Bonus

200 zł

Otwórz konto na selfie i otrzymaj 200 zł w Pekao

Bank Pekao kontynuuje promocję do nowego konta osobistego. W siódmej edycji “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” bank znacznie zwiększył nagrodę. Dodatkowo nowi klienci Pekao mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym. Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz!

Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł - co to za promocja?

Bank Pekao kontynuuje siódmą edycję, prostej i lubianej promocji “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”. Zasady są bardzo proste: załóż konto weryfikując tożsamość przez selfie, wyraź wszystkie wymagane zgody na udział w promocji i przetwarzanie danych, a następnie aktywnie korzystaj z konta osobistego Pekao.

Aby otrzymać całą nagrodę, należy płacić z wykorzystaniem aplikacji PeoPay lub karty płatniczej do konta oraz korzystać z aplikacji banku - zalogować się do niej przynajmniej raz w miesiącu. Przekonaj się czego dokładnie wymaga Bank Pekao.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Pekao?

Z promocji “Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł - edycja VII” może skorzystać każda osoba, która:

ma ukończone 18 lat,

nie posiadała rachunku płatniczego w banku Pekao od 1.01.2021 r. do 9.01.2023 r.,

złożą wniosek o otwarcie konta i podpiszą umowę w ramach promocji w okresie od 10.01.2023 r. do 15.03.2023 r.,

złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody, przy składaniu wniosku o otwarcie konta.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 200 zł za nowe konto Przekorzystne?

Zadanie dla nowego klienta jest bardzo proste, gdyż wymaga jedynie aktywności w korzystaniu z płatności z konta Pekao. Za co Pekao przyznaje kolejne części nagrody?

50 zł - nagroda przyznawana za samo otwarcie nowego konta Przekorzystnego i zaakceptowanie zgód marketingowych,

3 x 50 zł - w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu przystąpienia do promocji wykonaj min. 5 transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay i przynajmniej raz zaloguj się do bankowości mobilnej PeoPay. Nagroda jest przyznawana za każdy miesiąc oddzielnie - jeśli nie wypełnisz warunków w jednym z miesięcy, możliwość zgarnięcia bonusu za dany okres przepadnie.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.03.2023

Bonus

200 zł

Dla kogo

Dla osób nieposiadających konta w Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie