Bonus

200 zł

Wakacyjna promocja: 200 zł z kontem w Pekao

Bank Pekao przygotował Wakacyjną promocję konta osobistego - oferta jest kierowana również jako konto dla gracza! W promocji możesz zyskać aż 200 zł za zrealizowanie prostych warunków. Wystarczy otworzyć konto na selfie lub online i przez 3 miesiące płacić kartą wydaną do konta! Sprawdź czy spełniasz wszystkie warunki i co dokładnie musisz zrobić!

Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A - co to za promocja?

Bank Pekao wrócił z promocją konta osobistego! Oferta pod nazwą “Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A” to nowa edycja promocji konta na selfie lub założonego online. Zasady są bardzo proste: załóż konto weryfikując przez aplikację PeoPay lub na stronie banku a następnie aktywnie korzystaj z konta osobistego Pekao.

Do zgarnięcia z nowym Kontem Przekorzystnym jest 200 zł: 50 zł za samo otwarcie rachunku + 150 zł za regularne płatności kartą do konta przez 3 miesiące. Czas na skorzystanie z promocji jest do 15 sierpnia 2023 roku. Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Pekao?

Z “Wakacyjnej promocji z Bankiem Pekao S.A” może skorzystać każda osoba, która:

  • ma ukończone 18 lat,
  • nie posiadała rachunku płatniczego w banku Pekao od 1.01.2021 r. do 15.05.2023 r.,
  • na dzień przystąpienia do promocji nie posiadasz żadnego produktu kredytowego w Banku Pekao,
  • złoży wniosek o otwarcie konta i podpiszą umowę w ramach promocji w okresie od 16.05.2023 r. do 15.08.2023 r.,
  • złożą oświadczenie Uczestnika Promocji, zaakceptują regulamin i wymagane zgody, przy składaniu wniosku o otwarcie konta.

Co trzeba zrobić, aby dostać 200 zł za nowe konto Przekorzystne?

Warunki wakacyjnej promocji są bardzo proste. Najważniejsze to dotrzymać terminów i często płacić kartą wydaną do konta.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao w ramach promocji, maksymalnie do 15 sierpnia 2023 r. Co ważne, konto musisz założyć przez aplikację PeoPay - konto na selfie lub przez stronę banku - online - jest to podstawowy warunek udziału!

Za podpisanie umowy online i wyrażenie wymaganych zgód, czyli po prostu za otwarcie Konta Przekorzystnego w Wakacyjnej Promocji otrzymasz 50 zł na konto.

Pozostałe 150 zł otrzymasz za realizowanie płatności przy pomocy karty wydanej do konta. Za wykonanie 5 transakcji kartą debetową do Konta Przekorzystnego w każdym z trzech kolejnych miesięcy otrzymasz po 50 zł, za każdy miesiąc w którym dokonasz płatności.

Jeśli wykonasz warunki we wszystkich trzech miesiącach otrzymasz 150 zł. Jeśli tylko w dwóch miesiącach np. tylko w czerwcu i sierpniu lub w lipcu i sierpniu, otrzymasz 100 zł. W jednym z trzech, tylko 50 zł.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.08.2023

Bonus

200 zł

Dla kogo

Dla osób nieposiadających konta w Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5