Bonus

430 zł

Promocja dobiegła końca

Mobilni wiosną w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to oferta darmowego i rachunku osobistego, który zapewnia dostęp do wszystkich usług i funkcji niezbędnych do zarządzania finansami w XXI wieku. W ofercie “Mobilni wiosną” nowy klient jest dodatkowo nagradzany za aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej bankowości GOmobile. Przedstawiamy poradnik jak skorzystać z tej prostej promocji.

Mobilni wiosną - co to za promocja?

”Mobilni wiosną” to oferta promocyjna Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, której celem jest promowanie korzystania z aplikacji bankowości mobilnej GOmobile. Za wypełnienie wszystkich warunków promocji bank przewidział nagrodę w wysokości 430 zł.

Dzięki promocji, możesz poznać zalety samodzielnej obsługi wszystkich funkcji konta osobistego z pomocą bankowości elektronicznej GOonline oraz aplikacji moblinej GOmobile. Dodatkowo to szansa na łatwą i szybką gotówkę!

Oferta specjalna “Mobilni wiosną” jest ograniczona limitem - 3000 pierwszy klientów. Swój udział w promocji można zgłosić rejestrując się na stronie promocji do 19 marca 2023 roku. Śpiesz się!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego BNP Paribas?

Z oferty specjalnej Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas może skorzystać każda osoba, która:

  • ma ukończone 18 lat, posiada dowód osobisty i pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych,
  • zarejestruje się w promocji na stronie oferty specjalnej “Mobilni wiosną” do 19.03.2023 r.,
  • nie posiada rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać 430 zł za nowe Konto Otwarte na Ciebie z aplikacją GOmobile?

Aby uzyskać całą nagrodę w promocji “Mobilni wiosną” należy wypełnić wszystkie warunki postawione przez bank. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, co należy zrobić:

  • Do 19 marca 2023 roku zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
  • Podczas otwierania konta wybierz zawarcie umowy ramowej poprzez aplikację GOmobile. Aktywuj konto i kartę płatniczą najpóźniej do 2 kwietnia 2023 roku!
  • Za zawarcie umowy przez aplikację GOmobile otrzymasz nagrodę 40 zł.
  • W kwietniu 2023 roku wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja GOmobile).
  • Również w kwietniu 2023 roku wykonaj: min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz transakcje BLIK na kwotę min. 200 zł. Za spełnienie warunków otrzymasz bonus 180 zł.
  • W maju 2023 roku wykonaj: min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz transakcje BLIK na kwotę min. 150 zł. Bonus 160 zł!

 

Celem promocji “Mobilni wiosną” jest zachęcenie do korzystania z usług bankowości online. Samodzielna bankowość z pomocą GOmobile jest bardzo prosta i całkowicie darmowa. Promocja stanowi dobrą zachętę do korzystania z bankowości mobilnej - gdy zaczniesz z niej korzystać, wiele czynności jak: płatności, przelewy czy oszczędzanie staną się znacznie prostsze.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

18.03.2023

Bonus

430 zł

Dla kogo

Nowi klienci

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5