Bonus

7,5% na lokacie

Promocja dobiegła końca

Lokata na nowe środki w PKO BP

Kolejna edycja Lokaty na nowe środki w PKO BP to doskonała szansa na atrakcyjne oprocentowanie. 7,5% na lokacie otwartej na 3 miesięce oraz 6,5% na lokacie na 12 miesięcy to wyjątkowa okazja. Nie czekaj, sprawdź jak zyskać bonus.

Lokata na nowe środki - Co to za promocja?

PKO BP przygotował kolejny raz ofertę lokaty promocyjnej, Lokaty na nowe środki. Załóż lokatę na nowe środki, aby skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania w wysokości 7,5% dla lokaty otwartej na okres 3 miesięcy oraz 6,5% dla lokaty założonej na rok. Otworzyć można dowolną liczbę lokat, na dowolną kwotę, ale nie mniejszą niż 1000 złotych.

Lokata na nowe środki - Kto może wziąć udział w promocji?

Lokatę na nowe środki może otworzyć każdy obywatel Polski, który ukończył 18 lat. Lokatę można otworzyć z poziomu bankowości online lub aplikacji IKO będąc posiadaczem konta w PKO BP, lub w placówce banku, nie będąc klientem banku PKO.

Lokata na nowe środki - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji PKO BP - Lokata na nowe środki - wystarczy założyć lokatę promocyjną i zapewnić na niej nowe środki. Dla nowych klientów banku, każde środki wpłacone na lokatę traktowane będą jako nowe środki. W przypadku klientów banku PKO, nowe środki liczone będą po dniu odniesienia. W ramach promocji nowe środki na lokacie, to wszystkie środki wpłacone w okresie od 15.03.2023 do 14.04.2023. Lokata otwarta na okres 3 miesięcy będzie miała oprocentowanie promocyjne w wysokości 7,5%, natomiast lokata otwarta na 12 miesięcy będzie objęta oprocentowaniem w wysokości 6,5%.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.05.2023

Bonus

Oprocentowanie 7,5% na lokacie

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5