Bonus

400 zł

Bankuj mobilnie w Alior Bank

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i zgarnij nawet 400 zł! Wystarczy aktywnie korzystać z konta: usługi aplikacji mobilnej bankowości oraz płacić bezgotówkowo. Sprawdź jakie to proste i poznaj warunki udziału w promocji konta osobistego Alior!

Bankuj mobilnie - edycja VII - co to za promocja?

”Bankuj mobilnie” to promocja Alior Bank skierowana do nowych klientów Konta Jakże Osobistego! Alior ruszył już z VII edycją promocji i oferuje wysoką nagrodę 400 zł!

Nagroda jest podzielona na 8 części po 50 zł - do zdobycia po spełnieniu dwóch prostych warunków w miesiącu. Udział w promocji Alior można zgłosić do 28 lutego 2023 roku.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Alior Bank?

Promocja “Bankuj mobilnie” zorganizowana przez Alior Bank jest skierowana do nowych klientów, którzy chcą otworzyć Konto Jakże Osobiste. Z oferty mogą skorzystać osoba, która:

  • w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku,
  • złoży wniosek o nowe konto osobiste w okresie od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r.,
  • wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu,
  • w przeciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrze umowę Konto Jakże Osobiste oraz kartę płatniczą i aktywuje dwie 2 korzyści do konta,
  • nie rozwiąże umowy konta co najmniej do dnia otrzymania nagrody.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 400 zł za nowe Konto Jakże Osobiste?

Nagroda 400 zł jest podzielona na 8 części po 50 zł. Aby otrzymać pojedynczą nagrodę 50 zł w miesiącu kalendarzowym należy:

  • wykonanie przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do konta Jakże Osobistego na dowolną kwotę
  • minimum raz zalogować się do Aplikacji Mobilnej Alior Bank.

Każdy uczestnik promocji ma 8 szans na otrzymanie bonusu 50 zł, czyli możliwość otrzymania premii 400 zł! Wypełnij wszystkie warunki przez 8 miesięcy od otwarcia Konta Jakże Osobistego i zgarnij cały bonus!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

27.02.2023

Bonus

400 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie