Bonus

Konsolidacja bez prowizji

Konsolidacja bez prowizji w Citi Handlowym!

Bank Citi Handlowy umożliwia klientom połączenie rat w jedną, z mniejszą ratą oraz dłuższym czasem spłaty. W ramach promocyjnej oferty kredyty konsolidacyjne nie są obarczone opłatą prowizyjną.

Czym jest oferta “Zamień kilka rat na jedną niższą” w Citi Handlowym?

W nowej ofercie konsolidacyjnej banku Citi Handlowego, klienci mogą wziąć pożyczkę na nadpłatę obecnych zobowiązań celem ich konsolidacji. Nowe zobowiązanie będzie posiadało niższe miesięczne raty dzięki dłuższemu okresowi spłaty. Teraz, w ramach limitowanej promocji, kredyt konsolidacyjny jest zwolniony z prowizji, co jeszcze bardziej zmniejsza jego koszt.

Maksymalna dostępna kwota to 150 000 zł z czasem spłaty nawet do 10 lat. Pożyczka posiada oprocentowanie zmienne, na tę chwilę wynoszące 12,99%.

Konsolidacja dla wszystkich bez wyjątku

Oferta promocyjna dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych, zarówno przyszłych, jak i obecnych klientów banku Citi Handlowego. Pożyczka nie wymaga nawet zakładania konta w banku: pieniądze zostaną wydane na wskazany przez klienta rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić wniosek na stronie banku Citi Handlowego. Po wypełnieniu formularza oddzwoni do ciebie doradca bankowy, który przeprowadzi cię przez cały proces. Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, umowę zawrzesz bez wychodzenia z domu.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.11.2022

Bonus

Konsolidacja bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie