Bonus

474 nagród

Promocja dobiegła końca

474 nagród z kartą kredytową Visa Santander Consumer Bank

Najnowszy konkurs Santander Consumer Bank dla posiadaczy kart kredytowych Visa! Tym razem do zdobycia jest aż 474 nagród, w tym Thermomixy, hulajnogi elektryczne, aparaty fotograficzne i bony na Allegro. Wystarczy regularnie korzystać z karty kredytowej i piąć się w rankingu jednej z 3 kategorii. Zgłoś swój udział już dziś i walcz o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

474 nagród z kartą kredytową w Santander Consumer - co to za promocja?

W najnowszej akcji Santander Consumer Bank właściciele kart kredytowych Visa wydanych przez bank mogą zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe. W puli nagród znajdziemy 3 Thermomixy TM6, 9 hulajnóg elektrycznych, 12 aparatów FUJIFILM oraz setki bonów Allegro o wartości 50 zł. Konkurs odbywa się w 3 kategoriach: największa wartość transakcji, największa liczba transakcji oraz największy wzrost liczby transakcji w stosunku do 3 miesięcy przed rozpoczęciem konkursu. Każdy uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę.

Kto może wziąć udział w konkursie Santander Consumer Bank?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich posiadaczy kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Consumer Bank zamieszkałych na terenie Polski.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrody z kartą kredytową Santander Consumer Bank?

Zasady konkursu są bardzo proste:

  1. Do 31 października zgłoś swój udział na dedykowanej stronie internetowej konkursu. Nie zwlekaj z tym, bowiem pod uwagę będą brane wszystkie transakcje kartą kredytową po 1 września. Im szybciej się zgłosisz, tym więcej Twoich płatności zostanie zaliczone do konkursu.
  2. By się zakwalifikować musisz w czasie trwania konkursu wykonać co najmniej 10 transakcji na kwotę min. 20 zł każda.
  3. Liczba i wartość Twoich transakcji umieści Cię na jednej z 3 list rankingowych: 1. najwyższa łączna wartość transakcji, 2. najwyższa łączna liczba transakcji oraz 3. największy wzrost transakcji, w porównaniu do 3 ostatnich miesięcy.
  4. Jeżeli zostaniesz laureatem bank skontaktuje się z Tobą za pomocą wiadomości SMS, a nagrodę otrzymasz przesyłką kurierską do 15 grudnia.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.10.2022

Bonus

474 nagród rzeczowych

Dla kogo

Właściciele kart kredytowych Visa Santander Consumer Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5