Bonus

od 100 do 6000 zł

Promocja dobiegła końca

Program poleceń Citi Bank

Citi Bank z każdą edycją programu poleceń zwiększa nagrody dla uczestników. Sprawdź co należy zrobić i ile można zarobić polecając CitiKonto, Konto Citigold i Citigold Private Client. Zarejestruj się w “Polecam konta Citi” już teraz i zacznij zarabiać na bankach!

Program poleceń Citi Handlowy - Polecam konta Citi

Citi Bank wystartował z kolejną edycją programu poleceń "Polecam konta Citi”! W tej edycji bank umożliwia polecanie trzech typów kont: Konto CitiKonto, Konto Citigold oraz Konto Citigold Private Client. Za każde skuteczne polecenie jednego z tych produktów otrzymamy odpowiednio: 100, 1000 oraz 6000 zł!

Kto może skorzystać z programu Polecam konta Citi?

Udział w programie jako polecający konta może wziąć każda osoba, która posiada konto w Citi Banku. Osoba polecana z kolei nie może być posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem rachunku osobistego lub oszczędnościowego w tej instytucji po dniu 1 września 2019 r.

Co trzeba zrobić aby otrzymać nagrodę w ramach programu Polecam konta Citi?

Polecający konta Citi nie musi przesadnie się napracować. Wystarczy: wypełnić formularz polecenia, zatwierdzić wymagane zgody i wysłać wygenerowany link znajomym. Pamiętaj aby namówić nowego klienta, aby koniecznie wypełnił swoją część warunków. Te dotyczą zapewnienia aktywności na koncie: zapewnienia odpowiednich wpływów i zrealizowania minimalnej liczby płatności.

Formularz zgłoszeniowy do promocji należy złożyć nie później niż ostatniego dnia promocji, czyli 31 marca 2023 roku. Zależnie od tego, jakie konto otworzy polecona przez Ciebie osoba, obie strony otrzymają inną nagrodę:

Nagroda dla polecającego Nagroda dla poleconego klienta
100 zł za CitiKonto 50 zł za CitiKonto
1000 zł za Konto Citigold 500 zł za Konto Citigold
6000 zł za Konto Citigold Private Client 3000 zł za Konto Citigold Private Client
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

od 100 do 6000 zł

Dla kogo

Osoba posiadająca konto w Citi Banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5