Bonus

Stała rata!

Weź kredyt z pewnością w Credit Agricole

Jeżeli nie posiadasz żadnych aktywnych zobowiązań w Credit Agricole, możesz otrzymać kredyt ze stałą ratą i bez prowizji, nawet na 20 000 zł. Tłumaczymy zasady promocji.

Kredyt gotówkowy z pełną swobodą — na czym polega promocja?

Kredyt gotówkowy z pewnością to powracająca oferta promocyjna w Credit Agricole. Korzystając z niej, możesz otrzymać nawet 20 000 zł ze stałym oprocentowaniem 11,5%, bez kosztów prowizji. RRSO zobowiązania w ramach oferty wynosi 12,14%.

Promocja przewiduje czas spłaty nawet do 60 miesięcy, czyli pięciu lat, co umożliwia osiągnięcie naprawdę niskich miesięcznych rat. Obecne warunki promocji dostępne są do końca Marca. O ile oferta ta jest regularnie przedłużana, jej warunki zmieniają się, przez co nie warto zwlekać, ponieważ oprocentowanie może wzrosnąć. Obecne warunki to:

  • Kredyt do 20 000 zł.
  • Prowizja 0%.
  • Do 60 rat.
  • RRSO 12,14%.

Kredyt gotówkowy z pełną swobodą jest najnowszą odsłoną oferty promocyjnej Credit Agricole. W ramach tej usługi możesz uzyskać pożyczkę do kwoty 20 000 zł z gwarancją stałego oprocentowania na poziomie 11,47%. Za kredyt gotówkowy nie zapłacisz prowizji, a jego RRSO wyniesie około 12.1%.

Promocja udostępniana jest na okres pięciu lat. Rozłożenie spłaty na 60 rat pozwala na niskie miesięczne koszta obsługi zobowiązania. Warunki promocyjne dostępne są do końca czerwca. Choć oferta często pojawia się ponownie, należy liczyć się ze zmianą warunków w każdej, kolejnej edycji. Tym razem, kredyt gotówkowy ze stałą ratą w Credit Agricole to:

  • Do 20 000 zł dofinansowania
  • Brak prowizji.
  • Pięcioletni okres kredytowania.

Pełna swoboda dla wszystkich klientów

Promocja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy spełnić dwa warunki:

  • Posiadać lub założyć konto osobiste w banku, które posłuży spłacie zobowiązania.
  • Nie posiadać innych zobowiązań w Credit Agricole.

Również obecni klienci banku mogą korzystać z promocji, jeżeli w dniu składania wniosku nie posiadają aktywnych zobowiązań.

Jak otrzymać stałe raty w Credit Agricole?

Celem skorzystania z promocji należy wejść na stronę banku i wypełnić formularz kontaktowy. Podasz w nim swoje imię, nazwisko, oraz dane kontaktowe. Za pomocą tych informacji oddzwoni do ciebie doradca bankowy, który wyjaśni szczegóły oferty oraz przeprowadzi cię przez proces wnioskowania. Wniosek możesz złożyć nawet w ostatnim dniu trwania oferty.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

Brak prowizji i stała rata

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5