Pożyczka bez konta bankowego - sprawdź oferty!
akredo.plPożyczki pozabankowePożyczka bez konta bankowego - sprawdź oferty!

Pożyczka bez konta bankowego - sprawdź oferty!

Według danych NBP, aż 17% Polaków nie posiada konta osobistego. Mimo to, osoby te mogą korzystać z pożyczek! Wystarczy wybrać pożyczkę z odbiorem gotówki na poczcie, z obsługą w oddziale instytucji pozabankowej lub pożyczkę z dostawą do domu. Podpowiadamy, gdzie i jak zaciągnąć pożyczkę przez internet bez konta bankowego!

Aneta Sarnawska
Aneta Sarnawska, 25.11.2022 r

Pożyczka bez konta bankowego: na poczcie, w oddziale firmy pożyczkowej lub do domu

Pożyczka z wypłatą na konto to najbardziej popularna forma pożyczki online. Powód jest prosty. Potrzebujemy natychmiastowej gotówki – i ją otrzymujemy. Brak rachunku osobistego nie skreśla z możliwości otrzymania pożyczki pozabankowej. Pożyczka przez internet bez konta bankowego to nie problem. Pieniądze można odebrać na poczcie, w oddziale firmy pożyczkowej lub wybrać pożyczkę z dostawą do domu. Osoba, która przekazuje gotówkę (kurier, pracownik poczty lub firmy pożyczkowej) wcześniej potwierdzi tożsamość sprawdzając dowód osobisty.

Aktualnie pożyczkę bez konta oferuje kilka firm pożyczkowych!. Specjalnie dla naszych czytelników przedstawiamy 5 najlepszych oferty bez weryfikacji konta bankowego.

Firma Oferta Kwota pożyczki Metoda wypłaty
Provident Wypełnij wniosek 500 - 15 000 zł Gotówka do ręki
Bocian Pożyczki Wypełnij wniosek 1000 - 5000 zł Gotówka do ręki
Kredyt OK Wypełnij wniosek 1000 - 7000 zł Czek GIRO Gotówka do ręki
Profi Credit Wypełnij wniosek 100 - 25 000 zł Gotówka do ręki
Ratka Wypełnij wniosek 500 - 20 000 zł Czek GIRO

Trzy sposoby na szybką pożyczkę bez konta bankowego

Jeśli nie mamy konta osobistego lub z innych przyczyn chcemy dostać gotówkę do ręki, jest to jak najbardziej możliwe. Zgodnie z naszą tabelą, pożyczka bez własnego konta bankowego jest możliwa na trzy sposoby:

 • pożyczka na poczcie lub w oddziale banku - pożyczka z czekiem GIRO,
 • pożyczka w siedzibie pożyczkodawcy,
 • pożyczka z dostawą do domu.

Wybierzmy opcję najbardziej dopasowaną do naszych możliwości, potrzeb oraz oczekiwań i cieszymy się korzyściami, jakie zapewnia pożyczka przez internet bez konta bankowego.

Pożyczka na czek GIRO - równie szybko i bez konta

Pożyczka z czekiem Giro (tzw. formularz z poleceniem wypłaty gotówki) pozwala wypłacić pieniądze w dowolnym oddziale Poczty Polskiej lub Banku Pocztowym. Wypłata nie jest darmowa! Opłata wynosi około 15 zł, do tego czek Giro traci ważność po upływie 7 dni. Czek można zrealizować natychmiast po otrzymaniu kodu lub papierowego dokumentu. Taką możliwość gwarantuje większość z wymienionych pożyczkodawców, w tym NetCredit, SuperGrosz oraz Hapi Pożyczki.

Jak wygląda pożyczka w siedzibie pożyczkodawcy?

Zostawiamy na stronie swój numer telefonu, na który oddzwoni jeden z pracowników firmy pożyczkowej i udziela nam wszelkich informacji. Po ustaleniu szczegółów, należy umówić się na spotkanie i udać się do oddziału stacjonarnego, gdzie otrzymamy gotówkę do ręki.

Możesz też po prostu wybrać się do najbliższej placówki wybranej firmy pożyczkowej w Twojej okolicy i zapytać o ofertę. Czasami jednak lepiej wcześniej skontaktować się z doradcą klienta, przyjść do oddziału firmy tylko by podpisać umowę i odebrać gotówkę. Taką pożyczkę oferują Nasza Pożyczka, KredytOK oraz Mikrokasa.

Pożyczka w domu - najwygodniejsza metoda pożyczki bez konta

Z kolei pożyczka z dostawą do domu polega na wizycie doradcy klienta w domu pożyczkobiorcy. Profesjonalny doradca przedstawia możliwe rozwiązania i wspólnie z klientem dobiera najlepsze parametry pożyczki.

Gotówkę można otrzymać nawet w trakcie jednej wizyty, bez sprawdzania historii konta. Czasami konieczne może być przedstawienie dokumentów potwierdzających miejsce zamieszkania oraz dochody. Na taką pożyczkę można liczyć w firmie Provident.

Pożyczka bez konta bankowego – jak potwierdzić tożsamość?

W większości przypadków konto bankowe jest wymogiem koniecznym otrzymania pożyczki. Służy nie tylko do przelewu gotówki, ale też do potwierdzenia swojej tożsamości. Czy można uzyskać pożyczkę online bez weryfikacji? Nie, weryfikacja jest nieodłącznym elementem procesu pożyczania, ale można w inny sposób potwierdzić swoją tożsamość.

W przypadku pożyczki przez Internet bez konta bankowego potwierdzamy swoje dane w trakcie rozmowy telefonicznej, za pomocą czeku Giro i dowodu tożsamości lub osobiście u doradcy klienta, który również wypłaca nam pożyczkę. Ponadto, tożsamość może potwierdzić kurier, mający za zadanie dostarczyć umowę pożyczki. Weryfikacja bez konta bankowego jest równie prosta i bezproblemowa.

Warunki pożyczki bez konta bankowego

Pożyczka bez konta bankowego jest skierowana do osób, które:

 • ukończyły min. 18 rok życia,
 • legitymują się ważnym dowodem osobistym,
 • mają polskie obywatelstwo,
 • mieszkają na terenie RP,
 • mają aktywny numer telefonu komórkowego,
 • posiadają adres e-mail,
 • mają pozytywną historię kredytową BIK,
 • złożą poprawnie wypełniony wniosek lub zostawią dane kontaktowe na stronie pożyczkodawcy.

Dla kogo istnieje pożyczka bez konta bankowego?

Oferta takiej pożyczki jest skierowana do klientów, którzy z różnych powodów nie chcą używać konta osobistego oraz tych, którzy nie mają rachunku w banku.

Taka forma pożyczki może szczególnie zainteresować osoby, które:

 • nie mają dostępu do bankowości elektronicznej - weryfikacja tożsamości wymaga zalogowania się na swoje konto,
 • nie lubią podawać numeru konta w Internecie,
 • nie chcą logować się do banku w inny sposób niż przez aplikację mobilną,
 • wolą tradycyjną obsługę pożyczkową w placówce stacjonarnej lub z dojazdem doradcy do domu,
 • szukają dyskretnej oferty i nie chcą zostawić śladu w historii rachunku o pożyczce,
 • mają debet na koncie uniemożliwiający weryfikację tożsamości,
 • są zadłużone i mają zajęty rachunek przez komornika - pieniądze z pożyczki na konto od razu zabierze urzędnik

Pożyczka bez konta bankowego - podsumowanie

Pożyczkodawcy rozumieją potrzeby swoich klientów i udzielają pożyczek bez konta bankowego. Jest to rozwiązanie problemu osób, które chcą uniknąć weryfikacji rachunku osobistego. Nie musisz logować się przez bankowość elektroniczną, ani wysyłać przelewu! Wystarczy, że potwierdzisz swoją tożsamość oraz wypłacalność w inny sposób.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5