Bonus

Odroczona spłata i brak prowizji

Kredyt odroczony w Alior Bank!

W ramach promocyjnej oferty Alior Bank oferuje kredyty do kwoty 150 000 zł na okres spłaty do 8 lat z odroczoną spłatą. Klienci korzystający z nowego produktu nie muszą przejmować się spłatą zobowiązania przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy.

Czym jest kredyt odroczony w Alior?

Alior bank oferuje obecnie kredyty na kwotę od 500 do 150 000 zł z odroczonym czasem spłaty. Po podpisaniu umowy pierwszą ratę zapłacisz dopiero za trzy miesiące! Jest to produkt, który powinien usatysfakcjonować osoby szykujące się na znaczne wydatki, jak chociażby umeblowanie mieszkania. Okres kredytowania w przypadku tej oferty wynosi od 6 do 96 miesięcy.

Co więcej, klienci korzystający z oferty mogą zostać zwolnieni z prowizji, jeżeli zgodzą się na zakup ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia od utraty pracy i NNW oferowanych przez bank. Bez ubezpieczenia, prowizja od zobowiązania wynosi 6,9%.

Odroczenie spłaty dla każdego!

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Alior banku, zarówno nowi, obecni, jak i powracający. Jedynie w przypadku kredytów na kwotę od 70 000 zł lub więcej należy liczyć się z dodatkowym wymogiem zabezpieczenia kredytu cesją umowy ubezpieczenia od utraty pracy i NNW, która dla niższych pożyczek są nieobowiązkowe.

Z promocji można skorzystać również w celu konsolidacji, jednak z zastrzeżeniem, że łączna kwota zobowiązań wewnętrznych nie przekracza 20 000 zł.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Wniosek konsolidacyjny można złożyć za pośrednictwem strony internetowej Alior Banku. Wystarczy wejść na stronę promocyjną i wcisnąć przycisk “złóż wniosek”. W formularzu podasz informacje kontaktowe oraz kwotę, którą jesteś zainteresowany. Oddzwoni do ciebie pracownik banku, który przedyskutuje warunki umowy i pomoże ci wykorzystać promocję.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Odroczona spłata i brak prowizji

Dla kogo

Dla wszystkich klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5