Bonus

do 400 zł

Promocja dobiegła końca

PolecamBank w mBank

PolecamBank to niekończący się program poleceń mBanku. Dzięki PolecamBank klienci mBanku mają szansę zyskać nawet 400 złotych za nowego, polecone przez nich klienta mBanku. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać bonus za polecenie od mBanku.

PolecamBank - Co to za promocja?

PolecamBank to program poleceń mBanku, w którym polecający zyskać może nawet 400 złotych za jednego poleconego, nowego klienta banku. Polecaj konta osobiste i cele inwestycyjne w mBanku, dopilnuj spełnienia warunków przez Ciebie oraz polecanego, a następnie oczekuj bonusu na koncie. Bonus uzależniony jest od ilości i typu poleconych produktów z oferty mBank.

Kto może wziąć udział w PolecamBank?

Program poleceń i płynące z niego benefity przeznaczone są dla klientów z polskim obywatelstwem, którzy ukończyli 18 lat oraz posiadają konto w mBanku. Pamiętaj także, aby po poleceniu znajomemu konta lub celu inwestycyjnego, samemu korzystać ze swojego konta w mBanku przez co najmniej kolejny miesiąc, dokonując przynajmniej 5 płatności kartą w okresie rozliczeniowym.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę z PolecamBank?

Aby mieć szansę na uzyskanie nawet 400 złotych w programie poleceń PolecamBank, musisz polecić konto oraz cel inwestycyjny znajomemu. W zależności od poleconego konta osobistego można uzyskać 125 złotych za polecenie eKonta możliwości, 150 złotych za polecenie eKonta osobistego i nawet 250 złotych za polecenie mKonta intensive. Jeżeli znajomy otworzy konto metodą Selfie lub e-dowód, możesz zyskać dodatkowe 50 złotych. Do tego, za polecenie celu inwestycyjnego mBank oferuje 150 złotych. Aby móc otrzymać wypłatę bonusu na konto, zarówno polecający jak i polecany muszą spełnić kilka prostych warunków. Polecający musi dalej korzystać ze swojego konta osobistego co najmniej 30 dni od polecenia nowego klienta, a także musi dokonać co najmniej 5 transakcji kartą w okresie rozliczeniowym. Polecony klient musi złożyć wniosek o rachunek wraz z kartą debetową oraz podać identyfikator polecenia, podpisać umowę, aktywnie korzystać z nowo otwartego rachunku przez co najmniej 30 dni od podpisania umowy. Tak samo wygląda to w przypadku celów inwestycyjnych. Nowy klient musi złożyć wniosek, podać identyfikator polecenia oraz podpisać umowę na najniższy cel inwestycyjny z wkładem 2000 złotych.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Do 400 złotych

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5