Pożyczki w domu klienta - najlepsze oferty
akredo.plPożyczki pozabankowePożyczka na ratyPożyczki w domu klienta - najlepsze oferty

Pożyczki w domu klienta - najlepsze oferty

Pożyczka z dostawą do domu nie jest nowością na rynku finansowym. Jest to oferta wygodnego kredytu pozabankowego, który można otrzymać we własnym mieszkaniu! To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta bankowego lub wolą otrzymać gotówkę bezpośrednio do ręki. Wśród firm oferujących taką usługę jest Provident i Bocian. Jak uzyskać taką pożyczkę? Dowiedz się już teraz!

Aneta Sarnawska
Aneta Sarnawska, 25.11.2022 r

Kto udziela pożyczek w domu klienta?

W pożyczkach domowych specjalizuje się kilka firm pozabankowych, które posiadają rozbudowaną strukturę doradców pożyczkowych, obsługujących klientów w wyznaczonych regionach. Ten sektor pożyczek dominują trzy firmy: Provident, Bocian Pożyczki oraz Kredyt OK. Wszyscy pożyczkodawcy gwarantują wysoką jakość obsługi oraz szybką obsługę.

Pożyczki z dostawą do domu to forma atrakcyjnego kredytu, który można otrzymać bez wychodzenia z mieszkania. Na rynku działa kilka firm, które od lat specjalizują się w sprzedaży takich kredytów. Korzystanie z tego typu pożyczek jest bardzo wygodne i wymaga niewielu formalności.

Na czym polega pożyczka z dostawą do domu?

Aby uzyskać pożyczkę gotówkową w swoim domu, wystarczy złożyć wniosek przez Internet lub zadzwonić na telefon pożyczkodawcy i złożyć wniosek o pożyczkę. Do Twojego domu przyjedzie przedstawiciel firmy pożyczkowej z ofertą kredytu do rąk własnych. Zazwyczaj są to pożyczki na małe kwoty, dostępne bez zaświadczeń. Wystarczy samo oświadczenie o dochodach, które potwierdzisz podpisem - czasami pożyczkodawca może zweryfikować Twoje zatrudnienie dzwoniąc do pracodawcy.

Podczas spotkania z doradcą pożyczkowym otrzymasz propozycję szybkiej pożyczki w domu z możliwością podpisania umowy i natychmiastowego otrzymania gotówki. Nim jednak otrzymasz pożyczkę konieczne będzie potwierdzenie adresu zamieszkania np. poprzez okazanie rachunków za media na swoje nazwisko.

Dodatkowo ekspert pożyczkowy oceni Twoje możliwości finansowe i sprawdzi stan zadłużenia w bazach dłużników. Dzięki wykorzystaniu elektronicznych biur informacji potrwa to tylko kilka minut.

Pożyczka gotówkowa w domu klienta - kto skorzysta na takiej ofercie?

Pożyczki do domu są uważane za świetną ofertę dla osób, które z różnych przyczyn większość czasu spędzają w domu, w tym dla:

 • osób pracujących w trybie home office,
 • ludzi mieszkających w małych miejscowościach,
 • emerytów,
 • rencistów,
 • osób chorych lub niepełnosprawnych,
 • osób z zajętym przez komornika kontem bankowym.

To doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy pożyczkowej. W wielu firmach można liczyć na indywidualną obsługę i kontakt z tym samym pracownikiem przez długi czas - przy dłuższej współpracy można liczyć na atrakcyjne rabaty. Przy pożyczce online nawiązanie takiego kontaktu jest praktycznie niemożliwe.

Co ważne taka pożyczka udzielana bezpośrednio w domu klienta, to szansa dla osób borykające się z problemem blokady środków na koncie przez komornika. Komornik nie będzie przeszkodą w otrzymaniu pożyczki, gdyż pieniądze otrzymamy od ręki. Gotówkę można otrzymać pod warunkiem, wykazania możliwości spłaty długu!

Co jest potrzebne do uzyskania pożyczki w domu?

Każdy wniosek podlega indywidualnej analizie. Dlatego zawsze warto aplikować o dodatkowe środki. Pożyczkę na dowód do domu, może otrzymać klient, który:

 • jest pełnoletni,
 • posiada dowód osobisty,
 • posiada stały adres na terenie Polski - często konieczne jest potwierdzenie adresu zamieszkania odpowiednim dokumentem np. rachunek za wodę, umowa najmu, akt własności,
 • uzyskuje regularne dochody, możliwe do potwierdzenia,
 • wykaże możliwość spłaty długu.

Posiadanie konta bankowego nie jest konieczne. Weryfikacji tożsamości dokonuje doradca klienta osobiście w trakcie rozmowy z klientem. Spłata pożyczki przebiega również w podczas wizyt domowych.

Z drugiej strony, jeśli nie posiadasz konta bankowego ekspert pożyczkowy może wymagać przedstawienia dokumentów potwierdzających Twój dochód np. umowa zatrudnienia.

Proces wnioskowania o pożyczkę do domu

Aby agent pożyczkowy przyjechał z ofertą i dostawą gotówki do Twojego domu konieczne jest nawiązanie kontaktu z biurem firmy. Wyróżniamy dwie podstawowe metody wnioskowania: pożyczka na telefon do domu oraz pożyczka do domu przez Internet.

Firmy, które udzielają pożyczek do domu, upraszczają procedury wnioskowania. Nie wymagają dodatkowych dokumentów. Do złożenia wstępnego wniosku o pożyczkę z obsługą w domu wystarczą dane z dokumentu tożsamości - miej go pod ręką. Jak wnioskować o pożyczkę domową?

 1. Wypełnij wniosek online, wybierając kwotę pożyczki i okres jej spłaty lub zadzwoń na numer infolinii i porozmawiaj o szczegółach pożyczki.
 2. Poczekaj na wstępną ocenę zdolności kredytowej. Konsultant poinformuje Cię o podjętej decyzji.
 3. Jeśli otrzymałeś pozytywną odpowiedź, umów się na spotkanie z doradcą klienta.
 4. Poczekaj na wizytę przedstawiciela firmy.
 5. Wspólnie z doradcą pożyczkowym wypełnij wniosek o pożyczkę, oświadczenie o dochodach oraz sytuacji finansowej i zapoznaj się z ofertą.
 6. Doradca może poprosić o dodatkowe adres zamieszkania oraz dokumenty potwierdzające zarobki (najczęściej przy wyższych kwotach pożyczki). 
 7. Dopełnij formalności, podpisz umowę i otrzymaj gotówkę do ręki.

Jak przebiega spłata pożyczki dostarczonej do domu?

Specyfika pożyczek udzielanych w domu klienta objawia się również w sposobie spłaty zadłużenia. Raty spłacamy podczas umówionych spotkań, zgodnych z harmonogramem spłaty. Twój doradca pożyczkowy przyjedzie do domu i odbierze ratę. Pamiętaj, aby w tym terminie być w domu i mieć gotówkę potrzebną do uregulowania długu! Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie skontaktuj się ze swoim doradcą odpowiednio wcześnie i ustalcie nowy termin wizyty domowej.

Niektóre instytucje pozabankowe za każdą taką wizytę naliczają dodatkowe koszty. Przed podpisaniem umowy pożyczki domowej, pożyczkobiorca powinien zatem dokładnie zapoznać się z regulaminem wybranej instytucji i przestrzegać umowy. W ten sposób można uniknąć komplikacji i wysokich opłat dodatkowych.

Pożyczki prywatne w domu klienta - czy warto z nich korzystać?

Dla osób, które otrzymały odmowną od firmy pożyczkowej, jest jeszcze jedno rozwiązanie. Pożyczka prywatna w domu klienta. Na portalach społecznościowych oraz serwisach ogłoszeniowych można znaleźć pożyczki z dostawą do domu udzielane przez osoby prywatne.

Jest to pożyczka bez sprawdzania baz dłużników, udzielana na podstawie umowy cywilnoprawnej. Koszty zaciągnięcia takiego kredytu są stosunkowo wyższe, a pożyczkodawca może narzucić swoje warunki.

Pożyczki pod zastaw w domu klienta

Pożyczka do domu udzielana przez osoby prywatne może zawierać w umowie dowolne zapisy. Przykładowo można ją uzyskać pod zastaw wartościowych rzeczy, samochodu czy nawet domu klienta. Dokładnie przeczytaj umowę pożyczki prywatnej! Podpisz ją gdy będziesz pewien konsekwencji jakie możesz ponieść. W innym przypadku możesz stracić samochód lub dom!

Pożyczki do domu - nowość czy sprawdzony produkt?

Pożyczka gotówkowa z dostawą do domu nie jest żadną nowością! Jedną z pierwszych firm specjalizujących się w usługach domowych był Provident Polska, która do dzisiaj świadczy takie usługi. Rynek pożyczkowy rozwija się w stronę chwilówek online, a sektor pożyczek udzielanych w domu posiada kilka sprawdzonych produktów, które cieszą się dużym zaufaniem i popularnością.

Nie da się zaprzeczyć, że pożyczki do domu mają znacznie więcej mocnych, niż słabych stron. Stanowią dobrą alternatywę dla pożyczek online, dając możliwość otrzymania gotówki bezpośrednio od ręki i natychmiastowego rozdysponowania pieniędzy. Udostępnione środki można spożytkować na dowolny cel, a terminowe spłaty pomagają budować pozytywną historię kredytową.

Warto mieć na uwadze ten rodzaj pożyczek pozabankowych i korzystać z pożyczki z obsługą domową zawsze, kiedy chcemy otrzymać pieniądze do rąk własnych, w zaciszu własnego mieszkania!

Zalety i wady pożyczek udzielanych w domu klienta

Czy warto korzystać z pożyczek domowych? To rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Poznajmy je! Plusy pożyczek do domu:

 • bezpośredni kontakt z doradcą klienta,
 • pożyczka na dowolny cel,
 • atrakcyjne kwoty pożyczki,
 • minimum formalności,
 • pożyczka na dowód
 • proste wnioskowanie,
 • pożyczka bez zastawu,
 • pożyczka bez poręczycieli,
 • gotówka bez wychodzenia z domu,
 • dogodny sposób i czas spłaty.

Minusy pożyczek do domu:

 • konieczność przebywania w domu o wyznaczonej porze w celu odbioru i spłaty pożyczki,
 • dłuższy czas oczekiwania na pieniądze,
 • wyższe koszty pożyczki z racji opłat związanych z obsługą pożyczki w domu klienta,
 • konieczność posiadania odliczonej kwoty odpowiadającej miesięcznej racie.

Pożyczki do domu klienta - podsumowanie

Pożyczki w domu klienta to usługa, która zmieniła oblicze rynku finansowego. Jest to jedna z popularniejszych metod zaciągania pożyczek ratalnych i krótkoterminowych, która minimalizuje wysiłek ze strony pożyczkobiorcy. Rynek pożyczek domowych jest zdominowany przez dwie duże firmy: Provident oraz Bocian Pożyczki.

Wystarczy umówić się z doradcą pożyczkowym na wizytę, w trakcie, której ustalisz warunki spłaty i podpiszesz umowę. Pożyczkę spłacisz w ten sam sposób - podczas umówionych wizyt domowych.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5