Doradca finansowy konta bankowego VIP
akredo.plKontaKonto premiumDoradca finansowy konta bankowego VIP

Doradca finansowy konta bankowego VIP

Doradca finansowy to osoba, która może pomóc w zarządzaniu budżetem domowym, wyborze instrumentów oszczędnościowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych. Osoby ze statusem klienta VIP mają możliwość korzystania z pomocy doradcy finansowego. Osobisty opiekun klienta jest nieocenionym wsparciem w zarządzaniu finansami. Przeczytaj artykuł, poznaj największe korzyści korzystania z jego wiedzy i załóż konto osobiste premium już teraz!

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 24.05.2023 r

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego oferowanego przez konto VIP?

Jedną z najważniejszych funkcji konto bankowego premium jest usługa doradztwa finansowego. Każdy klient ze statusem VIP posiada prywatnego opiekuna konta, który służy wiedzą i pomocą w zarządzaniu finansami. Doradca finansowy konta VIP może pomóc w:

  • wyborze najlepszej formy oszczędzania pieniędzy oraz przygotowania na przyszłość,
  • zaciągnięciu kredytu lub pożyczki do potrzeb klienta,
  • rozpoczęciu inwestycji na giełdzie,
  • organizacji domowego budżetu,
  • wykupieniu najlepszego pakietu ubezpieczeniowego.

Dodatkowo, wiele kont bankowych premium zapewnia dostęp do pakietu concierge, czyli osobistego konsjerża. Taki doradca może wyręczyć Cię w realizowaniu prostych, lecz problematycznych czynności jak: rezerwacja pokoju hotelowego, zabookowanie biletu lotniczego czy wynajęcie samochodu.

Doradztwo inwestycyjne

Inwestowanie na giełdzie to szansa na bardzo szybki zysk, jednak objęty dużym ryzykiem utraty środków, szczególnie w przypadku, gdy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Z pomocą doradcy konta osobistego premium inwestowanie może być znacznie prostsze i znacznie bardziej przewidywalne. Osobisty doradca przedstawi Ci narzędzia i rozwiązania inwestycyjne dopasowane do Twoich potrzeb oraz poziomu akceptowalnego ryzyka.

Należy mieć na uwadze, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem utraty środków, dlatego też tak ważne jest określenie poziomu ryzyka. Z drugiej strony przy wsparciu wiedzą i doświadczeniem specjalisty masz znacznie większe szanse na łatwy i szybki zysk.

Doradztwo dotyczące budżetu domowego

Również w przypadku codziennych czynności związanych z obsługą konta bankowego możesz liczyć na pomoc osobistego doradcy. Wsparciem objęte jest korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez bank od najprostszych czynności jak: zlecenie przelewu, ustalenie stałej płatności aż po propozycję i przygotowanie indywidualnej oferty oszczędnościowej czy kredytu na dowolny cel.

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń

Wybór pakietu ubezpieczeniowego z pomocą doradcy jest znacznie szybszy i prostszy. Doradca przedstawi Ci ofertę dostępną za pośrednictwem banku, zapozna Cię z zaletami poszczególnych propozycji i wskaże najlepsze rozwiązanie.

Banki coraz bardziej rozbudowują ofertę ubezpieczeniową, która obejmuje produkty kredytowe, ubezpieczenia od wypadków, chorób a także podróży. Wystarczy szybki telefon do doradcy aby poznać propozycję - bez wychodzenia z domu i samodzielnego szukania towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jak korzystać z doradztwa finansowego?

Z usług osobistego doradcy konta bankowego można korzystać na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem czatu w aplikacji oraz osobiście w placówce banku. Klienci VIP są obsługiwani priorytetowo w ramach oddzielnej linii telefonicznej pomocy czy prywatnego opiekuna.

Telefoniczny kontakt z osobistym doradcą

Klienci kont osobistych premium zyskują dostęp do dedykowanej infolinii. Wystarczy jeden szybki telefon, aby załatwić Twoją sprawę. Bez czekania w kolejcę na zwolnienie linii! Wystarczy, że podasz swoje dane, a niemal natychmiast zostaniesz przekierowany do potrzebnego Ci specjalisty.

Mailowo

Kolejną metodą kontaktu z doradcą jest poczta elektroniczna. W przypadku obsługi klientów premium jest ona wykorzystywana do przekazywania ważnych dokumentów czy prowadzenia oficjalnej, szybkiej korespondencji. Również przez maila możesz złożyć dyspozycje dotyczące przelewów i zleceń stałych, anulować aktualne płatności, złożyć zapytania o ofertę i wiele więcej.

Chat z aplikacji mobilnej

Najszybszą i aktualnie najbardziej popularną metodą kontaktu ze specjalistami banku jest rozmowa internetowa na czacie. Czat z doradcą Twojego banku jest dostępny po zalogowaniu na konto w aplikacji mobilnej lub w serwisie internetowym. Eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie niemal błyskawicznie i pomogą rozwiązać pilne problemy.

Osobiście w placówce banku

W niemal każdej placówce stacjonarnej Twojego banku możesz liczyć na indywidualną obsługę przez indywidualnego doradcę. Co prawdą, Twój osobisty doradca jest dostępny tylko w jednej placówce, jednak w każdym banku możesz liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne traktowanie, w przestrzeni dla klientów VIP.

Jakie są korzyści z korzystania z doradztwa finansowego?

Doradztwo finansowe banku nie ogranicza się do jednej osoby. Wystarczy skontaktować się z osobistym doradcą, a on skieruje Cię do eksperta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwiąże każdy problem.

Co zyskujesz z pomocą osobistego doradcy finansowego?

  • Czas - nie musisz poświęcać godzin na samodzielne znalezienie odpowiednich produktów
  • Poprawa sytuacji finansowej, dzięki decyzjom popartymi wiedzą profesjonalistów
  • Ochrona przed ryzykownymi inwestycjami
  • Dostosowanie strategii inwestycyjnej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań

Podsumowanie

Usługa doradcy finansowego do konta bankowego premium to oferta darmowej pomocy w sprawach finansowych. Twój osobisty doradca oraz zespół specjalistów służą pomocą w korzystaniu z usług banku, w szczególności z zakresu: oszczędności, inwestycji, kredytów oraz ubezpieczeń. Prywatny doradca finansowy pomoże Ci zorganizować Twój budżet domowy bez stresu i poświęcania godzin na samodzielne rozwiązywanie problemów!

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5