Ranking kredytów hipotecznych - maj 2023

Ranking kredytów hipotecznych - maj 2023
Ranking kredytów hipotecznych - maj 2023
Ranking kredytów hipotecznych - maj 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Tworząc ranking kredytów hipotecznych skupiamy się na, naszym zdaniem, najważniejszych czynnikach: wysokości oprocentowania, warunkach spłaty przy oprocentowaniu stałym oraz zmiennym, wysokość marży banku, wymagania wobec klienta oraz szansa na obniżenie kosztów przez promocję oraz skorzystanie z produktów dodatkowych banku.

Ocena, który bank proponuje najlepszy kredyt wymaga szczegółowej analizy. Korzystając z rankingu możesz sprawdzić i porównać wszystkie najważniejsze czynniki, niezbędne do podjęcia decyzji! Naszym zdaniem, kwota i czas spłaty kredytu mają drugorzędne znaczenie - praktycznie każdy bank sfinansuje zakup wskazanej nieruchomości do kwoty miliona zł, a nawet wyższej kwoty.

Skorzystaj z rankingu i porównaj propozycję! Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować warunków przedstawionych w rankingu. Każdy klient przechodzi weryfikację zdolności kredytowej i dopiero na tej podstawie można prowadzić negocjacje z bankiem. Złóż wniosek i spróbuj swoich sił! Pamiętaj, nawet najtańszy kredyt hipoteczny jest aktualnie bardzo trudno dostępny.

Najlepszy kredyt hipoteczny oferuje mBank!

Pierwsze miejsce w rankingu kredytów hipotecznych zajmuje mBank! Bank posiada dwie oferty kredytów hipotecznych: standardową oraz eko kredyt na mieszkania z niskim zużyciem energii. Podstawową ofertę kredytu hipotecznego w mBanku cechuje niskie RRSO 9,64%, brak prowizji oraz obniżona marża dla klientów, którzy prowadzą rachunek w banku lub spłacają w nim inny kredyt od przynajmniej sześciu miesięcy.

Pierwsze miejsce kredytu hipotecznego w mBanku dla nikogo nie jest wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę zalety oferty. Przy kredycie hipotecznym w mBanku:

  • Nie zapłacisz prowizji.
  • Wybierzesz między oprocentowaniem zmiennym a stałym.
  • Otrzymasz mniejszą marżę dzięki jednej z regularnych promocji banku, jak bonus dla stałych klientów, lub promocji Spełnij Marzenia Edycja 14.

Nie tylko my doceniamy mBank. Ofertę hipoteczną tego banku doceniono w organizowanym przez serwis Bankier oraz Plus Biznesu rankingu Złoty Bankier 2022!

Drugie miejsce zajmuje kredyt hipoteczny Alior Bank

W maju 2023 roku Alior Bank oferuje nie jeden, nie dwa, lecz trzy kredyty hipoteczne. Ponadto posiada też dodatkowe oferty refinansowania istniejących kredytów oraz możliwość skorzystanie z Programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Z szeregiem wspaniałych ofert trudno, aby Alior Bank nie wyróżnił się w oczach klientów!

Oferty kredytów hipotecznych Alior Banku cechują się przede wszystkim lepszymi warunkami przy zakupie mieszkań w określonych miejscowościach. Obecnie bank udostępnia dwa programy Własne M w Wielkim Mieście: na zakup mieszkania w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu lub Trójmieście. Jeżeli interesuje cię zamieszkanie w jednej z tych miejscowości, ciężko o lepsze warunki kredytowania! Przede wszystkim decydując się na jedną z tych ofert, nie poniesiesz kosztów aż do czasu wpisu do hipoteki!

Klienci Alior banku mogą oczywiście wziąć kredyt na mieszkanie znajdujące się w dowolnym miejscu w Polsce. Umożliwia to oferta kredytu hipotecznego “Megahipoteka” z RRSO na poziomie 10,89% na okres kredytowania nawet 35 lat!

Kredyt hipoteczny Banku Millennium zajmuje trzecie miejsce rankingu!

Kredyt hipoteczny w ofercie Millennium bank również zwrócił na siebie naszą uwagę i nie bez powodu: dzięki niemu możliwe jest sfinansowanie 90% wartości nieruchomości! Bank umożliwia dopasowanie warunków kredytu do swoich potrzeb m.in. proponują czasowo stałe lub zmienne oprocentowanie, bogate pakiety ubezpieczeniowe i ciekawe produkty bankowe, nieco zmniejszające koszty kredytowania.

Rywalizując z najlepszymi ofertami na rynku, bank Millennium proponuje konkurencyjnie niskie RRSO - 9,5%, nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu ani wcześniejszą spłatę oraz gwarantuje wakacje kredytowe raz do roku. Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego, zapytaj o niego również w Millennium, a specjaliści kredytowi wesprą cię na każdym kroku!

Z kredytem hipotecznym Millennium zrealizujesz dowolny cel mieszkaniowy: zakup, budowa, przebudowa, remont a także zakup ziemi i działek budowlanych. Obsługa klienta w Millennium stoi na najwyższym poziomie. Dokładne wytyczne co należy zrobić oraz wymagania, jakie należy spełnić aby otrzymać kredyt na mieszkanie lub dom dostaniesz nawet przy pierwszej rozmowie z ekspertem kredytowym.