Bonus

Stała rata!

Stała raty w Credit Agricole

Nowi, jak i stali klienci Credit Agricole mogą liczyć na kredyt gotówkowy ze stałą ratą. Rozwiązanie to pozwala na zadowolenie potrzeb finansowych bez obaw o nagłe wzrosty kosztów obsługi zobowiązania. Zobacz szczegóły promocji.

Pożyczka ze stałą ratą

Przez ostatnie trzy miesiące zaobserwowaliśmy stały poziom stóp procentowych w Polsce. Należy jednak mieć na uwadze, że inflacja wciąż rośnie i jeżeli ten trend się nie uspokoi, kolejne wzrosty stóp są możliwe. Dla osób zmartwionych tym stanem rzeczy, Credit Agricole udostępnia promocyjną ofertę kredytową na kwotę do 20 000 zł z oprocentowaniem stałym 11,58% oraz brakiem prowizji.

Kto może wziąć kredyt ze stałą ratą?

Promocyjny kredyt gotówkowy dostępny jest dla każdego, kto nie posiada innego zobowiązania w banku. Można więc skorzystać z oferty nawet w dniu, w którym spłaciliśmy ostatnią ratę poprzedniego kredytu. Regulamin oferty zaznacza, że nie mogą z niej skorzystać osoby z kredytem gotówkowym lub konsolidacyjnym. Wobec tego, wniosek mogą złożyć również osoby z kredytem hipotecznym w Credit Agricole.

Jak otrzymać kredyt ze stałą ratą?

Aby skorzystać z oferty wystarczy udać się na stronę oferty promocyjnej i wcisnąć opcję “tak, chcę wziąć kredyt”. Zostaniesz przeniesiony do formularza kontaktowego. Gdy go wypełnisz, oddzwoni do ciebie doradca banku, który przedstawi ci szczegóły oferty i przeprowadzi cię przez proces wnioskowania.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.01.2023

Bonus

Stałe raty

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie