Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

13.99%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

17.3%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas
4.5

Oferta kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon / w oddziale
Kwota kredytu Od 500 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

BNP Paribas oferuje korzystny kredyt gotówkowy, który jest dostępny w trzech wariantach: standardowym, Zielone Zmiany oraz Pierwsza Pożyczka. Podstawowy kredyt gotówkowy to możliwość podjęcia dodatkowej gotówki w kwocie od 500 do 200 000 zł, z okresem kredytowania od 1 do 120 miesięcy. Kredyt na kwotę powyżej 100 000 zł można podjąć na minimalny okres 85 miesięcy. Kredyty gotówkowe w BNP Paribas są łatwe do otrzymania i wnioskować o nie może każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy jest objęty oprocentowaniem stałym w skali roku, które jest ustalane na podstawie m.in. kwoty kredytu, okresu kredytowania oraz zabezpieczenia kredytu. Aktualnie oprocentowanie wynosi 11,99%. Bank nalicza prowizję za udzielenie kredytu, jest ona naliczana indywidualnie od 0 do 19,90%. W przypadku Kredytu Zielone Zmiany prowizja zawsze wynosi 0%. Do każdego produktu kredytowego można wykupić ubezpieczenie, które pomoże w spłacie kredytu gotówkowego w przypadku nieprzewidziany zdarzeń.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Bank umożliwia podjęcie kredytu gotówkowego zarówno nowym i stałym klientom. Przed złożeniem wniosku o kredyt warto skorzystać z narzędzi: kalkulatora kredytowego, który wyliczy przybliżone koszty kredytowania na konkretną kwotę i okres oraz kalkulatora zdolności kredytowej, który oceni szanse na otrzymanie kredytu. Nowi klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas mogą złożyć wniosek o kredyt na dwa sposoby: dzwoniąc na infolinię lub udając się do wybranego oddziału banku.

Niestety w takim przypadku nie ma możliwości złożenia wniosku o kredyt gotówkowy przez Internet. Można jedynie wypełnić formularz kontaktowy “Zamów rozmowę z Doradcą”, a pracownik banku sam zadzwoni do zainteresowanego kredytem i pomoże wypełnić wniosek kredytowy.

Stali klienci, którzy korzystają z bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji GOmobile mogą uzyskać kredyt przez Internet. Jest to możliwe na kwotę do 30 000 zł. Bank posiada propozycję finansowania dla swoich stałych klientów, procedura jest bardzo prosta a decyzja kredytowa wręcz natychmiastowa.

Wymagane dokumenty

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w BNP Paribas wymaga przedstawienia dokumentów potwierdzających dane osobowe, wysokość dochodów oraz formę zatrudnienia. W tym celu konieczny będzie dowód osobisty oraz zaświadczenie pracodawcy o zatrudnieniu i zarobkach. Bank na stronie internetowej udostępnia dwa wzory zaświadczenia dla osób zatrudnionych na umowie o pracę lub kontrakt oraz na umowę zlecenie i o dzieło. Co ważne bank akceptuje wiele źródeł dochodu, które można potwierdzić różnymi dokumentami. Wymagania odnośnie koniecznej dokumentacji przekaże doradca kredytowy.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w BNP Paribas?

Nim złożymy wniosek o kredyt gotówkowy w BNP Paribas warto poznać możliwość uzyskania kredytu. W tym celu można skorzystać z kalkulatora kredytowego dostępnego na stronie internetowej oraz kalkulatora zdolności kredytowej. By maksymalnie skrócić czas oczekiwania na kredyt gotówkowy można przygotować niezbędne dokumenty, przed złożeniem wniosku. Należy jednak pamiętać, że zaświadczenie od pracodawcy posiada ograniczony termin ważności - 1 miesiąc.

Rozmowa z konsultantem BNP Paribas

Wnioskując o kredyt przez telefon oraz w banku należy przygotować się na rozmowę z konsultantem. W trakcie rozmowy doradca kredytowy wypełni wniosek razem z klientem i przekaże wstępną decyzję kredytową. Pracownik banku z pewnością zapyta o szczegółowe dane osobowe, dotyczące zamieszkania oraz informacje o sytuacji materialnej. Również w trakcie rozmowy konsultant przekaże informacje o koniecznych do dostarczenia dokumentach.

Weryfikacja historii kredytowej w BNP Paribas

Bank BNP z całą pewnością zweryfikuje historię kredytową swoich klientów. W tym celu bank skorzysta z usług Biura Informacji Kredytowej. Szczegółowe informacje na temat współpracy BNP Paribas z BIK znajdziemy w klauzuli informacyjnej, dołączonej do umowy kredytowej. Dane osobowe kredytobiorcy zostaną wykorzystane zgodnie z obowiązującym Prawem Bankowym, wyłącznie w celu przeprowadzeniu czynności bankowych, w szczególności oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego.

Podpisanie umowy kredytowej w BNP Paribas

Umowę kredytową można podpisać na dwa sposoby: osobiście w oddziale banku lub online. Co ciekawe, również osoby nieposiadające konta osobistego w banku BNP Paribas mają możliwość podpisania umowy przez Internet. Wymaga to jedynie przesłania odpowiednich dokumentów drogą online.

Podpisanie umowy o kredyt gotówkowy jest możliwe dopiero po spełnieniu wszystkich warunków stawianych przez bank. Do tych należą:

 • złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku o kredyt,
 • zaakceptowanie regulaminu i spełnienia określonych w nim warunków,
 • przedstawienie dokumentów wskazanych przez Bank, jeśli są wymagane np:
 • zaświadczenie o dochodach,
 • posiadanie zdolności kredytowej,
 • wniesienia wymaganych prowizji i opłat, jeśli nie podlegają kredytowaniu.

Spłata kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Podpisując umowę kredytu gotówkowego z bankiem BNP Paribas, kredytobiorca zobowiązuje się do terminowej spłaty rat. Do umowy kredytowej dołączony jest harmonogram spłaty. Kredytobiorcy posiadający dostęp do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile mają stały wgląd do elektronicznego harmonogramu spłaty.

Jak spłacić kredyt gotówkowy w banku BNP Paribas? Można to zrobić wygodnie realizując przelew na konto wskazane w umowie kredytu - informacja o numerze konta znajduje się na pierwszej lub drugiej stronie umowy. Bank daje możliwość darmowej przedterminowej spłaty kredytu gotówkowego. Spłacając kredyt przed terminem klient uzyska zwrot prowizji naliczonej za niewykorzystany okres kredytowania. Zwrot zostanie zrealizowany automatycznie, bez konieczności składania wniosku.

Wydłużenie terminu spłaty w BNP Paribas

BNP Paribas umożliwia zmianę warunków kredytowania, w tym: zmianę okresu kredytowania, wydłużenie okresu kredytowania oraz prolongatę kredytu. Prolongata kredytu gotówkowego wiąże się z naliczeniem kosztów 0,5% od kwoty objętej zmianą warunków. Od dnia 24 czerwca 2020 na podstawie Ustawy z dnia 19 czerwca 2020 roku bank BNP Paribas umożliwia skorzystanie z ustawowych wakacji kredytowych dla osób poszkodowanych w wyniku pandemii COVID-19, które są dostępne dla klientów spełniających poniższe warunki:

 1. umowa kredytu została zawarta przed 13 marca 2020 r.,
 2. klient utracił pracę lub inne główne źródło dochodu po 13 marca 2020 r.,
 3. termin zakończenia okresu kredytowania umowy kredytu przypada po dniu 13 września 2020 r..

Możliwość ta dotyczy wszystkich umów kredytowych, za wyjątkiem umowy o kredyt studencki. Aby skorzystać z możliwość zawieszenia wykonania umowy, konieczne jest złożenie wniosku, co można zrobić online. Wniosek musi zawierać oznaczenie kredytobiorcy: imię, nazwisko, adres, PESEL lub numer dokumentu tożsamości, oznaczenie umowy, czyli numer umowy kredytowej oraz podanie okresu wydłużenia umowy. Maksymalny czas trwania wakacji kredytowych wynosi 3 miesiące.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w BNP Paribas

Brak terminowej spłaty kredytu gotówkowego w BNP Paribas wiąże się z naliczeniem odsetek karnych. W przypadku, gdy kredytobiorca nie spłaca zobowiązania, bank ma możliwość nawiązania kontaktu w celu ponaglenia zapłaty rat, jak również przekazania praw do dochodzenia odzyskania długu.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - podsumowanie

Bank BNP Paribas proponuje korzystny kredyt gotówkowy na kwotę od 1000 do 200 000 zł! Wniosek o kredyt można złożyć przez Internet, jednak kwotą możliwa do uzyskania online wynosi 30 000 zł. Uzyskaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.

BNP umożliwia uzyskanie kredytu na promocyjnych warunkach, w ramach oferty Pierwsza Pożyczka i Zielone Zmiany. Decydując się na współpracę z bankiem BNP Paribas możemy być pewni otrzymania profesjonalnej obsługi.

Zalety
 • wysoka kwota kredytowania - nawet do 200 000 zł,

 • bank akceptuje różne źródła dochodu,

 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu gotówkowego,

 • możliwość uzyskania kredytu przez Internet,

 • dostęp do kalkulatora zdolności kredytowej,

 • profesjonalna opieka klienta,

 • automatyczny zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu,

 • dostęp do promocyjnych kredytów: Pierwsza Pożyczka i Zielone Zmiany,

 • stałe oprocentowanie kredytu,

 • oprocentowanie 0% przy Pierwszej Pożyczce,

 • prowizja 0% przy kredycie Zielone Zmiany,

 • możliwość skorzystania z darmowych, ustawowych wakacji kredytowych.

 • Wady
 • bank może naliczyć wysoką prowizję za udzielenie kredytu - do nawet 19,90%,

 • płatna zmiana harmonogramu spłaty na wniosek klienta - 40 zł,

 • wnioskowanie o kredyt przez bankowość internetową, możliwe tylko do kwoty 30 000 zł.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

  Jak szybko BNP Paribas wypłaca pieniądze?
  BNP Paribas wypłaca środki z kredytu nawet w jeden dzień roboczy. Wypłata środków następuje po spełnieniu wszystkich warunków otrzymania kredytu gotówkowego wymaganych przez bank.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Oferta banku BNP Paribas jest taka sama zarówno w Internecie, jaki i w placówkach. O wszystkie kredyty można ubiegać się zdalnie lub w banku. Należy jednak pamiętać, że umowę podpiszemy zdalnie na ograniczoną kwotę np. przez bankowość internetową GOonline można uzyskać kredyt do kwoty 30 000 zł.
  Czy BNP Paribas dzwoni do pracodawcy?
  Nie, bank BNP Paribas zazwyczaj nie dzwoni do pracodawcy. W celu potwierdzenia dochodów wystarczy odpowiedni dokument, potwierdzony pieczęcią i podpisem pracodawcy.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w BNP Paribas będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, wpis o kredycie gotówkowym podjętym w BNP pojawi się w BIK. Bank współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej korzystając z zebranych tam informacji, w celu oceny wiarygodności kredytowej klienta i przekazuje dane o spłacie kredytu, aż do całkowitej spłaty.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe BNP Paribas?
  Tak, bank BNP umożliwia skorzystanie z bezpłatnych, ustawowych wakacji kredytowych, dla osób spełniających określone warunki, które straciły dochód w wyniku pandemii COVID-19. Wydłużenie terminu spłaty jest również możliwe, przez zmianę warunków umowy kredytowej.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje BNP Paribas?
  Bank BNP Paribas akceptuje różne źródła dochodów m.in.: umowy o pracę na czas nieokreślony i określony, umów zleceń, z działalności gospodarczej, emerytury lub zasiłku przedemerytalnego, renty, z własnego gospodarstwa rolnego, uzyskiwanych za granicą.
  Czy kredyt w BNP Paribas można zaciągnąć online?
  Tak, taka możliwość jest dostępna dla klientów posiadających konto osobiste w banku BNP Paribas. Kredyt w pełni online można zaciągnąć przez bankowość internetową GOonline lub aplikację GOmobile, do kwoty 30 000 zł.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w BNP Paribas?
  Nie, bank BNP Paribas nie umożliwia podjęcia kredytu na selfie.
  Jak długo czeka się na kredyt w BNP Paribas?
  Kredyt gotówkowy w BNP Paribas można otrzymać nawet w jeden dzień roboczy. To jak szybko klient otrzyma kredyt zależy od indywidualnych warunków m.in.: od tego kiedy zostaną dostarczone wszystkie dokumenty.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty