Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

W jaki sposób działają porównywarki i kalkulatory kredytowe on-line?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,00 / 5 osób

Chcąc skonsolidować swoje obecne zobowiązania lub też szukając nowego kredytu gotówkowego, najczęściej zależy nam na dwóch kwestiach: szybkim czasie uzyskania i niskim koszcie. W internecie można natknąć się na setki porównywarek i kalkulatorów kredytowych. Mają one pomóc klientowi znaleźć ofertę dla siebie. Po podaniu parametrów, jakie nas interesują, możemy nawet otrzymać wysokość rat miesięcznych, które przyjdzie nam spłacać. Jednak pamiętajmy – są to wartości orientacyjne. W rzeczywistości bank weźmie pod uwagę naszą sytuację finansową, która będzie kluczowa w ustaleniu oferty dla nas.

  1. Czemu służą porównywarki kredytowe on-line?
  2. Czy porównywarka przedstawi nam ofertę dopasowaną do naszej indywidualnej sytuacji finansowej?
  3. Jak szybko porównać oferty kredytowe z kilku banków?

Kredyt – jak go szukać?

Przymierzając się do kredytu gotówkowego lub też do konsolidacji swoich obecnych długów wielu z nas zależy głównie na tym, aby płacić jak najmniej. Miesięczna rata nie może przecież zbytnio obciążać domowego budżetu. Najczęściej chcąc uzyskać kredyt na najkorzystniejszych dla siebie warunkach przeglądamy oferty w bankach, porównujemy je.

Zdarza się też, że chodzimy od banku do banku i sprawdzamy, jakie warunki kredytowania zostaną nam zaproponowane. Niestety zajmuje nam sporo czasu, a przecież gotówka najczęściej jest nam potrzebna natychmiast.

porównywarki kredytów on-line

Porównywarka kredytowa – oszczędność czasu

Jeśli chcemy zaoszczędzić swój czas możemy skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych on-line, których w internecie jest mnóstwo. Szukając w sieci porównywarki kredytowej należy mieć na uwadze fakt, że niektóre z nich są sponsorowane przez konkretne instytucje.

I właśnie ze względu na to wyniki, które otrzymamy będą nierzetelne, a promowana będzie przede wszystkim oferta danej instytucji. Stąd też niekoniecznie warto się nimi sugerować.

Informacje, jakie uzyskamy w kalkulatorze kredytowym

Wchodząc na stronę z porównywarką wpisujemy w kalkulatorze kredytowym parametry, jakie nas interesują, czyli: kwotę i okres kredytowania. Wówczas otrzymujemy ranking kredytów odpowiadających naszym preferencjom, najczęściej posortowanych w kolejności od najniższej raty. Często tego typu porównywarki oprócz obliczenia rat, które będzie spłacać klient przedstawiają warunki, jakie może on otrzymać w danym banku.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te informacje, które uzyskamy są jedynie uśrednionymi wartościami. Mogą one ulec zmianie, kiedy bank weźmie pod uwagę nasza indywidualną sytuację finansową, doliczy prowizję i ubezpieczenie, mające wpływ na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, czyli to, co realnie spłacamy.

Szybki sposób na tani kredyt

Co zatem powinniśmy zrobić, kiedy zależy nam na otrzymaniu gotówki jak najszybciej i na najkorzystniejszych warunkach? Wówczas możemy skorzystać z serwisów takich jak Akredo.pl. To platforma, dzięki której nie tylko porównasz oferty kredytów gotówkowych z aż ośmiu banków, ale również otrzymasz propozycje konkretnego oprocentowania, które bank może zaproponować właśnie tobie.

I to bez wychodzenia z domu. Wniosek wypełniasz on-line, a decyzję otrzymujesz już w 24 godziny.

lub
Wypełnij wniosek

Kalkulator konsolidacyjny on-line

2016.08.12 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]