Bonus

450 zł

mKonto Intensive plus premia w mBanku

mKonto Intensive to rachunek osobisty dla klientów, którzy oczekują od konta bankowego więcej! Pakiet Intensive w mBanku zapewnia dostęp do produktów i obsługi w standardzie premium. Już teraz, załóż konto w promocji i zgarnij dodatkowe 450 zł! Zapoznaj się z ofertą!

mKonto Intensive plus premia - edycja VI - co to za promocja?

mBank oferuje mKonto Intensive - konto dla klientów premium - w promocji “mKonto Intensive plus premia”! Jest to już 6 edycja oferty specjalnej, dzięki której można otworzyć konto z dostępem do pakietu usług i produktów Intensive i zyskać premię do nawet 450 zł!

Promocja konta bankowego mBank jest skierowana do nowych klientów. mKonto w promocji można otworzyć do 13 lutego 2023 roku. Aby otrzymać całą premię należy spełnić warunki wskazane w regulaminie, co wymaga m.in. otwarcia rachunku na selfie lub e-dowód oraz aktywnego korzystania z konta osobistego. Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego premium mBank?

Oferta specjalna “mKonto Intensive plus premia - edycja VI” jest skierowana do nowych klientów mBanku, którzy dotychczas nie posiadali lub współposiadali konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w tym banku po 1 stycznia 2019 roku.

Aby skorzystać z promocji:

  • do 13 lutego 2023 roku złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z wnioskiem o wydanie karty,
  • we wniosku zaakceptuj oświadczenia,
  • zawrzyj indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 450 zł za nowe mKonto Intensive?

Bonus 450 zł jest podzielony na kilka części. Poszczególne premie są nagrodą za zrealizowanie konkretnych zadań. Poniżej prezentujemy warunki i kwoty wszystkich premii.

  • Bonus za otwarcie mKonta Intensive na selfie/przez e-dowód (150 zł) - otwórz mKonto osobiste na selfie/przez e-dowód, zapewnij wpływ na konto w przeciągu 7 dni od jego założenia i zrealizuj min. 10 transakcji w przeciągu miesiąca od założenia konta.
  • Bonus za otwarcie eKonta Junior (100 zł) - otwórz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.
  • Premię za szybki Wpływ i Transakcje (100 zł) - zapewnij wpływ na mKonta Intensive w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, zrób minimum 10 transakcji. Transakcje wykonaj w miesiącu otwarcia mKonta Intensive i/lub w kolejnym miesiącu.
  • Premię I/II za Wpływ i Transakcje (2 x 50 zł) - w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu mKonta, zapewnij wpływ na konto i zrób minimum 10 transakcji, w każdym z miesięcy.

Oprócz bonusu za założenie konta i spełnienie warunków w promocji, mKonto Intensive zapewnia dostęp do atrakcyjnych produktów i usług. mKonto zapewnia dostęp do darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i za granicą, darmowe konto - po spełnieniu jednego z warunków zwolnienia z opłaty, bezpłatne przelewy ekspresowe. Co więcej, klienci Intensive mogą liczyć na preferencyjne warunki finansowania - niższe oprocentowanie i marżę.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

12.02.2023

Bonus

450 zł

Dla kogo

Nowy klient

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie