Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

W jaki sposób działają porównywarki i kalkulatory kredytowe on-line?

2016.08.12 |
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,00 / 5 osób

Chcąc skonsolidować swoje obecne zobowiązania lub też szukając nowego kredytu gotówkowego, najczęściej zależy nam na dwóch kwestiach: szybkim czasie uzyskania i niskim koszcie. W internecie można natknąć się na setki porównywarek i kalkulatorów kredytowych. Mają one pomóc klientowi znaleźć ofertę dla siebie. Po podaniu parametrów, jakie nas interesują, możemy nawet otrzymać wysokość rat miesięcznych, które przyjdzie nam spłacać. Jednak pamiętajmy – są to wartości orientacyjne. W rzeczywistości bank weźmie pod uwagę naszą sytuację finansową, która będzie kluczowa w ustaleniu oferty dla nas.

  1. Czemu służą porównywarki kredytowe on-line?
  2. Czy porównywarka przedstawi nam ofertę dopasowaną do naszej indywidualnej sytuacji finansowej?
  3. Jak szybko porównać oferty kredytowe z kilku banków?

Kredyt – jak go szukać?

Przymierzając się do kredytu gotówkowego lub też do konsolidacji swoich obecnych długów wielu z nas zależy głównie na tym, aby płacić jak najmniej. Miesięczna rata nie może przecież zbytnio obciążać domowego budżetu. Najczęściej chcąc uzyskać kredyt na najkorzystniejszych dla siebie warunkach przeglądamy oferty w bankach, porównujemy je.

Zdarza się też, że chodzimy od banku do banku i sprawdzamy, jakie warunki kredytowania zostaną nam zaproponowane. Niestety zajmuje nam sporo czasu, a przecież gotówka najczęściej jest nam potrzebna natychmiast.

porównywarki kredytów on-line

Porównywarka kredytowa – oszczędność czasu

Jeśli chcemy zaoszczędzić swój czas możemy skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych on-line, których w internecie jest mnóstwo. Szukając w sieci porównywarki kredytowej należy mieć na uwadze fakt, że niektóre z nich są sponsorowane przez konkretne instytucje.

I właśnie ze względu na to wyniki, które otrzymamy będą nierzetelne, a promowana będzie przede wszystkim oferta danej instytucji. Stąd też niekoniecznie warto się nimi sugerować.

Informacje, jakie uzyskamy w kalkulatorze kredytowym

Wchodząc na stronę z porównywarką wpisujemy w kalkulatorze kredytowym parametry, jakie nas interesują, czyli: kwotę i okres kredytowania. Wówczas otrzymujemy ranking kredytów odpowiadających naszym preferencjom, najczęściej posortowanych w kolejności od najniższej raty. Często tego typu porównywarki oprócz obliczenia rat, które będzie spłacać klient przedstawiają warunki, jakie może on otrzymać w danym banku.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te informacje, które uzyskamy są jedynie uśrednionymi wartościami. Mogą one ulec zmianie, kiedy bank weźmie pod uwagę nasza indywidualną sytuację finansową, doliczy prowizję i ubezpieczenie, mające wpływ na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, czyli to, co realnie spłacamy.

Szybki sposób na tani kredyt

Co zatem powinniśmy zrobić, kiedy zależy nam na otrzymaniu gotówki jak najszybciej i na najkorzystniejszych warunkach? Wówczas możemy skorzystać z serwisów takich jak Akredo.pl. To platforma, dzięki której nie tylko porównasz oferty kredytów gotówkowych z aż ośmiu banków, ale również otrzymasz propozycje konkretnego oprocentowania, które bank może zaproponować właśnie tobie.

I to bez wychodzenia z domu. Wniosek wypełniasz on-line, a decyzję otrzymujesz już w 24 godziny.

Kalkulator konsolidacyjny on-linePoniżej wpisz sumę wszystkich kredytów, które chcesz połączyć w jeden oraz kwotę Twoich obecnych rat: kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych, linii kredytowych.

2. Oblicz szacunkową kwotę Twojej nowej raty

Summary
Na czym polegają porównywarki kredytowe?
Article Name
Na czym polegają porównywarki kredytowe?
Description
Jak działają i czym się różnią porównywarki kredytowe?
Author
Publisher Name
Akredo Sp. z o.o.
Publisher Logo
2016.08.12 |
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,00 / 5 osób
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]