Bonus

10% na lokacie

Lokata Mobilna na Dobry Początek w Credit Agricole

Credit Agricole zrobił świąteczną niespodziankę i przygotował super ofertę Lokaty Mobilnej na Dobry Początek! Skorzystaj z wysokiego oprocentowania na lokacie i pomnóż swoje oszczędności! Sprawdź i załóż rachunek już teraz!

Lokata Mobilna na Dobry Początek - co to za promocja?

Credit Agricole przygotował ofertę Lokaty Mobilnej na Dobry Start z oprocentowaniem 10% dla nowych klientów! Bank proponuje najwyższe oprocentowanie na lokacie w Polsce! Z promocji można skorzystać tylko raz i na dokładnie określonych warunkach.

Lokata Mobilna w Credit Agricole to oferta depozytu ze stałym oprocentowaniem 10% w skali roku, na okres 180 dni. Lokatę można otworzyć na kwotę od 1000 do 50 000 zł.

Kto może skorzystać z promocji lokaty Credit Agricole?

Oferta Lokata Mobilna na Dobry Początek jest skierowana do nowych klientów banku. Lokatę na warunkach promocyjnych można otworzyć tylko przez 14 dni od założenia konta osobistego.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania 10% na Lokacie Mobilnej?

Lokatę Mobilną na Dobry Start może otworzyć nowy klient Credit Agricole, który otworzy konto osobiste. Lokatę możesz założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. Po tym czasie szansa na promocyjne oprocentowanie przepada.

Zakładając lokatę na tych warunkach, na kwotę 50 000 zł, po 180 dniach można zarobić aż 2000 zł! Sprawdź ofertę i skorzystaj już teraz!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Oprocentowanie 10%

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5