Bonus

100 zł

Promocja dobiegła końca

Młodość ma swoje prawa w Alior Bank

Alior Bank kontynuuje promocję “Młodość ma swoje prawa”! Zapoznaj się z warunkami oferty konta dla młodych i skorzystaj już teraz! Sprawdź co dokładnie oferuje bank i jakie korzyści zyskasz z nowym Kontem dla Młodych Alior!

Młodość ma swoje prawa w Alior Bank - co to za promocja?

Alior Bank prowadzi prostą promocję dla nowych klientów konta dla młodych. To już piąta edycja promocji “Młodość ma swoje prawa”. Z oferty można skorzystać do 31 marca 2023 roku..

Niestety nagroda za nowe konto dla młodych 13-18 lat jest stosunkowo niska. Za udział w promocji po spełnieniu warunków otrzymamy 100 zł na zakupy na Allegro. Warunki udział w promocji są na tak proste, że aż trudno ich nie wypełnić.

Kto może wziąć udział w promocji konta dla młodych Alior Bank?

Konto dla młodych w promocji mogą założyć rodzice swoim dzieciom lub dzieci samodzielnie, pod warunkiem zgody rodziców. Kto dokładnie może skorzystać z oferty “Młodość ma swoje prawa”?

  • Dzieci i młodzież w wieku od 13 do 18 roku życia.
  • Osoby, które w okresie 2 lat od złożenia wniosku o otwarcie rachunku w tej promocji, nie posiadali konta w Alior Bank.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 100 zł na Allegro za nowe konto dla młodych Alior?

p>W celu otrzymania nagrody wystarczy spełnić bardzo proste warunki. Twoje dziecko może to zrobić samodzielnie za Twoją zgodą lub z Twoją pomocą lub możesz to zrobić w jego imieniu. Co dokładnie należy zrobić?

  1. Otwórz dziecku Konto dla Młodych z kartą płatniczą i wyraź zgody marketingowe.
  2. Użytkownik konta musi w przeciągu 40 dni od założenia konta zrealizować min. dwie transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą.
  3. Po spełnieniu powyższych warunków Alior Bank przekaże kod do wykorzystania na Allegro w wiadomości SMS, wysłanej na numer telefonu dziecka podany w banku!

 

Nagroda zostanie przekazana w czasie do 60 dni od spełnienia wszystkich warunków udziału w promocji.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.1970

Bonus

100 zł na Allegro

Dla kogo

Dla nowych klientów od 13 do 18 roku życia

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5