Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Black Weeks z ING!

Świętując tradycję czarnego piątku, ING oferuje kredyty bez dodatkowej opłaty za prowizję. Korzystając z oferty można uzyskać kredyt gotówkowy nawet do 160 000 zł na okres do 10 lat. Poznaj szczegóły promocji!

Czym jest oferta “Black Weeks” w ING?

Czarny piątek zapoczątkował swoją historię jako dzień, w którym sklepy wyprzedają zalegające na pułkach towary po bardzo niskich cenach. Z biegiem czasu ta okresowa promocja przybrała formę tradycji, w której wyprzedażom podlegają nie tylko mniej interesujące klientów produkty, a często cały asortyment sklepów. Bank praktycznie nigdy nie kończy się towar, mimo tego z uwagi na kulturowy charakter czarnego piątku, ING postanowiło wykorzystać tę tradycję jako tematykę swojej nowej promocji.

W odróżnieniu jednak od jednego dnia, oferta Black Weeks będzie dla nas dostępna aż do końca pierwszego tygodnia grudnia. Decydując się na kredyt gotówkowy w tym okresie, otrzymasz do 160 000 zł bez prowizji na okres kredytowania do 120 miesięcy z oprocentowaniem 10,50%. Jeżeli ubezpieczysz zobowiązanie, oprocentowanie spadnie o pół punktu procentowego. Dla kredytów na okres nie dłuższy od 3 lat jest to oprocentowanie stałe.

Nikt nie płaci prowizji w ING

Z promocji może skorzystać każdy zainteresowany. Co więcej, ofertę Black Weeks można łączyć z innymi promocjami ING. Dostępna jest ona więc jako pożyczka z konsolidacją, pozwalającą przenieść długi do ING, lub jako Ekopożyczkę. W tym drugim przypadku klient może otrzymać premię 500 zł, jeśli kredyt zostanie przeznaczony na ekologiczne cele.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Pożyczka ING dostępna jest przez internet dla wszystkich posiadaczy konta osobistego w banku. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem, możesz je założyć przy okazji składania wniosku i otrzymać dodatkowe 50 zł nagrody za wzięcie kredytu. Opcje te dostępne są na stronie promocji pod przyciskiem “weź pożyczkę”. Możliwe jest również zawnioskowanie o rozmowę telefoniczną z doradcą lub wzięcie kredytu osobiście w oddziale.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

06.12.2022

Bonus

Pożyczka bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5