Bonus

333 zł moneyback

Promocja dobiegła końca

333 zł zwrotu wydatków na transport z kartą kredytową w Credit Agricole

Wydatki na transport i paliwo wciąż pozostają znaczącym obciążeniem wielu domowych budżetów.Credit Agricole proponuje więc nową promocję dla nowych posiadaczy kart kredytowych - nawet 333 zł zwrotu za wydatki komunikacyjne. Za płatności na stacjach benzynowych, kolei i transport podmiejski bank zwróci nam 3% ich wartości. Zapoznaj się ze szczegółami najnowszej promocji Credit Agricole.

333 zł zwrotu wydatków na transport w Credit Agricole - co to za promocja?

Wydatki na benzynę i transport wciąż pozostają dużym zmartwieniem wielu z nas. Credit Agricole wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i proponuje system moneyback. Bank zwróci nam do 3% wartości wydatków na stacjach paliw, kolei i transporcie podmiejskim. To nawet 333 zł w skali roku!

Kto może wziąć udział w promocji Credit Agricole?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Credit Agricole przez ostatnie 2 lata. Okres ten liczony jest od momentu złożenie wiosku o nową kartę kredytową. Konieczne jest także posiadanie konta osobistego w Credit Agricole.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 333 zł moneyback z kartą Credit Agricole?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste. By otrzymać zwrot wydatków na podróże należy:

  1. Do 31.10.2022 r. złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver (minimalny limit to 4000 zł) lub Mastercard Gold (minimalny limit - 5000 zł) w Credit Agricole.
  2. Przez kolejne 12 miesięcy aktywnie korzystać z karty.
  3. Za transakcje wykonane na stacjach benzynowych, kolei, transporcie podmiejskim i liniach autobusowych bank zwróci nam 3% ich wartości! To nawet 333 zł w ciągu roku.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.10.2022

Bonus

333 zł zwrotu moneyback

Dla kogo

Klienci banku, którzy jeszcze nie mają karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5