Bonus

7,5% na lokacie

Lokata na Nowe Środki - edycja 4 w Velobanku

Czwarta edycja Lokaty na Nowe Środki w Velobanku to doskonała szansa na atrakcyjne oprocentowanie. 7,5% na lokacie otwartej na 2 lub 7% na lokacie na 3 miesiące oraz 6,5% na lokacie na 6 miesięcy to wyjątkowa okazja. Nie czekaj, sprawdź jak zyskać bonus.

Lokata na Nowe Środki - Co to za promocja?

Velobank oferuje promocję Lokaty na Nowe Środki. W ramach promocji możemy otworzyć do 3 lokat na okres 2, 3 oraz 6 miesięcy, każda ze stosownym oprocentowaniem promocyjnym, odpowiednio 7,5%, 7% i 6,5%. Nowe środki liczone są od dnia 17.05.2023 roku, natomiast promocja trwa tylko do 12 czerwca 2023 roku.

Lokata na Nowe Środki - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji wystarczy był pełnoletnim obywatelem Polski, legitymującycm się ważnym dowodem osobistym. Do promocji przystąpić mogą zarówno stali klienci Velobanku, jak i Ci, którzy dopiero dołączą. Otworzyć można maksymalnie 3 lokaty promocyjne, każda na inny okres lokowania z innym oprocentowaniem promocyjnym.

Lokata na Nowe Środki - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby otrzymać promocyjne warunki oprocentowania wystarczy w bankowości online lub w oddziale banku założyć lokatę promocyjną na Nowe Środki, przedtem wyrażając chęć udziału w promocji, oraz akceptując zgody marketingowe. Otworzyć można 3 lokaty promocyjne na okres 2, 3 oraz 6 miesięcy. Do każdego okresu lokowania środków przypisane jest stosowne oprocentowanie promocyjne - odpowiednio 7,5%, 7% oraz 6,5%. Minimalna kwota środków wpłacanych na lokatę to 5000 złotych, maksymalna natomiast to 150 000 złotych. Oprocentowanie wyrażone jest w stosunku rocznym, a środki podlegają oprocentowaniu promocyjnemu do końca okresu promocji.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

11.06.2023

Bonus

nawet 7,5% w skali roku

Dla kogo

Dla klientów VeloBank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5