Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Konsolidacja to rozwiązanie dla osób, które mają zbyt dużo, zbyt wysokich rat. Skorzystaj z kredytu konsolidacyjnego i przenieś swoje kredyty do jednego banku. Z kalkulatorem Akredo szybko obliczysz koszt takiej konsolidacji i sprawdzisz jakie warunki proponują najlepsze banki w Polsce!

Jak obliczyć koszt i wysokość raty kredytu konsolidacyjnego?

Czym jest kalkulator kredytu konsolidacyjnego?

Kalkulator konsolidacyjny Akredo to przydatne narzędzie, z którym obliczysz o ile można zmniejszyć raty swoich kredytów w ramach kredytu konsolidacyjnego. Z naszym narzędziem szybko policzysz koszt kredytu na spłatę pożyczek i sprawdzisz miesięczną ratę nowego kredytu. Zobacz ile możesz zaoszczędzić na konsolidacji!

Wystarczy podać podstawowe informacje: kwota potrzebnego kredytu konsolidacyjnego oraz na jak długo chcesz pożyczyć pieniądze, a kalkulator wylicz potencjalną ratę oraz koszt nowego zobowiązania. Dodatkowo otrzymasz listę najtańszych kredytów w popularnych bankach.

Propozycje nie stanowią oferty, ale umożliwiają uproszczone złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny online. Aby sprawdzić możliwość otrzymania kredytu na konkretną kwotę, należy sprawdzić swoją zdolność kredytową.

Co jest wynikiem obliczeń kalkulatora kredytu konsolidacyjnego?

Głównym wynikiem pracy kalkulatora jest przedstawienie przybliżonej raty po konsolidacji i przedstawienie najlepiej dopasowanych ofert. Na podstawie podanych informacji o aktualnych zobowiązaniach, kalkulator przeprowadza szybkie obliczenia, dzięki którym poznasz:

  • sumę rat zobowiązań przed konsolidacją,
  • wysokość raty po konsolidacji,
  • o ile zmniejszą się miesięczne koszty,
  • kwotę kredytu konsolidacyjnego,
  • całkowitą kwotę spłaty.

Kalkulator konsolidacji obliczy koszty konsolidacji i przedstawi je w tabeli wyników. Na podstawie tych informacji można wstępnie ocenić opłacalność konsolidacji.

Dodatkowo kalkulator przygotuje listę propozycji kredytów konsolidacyjnych w popularnych polskich bankach. Zapoznaj się z informacjami przy ofertach banków, zwracając uwagę na: RRSO, oprocentowanie, prowizję i wysokość raty. Wybierz najlepszą propozycję i złóż wniosek o kredyt klikając w przycisk!

Jak obliczyć ratę kredytu konsolidacyjnego z kalkulatorem Akredo?

Korzystanie z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego Akredo jest bardzo proste. Nim skorzystasz z kalkulatora wypisz i dodaj ile zostało Ci kredytów i pożyczek do spłaty. Podaj wszystkie wymagane parametry:

  • kwota kredytu konsolidacyjnego,
  • planowany czas spłaty.

Kliknij przycisk “Oblicz”. Zapoznaj się wynikami kalkulatora: sprawdź wysokość raty oraz koszty kredytu i wybierz propozycję dla siebie. Pod wynikiem obliczeń znajdziesz zestawienie najlepszych propozycji pożyczki na konsolidację. Wybierz, który bank najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby i złóż wniosek.