Expander

Coraz większa liczba banków to coraz większa liczba dostępnych kredytów gotówkowych oraz hipotecznych. Aby się w tym wszystkim nie pogubić warto skorzystać z oferty doradztwa, pośrednictwa kredytowego. Do firm świadczących tego typu usługi należy Expander. Zajmie się on wyszukaniem najlepszej oferty oraz dodatkowo wynegocjuje najlepsze warunki. Sprawdź ofertę firmy Expander.

Expander
0.0
Informacje o Expander
Ilość placówek

80

Ilość agentów

-

Obszary specjalizacji

Kredyty gotówkowe i hipoteczne

Prowizja

0 zł

Zastanawiasz się jaki kredyt gotówkowy wybrać? Który kredyt hipoteczny będzie najtańszy? Nie musisz zajmować się tym samodzielnie. Możesz skorzystać z oferty pośrednictwa kredytowego. Tego typu usługi świadczy firma Expander. Z ich oferty można skorzystać zarówno online jak i w placówce stacjonarnej. Dowiedz się najważniejszych informacji na temat pośrednika kredytowego Expander.

Expander pojawił się na polskim rynku w 2000 roku. Pierwotnie Expander miał służyć jako porównywarka ofert finansowych online, a pierwszym większościowym akcjonariuszem spółki był Softbank. Szybko jednak okazało się, że społeczeństwo nie jest gotowe, żeby korzystać z usług finansowych w pełni online. W związku z tym Expander otworzył swoją pierwszą placówkę stacjonarną w grudniu 2001 roku i stał się pierwszym pośrednikiem finansowych w Polsce. Z początku firma zajmowała się doradztwem kredytowym, skupiając się na kredytach gotówkowych. Z czasem firma rozszerzyła swoją ofertę o kredyty dla firm oraz kredyty hipoteczne. Wraz z dołożeniem do oferty kredytów hipotecznych, Expander rozszerzył swoją działalność na nieruchomości z rynku pierwotnego. Zajęli się pośrednictwem i doradztwem w kwestiach mieszkań od dewelopera. Wraz z rozwojem działalności w kierunku nieruchomości, do oferty Expandera weszły także ubezpieczenia, nie tylko kredytów, ale także ubezpieczenia na życie, wypadkowe a także majątkowe.

Oferta Expander

Główna działalność firmy Expander to wciąż jest pośrednictwo kredytowe. W ofercie znaleźć można pośrednictwo w sprawie kredytów gotówkowych oraz hipotecznych. Poszukiwanie najlepszej oferty kredytowej to często żmudna i skrupulatna praca. Nie każdy ma chęć, a przede wszystkim czas przeszukiwać oferty w różnych bankach i porównywać je ze sobą. Specjaliści finansowi Expandera, za klienta znajdą najlepszą ofertę, dopasowaną do jego potrzeb. Bez względu na to, czy będzie to kredyt gotówkowy, czy hipoteczny, eksperci z Expandera dokonają niezbędnych wyliczeń, a nawet symulacji kredytu. Expander posiada wypracowaną markę działając już ponad 21 lat na polskim rynku. Co więcej, współpracują z około 12 bankami, które dla klientów Expandera oferują bardziej dogodne warunki. Skorzystanie z pomocy Expander wiąże się również z brakiem opłaty prowizyjnej.

Kredyt hipoteczny w Expander

Choć pierwotnie zaczynali od kredytów gotówkowych, Expander oferuje pomoc i pośrednictwo w uzyskaniu jak najlepszego, najtańszego kredytu hipotecznego. Porównywanie złożony ofert kredytów hipotecznych to niezwykle skomplikowane zajęcie. Expander współpracuje z około 12 polskimi bankami i szczyci się tym, że wynegocjuje warunki znacznie bardziej korzystne, niż uzyskałby klient indywidualny bezpośrednio w banku. Expander oferuje doradztwo na każdym etapie. Po przedłożeniu w tej instytucji swoich oczekiwań względem kredytu hipotecznego, pracownik Expandera dokona weryfikacji ofert bankowych, a na następnym spotkaniu przedstawi najciekawsze klientowi. Temu pozostanie tylko wybrać tę, która go najbardziej interesuje i podpisać umowę.

Kredyt gotówkowy w Expander

Jest to pierwszy produkt, w sprawie którego doradztwem zajmował się Expander. Dokładnie tak jak w przypadku kredytu hipotecznego, firma oferuje uzyskanie lepszych warunków kredytu w jednym ze współpracujących banków. Długoletnia i owocna współpraca pomiędzy bankami a Expanderem dała szansę na uzyskanie dla klienta ciekawszej oferty, niż gdyby wnioskował samodzielnie. Expander za klienta dokona weryfikacji różnych kredytów bazując na wytycznych klienta. Wysokość kredytu, okres spłaty, to wszystko zainteresowany kredytem przekazuje pracownikowi Expandera, a ten dokonując odpowiedniej weryfikacji ofert, wybiera najtańsze i najlepsze dla klienta. Temu pozostaje wybrać ofertę, która najbardziej będzie go satysfakcjonować i podpisać umowę.

Prowizje Expander

Expander już na głównej stronie swojego serwisu informuje, że to nie klient płaci prowizję, a bank udzielający kredytu. Czy to aby na pewno możliwe? Owszem. Expander szczyci się wieloletnią współpracą z około dwunastoma bankami w Polsce. To powoduje, że mogą oni uzyskać korzystniejsze warunki dla klientów, będąc pośrednikiem kredytowym. Jak to się ma do owej prowizji? Wieloletnia, owocna współpraca mogła doprowadzić do etapu, gdzie faktycznie Expander jest w stanie wynegocjować lepsze warunki oraz w ramach tych negocjacji, zyskują konsensus również w sprawie prowizji. Bardzo prawdopodobne jest, że prowizja dla pośrednika, jakim jest Expander, wliczona jest w ten “korzystny” kredyt dla klienta, a to faktycznie sprawia, że klienci nie płacą prowizji pośrednikowi. Przynajmniej nie bezpośrednio.

Placówki Expander

Choć Expander powstał z myślą o doradztwie i pośrednictwie internetowym, rok po rozpoczęciu działalności online otworzyli swój pierwszy punkt stacjonarny. Miało to miejsce w grudniu 2001 roku. Od tamtego czasu liczba placówek, w których można uzyskać bezpośrednią pomoc pośrednika, ciągle wzrasta. W tym momencie Expander posiada około 80 punktów w całym kraju. Pomijając fakt, że znajdziemy Expandera w Warszawie, Łodzi, czy Gdańsku, punkty stacjonarne znajdują się także w Lublinie, Olsztynie, Białymstoku, czy Szczecinie. Jak widać Expander dotarł ze swoim zasięgiem nawet na najdalsze obrzeża kraju, skąd każdy może skorzystać z ich oferty.

Expander podsumowanie

Jeżeli brakuje Ci czasu lub chęci, albo po prostu boisz się, że nie wybierzesz najlepszej, najtańszej oferty kredytowej na rynku, to dla kogoś takiego swoją działalność rozpoczął w 2000 roku Expander. Pośrednik kredytowy, który za klienta rozezna się w ofertach banków i według wytycznych poszuka najkorzystniejszej oferty. Długoletnia współpraca z wieloma polskimi bankami dała Expanderowi przewagę w postaci wynegocjowania możliwie najkorzystniejszych warunków, czego klient indywidualny nie jest w stanie osiągnąć. Dodatkowym atutem Expandera jest brak prowizji pobieranej od klienta, gdyż wszystko wliczone w ofertę kredytową. Do Expandera wystarczy się wybrać z konkretną ideą - jak duży kredyt i na ile rat go rozłożyć - a pracownik Expandera zajmie się resztą. Przeszuka możliwe oferty, wyliczy koszty i przedstawi klientowi najlepsze z nich. Po stronie wnioskującego pozostaje wybrać tę, która mu najbardziej się podoba i podpisać umowę.

Zalety i wady Expander

Zalety
 • Ponad 20 lat doświadczenia w branży,

 • Brak prowizji za pośrednictwo kredytowe,

 • Długoletnia współpraca z wieloma bankami,

 • Warunki kredytowania korzystniejsze niż w banku,

 • Duża liczba placówek, ponad 80 w całym kraju.

 • Wady
 • Brak kredytów samochodowych i konsolidacyjnych w ofercie,

 • Czasem konieczne jest poczekanie parę dnia na ofertę.

 • Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Expander
  0.0

  Inni pośrednicy: