty może oznaczać niższe raty, ale ostatecznie zapłacimy więcej odsetek, niż przy początkowych warunkach umowy.

Jeżeli windykacja będzie nieskuteczna, pożyczkodawca może zdecydować się na rozwiązanie umowy i zgłoszenie sprawy do sądu, w wyniku czego może dojść do egzekucji komorniczej.

RataPro - podsumowanie oferty

RataPro to przystępna oferta pożyczkowa, która powinna interesować przede wszystkim osoby szukające dofinansowania na pokaźne kwoty z długim okresem spłaty. Całość dostępna jest za pomocą intuicyjnego formularza rejestracyjnego, który pozwoli ci wnioskować o dofinansowanie w zaledwie kilka chwil.

Zalety
 • Dofinansowanie aż do 60 000 zł.

 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.

 • Prosty formularz.

 • Szybka decyzja i wypłata środków.

 • Wady
 • Brak kalkulatora rat: koszt pożyczki poznasz dopiero po złożeniu wniosku.

 • Nie przeprowadza promocji.

 • Często zadawane pytania o RataPro

  Jak szybko RataPro wypłaca pieniądze
  Pieniądze z pożyczki uzyskanej w RataPro dostaniesz nawet w kilka minut od zatwierdzenia umowy. Wysyłane są one niemal natychmiastowo, lecz ich dostępność zależy od godziny księgowania przelewów w twoim banku.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  RataPro świadczy swoje usługi tylko przez internet.
  Czy RataProdzwoni do pracodawcy?
  Nie. Firma nie potrzebuje żadnych informacji od twojego pracodawcy celem przyznania pożyczki.
  W jakich bazach dłużników sprawdza RataPro
  O ile RataPro nie sprawdza baz dłużników, współpracujący z nią pożyczkodawcy często analizują status klientów w takich bazach jak BIK, BIG, czy KRD.
  Czy RataPro wpisuje do BIK?
  Pożyczkodawca który udzieli ci pieniędzy zamieści informacje o zobowiązaniu w BIK.
  Czy pożyczki w RataPro są bezpieczne?
  Tak. RataPro starannie dobiera swoich partnerów aby zapewnić uczciwość i rzetelność udzielanych pożyczek.
  Jak usunąć konto w RataPro?
  Jeżeli chcesz aby RataPro usunęła podane przez ciebie dane ze swojej bazy, wyślij e-mail do działu obsługi ze swoją prośbą.

  Opinie o RataPro

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o RataPro
  Nazwa firmy
  Finceptiv OÜ
  Adres
  Liivalaia 13,
  10118 Tallinn
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty