Bonus

Konsolidacja bez prowizji

Promocja dobiegła końca

Łączysz kredyty w jeden z Citi Handlowym

Bank Citi Handlowy umożliwia klientom połączenie rat w jedną, z mniejszą ratą oraz dłuższym czasem spłaty. W ramach promocyjnej oferty kredyty konsolidacyjne nie są obarczone opłatą prowizyjną.

Łączysz kredyt w jeden… i wszystko się spina!

Kredyty konsolidacyjne to pożyczki gotówkowe użyczane celem spłaty innych zobowiązań. Nadpłata poprzednich kredytów pozwala na ograniczenie ich kosztów przez uniknięcie oprocentowania za wcześnie spłacony okres. Ten zabieg w połączeniu z nową umową kredytową o dłuższym terminie spłaty gwarantuje niższą, miesięczną ratę. To popularne rozwiązanie znajdziesz w wielu bankach, a Citi Handlowy nie był wyjątkiem, oferując pożyczkę konsolidacyjną.

Obecnie, oferta banku Citi Handlowy stała się jeszcze lepsza: w ramach nowej promocji, kredyt konsolidacyjny można otrzymać bez prowizji, co jeszcze bardziej zmniejsza koszty zobowiązania. Wystarczy mieć odpowiednią zdolność kredytową oraz nie posiadać zobowiązań w samym Citi Handlowym.

Oferta promocyjnego kredytu konsolidacyjnego wygląda następująco:

  • Kwota do 150 000 zł
  • Okres do 10 lat
  • Oprocentowanie zmienne 13,49%
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia spłaty.

Każdy może spiąć swoje opłaty

Refinansowanie zobowiązań w banku Citi Handlowym możliwe jest dla wszystkich zainteresowanych. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, a więc przychodu, który zapewni bank o naszej możliwości regularnej spłaty zobowiązania. Ponadto, do skorzystania z promocji konieczne będzie posiadanie lub założenie konta osobistego w banku.

Jak skonsolidować zobowiązania w Citi Handlowym?

Konsolidacja rat w Citi Handlowym to sprawa wypełnienia jednego wniosku. Udaj się na stronę banku i tam określ potrzebną ci kwotę i preferowany czas spłaty. Jeżeli sądzisz, że będziesz w stanie spłacić miesięczną ratę, wciśnij przycisk “weź pożyczkę” i wypełnij wniosek kontaktowy. Oddzwoni do ciebie doradca banku, który zrealizuje z tobą resztę procesu.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Konsolidacja bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5