Bonus

470 zł

mKonto Intensive plus premia w mBanku

mKonto Intensive to rachunek osobisty dla klientów, którzy oczekują od konta bankowego więcej! Pakiet Intensive w mBanku zapewnia dostęp do produktów i obsługi w standardzie premium. Już teraz, załóż konto w promocji i zgarnij dodatkowe 470 zł! Zapoznaj się z ofertą!

mKonto Intensive plus premia - edycja VIII - co to za promocja?

mBank oferuje mKonto Intensive - konto dla klientów premium - w promocji “mKonto Intensive plus premia”! Jest to już 8 edycja oferty specjalnej, dzięki której można otworzyć konto z dostępem do pakietu usług i produktów Intensive i zyskać premię do nawet 470 zł!

Promocja konta bankowego mBank jest skierowana do nowych klientów. mKonto w promocji można otworzyć do 22 sierpnia 2023 roku. Aby otrzymać całą premię należy spełnić warunki wskazane w regulaminie, co wymaga m.in. otwarcia rachunku na selfie lub e-dowód oraz aktywnego korzystania z konta osobistego. Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego premium mBank?

Oferta specjalna “mKonto Intensive plus premia - edycja VIII” jest skierowana do nowych klientów mBanku, którzy dotychczas nie posiadali lub współposiadali konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w tym banku po 1 stycznia 2020 roku.

Aby skorzystać z promocji:

  • 1do 22 sierpnia 2023 roku złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z wnioskiem o wydanie karty,
  • 1we wniosku zaakceptuj oświadczenia,
  • 1zawrzyj indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 470 zł za nowe mKonto Intensive?

Bonus 470 zł jest podzielony na kilka części. Poszczególne premie są nagrodą za zrealizowanie konkretnych zadań. Poniżej prezentujemy warunki i kwoty wszystkich premii.

  • 1Bonus za otwarcie mKonta Intensive na selfie/przez e-dowód (150 zł) - otwórz mKonto osobiste na selfie/przez e-dowód, zapewnij wpływ na konto w przeciągu 7 dni od jego założenia i zrealizuj min. 15 transakcji w przeciągu miesiąca od założenia konta.
  • 1Bonus za otwarcie eKonta Junior (120 zł) - otwórz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.
  • 1Premię za szybki Wpływ i Transakcje (100 zł) - zapewnij wpływ na mKonta Intensive w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, zrób minimum 15 transakcji. Transakcje wykonaj w miesiącu otwarcia mKonta Intensive i/lub w kolejnym miesiącu.
  • 1Premię I/II za Wpływ i Transakcje (2 x 50 zł) - w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu mKonta, zapewnij wpływ na konto i zrób minimum 15 transakcji, w każdym z miesięcy.

 

Oprócz bonusu za założenie konta i spełnienie warunków w promocji, mKonto Intensive zapewnia dostęp do atrakcyjnych produktów i usług. mKonto zapewnia dostęp do darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i za granicą, darmowe konto - po spełnieniu jednego z warunków zwolnienia z opłaty, bezpłatne przelewy ekspresowe. Co więcej, klienci Intensive mogą liczyć na preferencyjne warunki finansowania - niższe oprocentowanie i marżę.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

21.08.2023

Bonus

470 zł

Dla kogo

Nowy klient

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5