Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Santander kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,40 / 5 osób

Szukając korzystnej opcji kredytu gotówkowego, warto zapoznać się z ofertą, jaką proponuje Santander Bank. Instytucja umożliwia uzyskanie zobowiązania na całkowicie indywidualnych warunkach. Firma pozwala również na niezwykle korzystną konsolidację niespłaconych należności, które zaciągnęliśmy w innym miejscu.

Santander Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Santander Kredyt konsolidacyjny

Dzięki konsolidacji kredytu w Santander Bank otrzymamy nową, atrakcyjną ratę zobowiązania, która zastąpi wszystkie nasze zaległości finansowe. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko wygoda, ale również spora oszczędność. Konsolidując swoje należności, możemy liczyć na jeszcze niższą ratę pożyczki, niż w przypadku zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Dodatkowo, łącząc wszystkie zaległe kredyty w Santander możemy w łatwy sposób podnieść swoją ocenę punktową w Biurze Informacji Kredytowej. Warto bowiem pamiętać, że nasz scoring BIK będzie tym wyższy, im mniej posiadamy różnego rodzaju zobowiązań finansowych (takich jak np. rozmaite kredyty, debety na karcie, czy też zaległości za zakupy).

Santander kredyt gotówkowy

W Santander mamy możliwość wzięcia zobowiązania na dowolny cel, którego nie musimy określać w formularzu zgłoszeniowym. W celu otrzymania kredytu, wystarczy się wylegitymować aktualnym dowodem osobistym oraz przedstawić zaświadczenie o stałych dochodach (może to być nawet wyciąg z naszego konta bankowego).

Warto wiedzieć, że Santander Bank akceptuje różnego rodzaju źródła dochodu, nie tylko te, które wynikają z umowy o pracę. Instytucja chętnie obsługuje również emerytów i rencistów, a także osoby posiadające własną działalność finansową lub gospodarstwo rolne. Bank współpracuje też z klientami zatrudnionymi w oparciu o innego rodzaju umowy cywilno-prawne.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Santander Bank opinie

Ze względu na bardzo szybką procedurę uzyskania nowego kredytu, Santander Bank zyskał wiele przychylnych opinii klientów. Petenci cenią sobie również fakt, iż całość formalności mogą zrealizować bez wychodzenia z domu. Umowę kredytową można bowiem podpisać już w trakcie pierwszej telefonicznej rozmowy z konsultantem banku.

Santander kredyt gotówkowy opinie

Klienci instytucji często podkreślają, iż uzyskanie kredytu gotówkowego w Santander Bank możliwe jest już w kilkanaście minut od złożenia internetowego wniosku o zobowiązanie. Petenci doceniają również to, że po spełnieniu odpowiednich wymagań, całkowite RRSO należności wyniesie nas jedynie 21,79%.

Warto również wiedzieć, że biorąc jakikolwiek kredyt gotówkowy oferowany przez Santander, będziemy mogli wykupić tzw. „Pakiet Usług Bankowych”. Pozwala on na skorzystanie z szeregu dodatkowych opcji, które mogą być przyznane w ramach nowego zobowiązania.

Dzięki niemu, zyskamy dostęp do pełnej dokumentacji kredytowej. Oprócz tego, dostaniemy również darmowe przypomnienia SMS o dacie spłaty najbliższej należności oraz wysokości nadchodzącej raty.

Oprócz tego, raz na 12 miesięcy będziemy mogli pobrać tzw. Raport BIK Pass Plus, zawierający wszelkie informacje o zaciągniętych przez nas kredytach. Ponadto, w raporcie znajdziemy także informacje na temat naszej oceny punktowej w Biurze Informacji Kredytowej.

Nasza ocena 9/10

Santander kredyt konsolidacyjny opinie

W celu znalezienia optymalnej opcji kredytu konsolidacyjnego w Santander, wystarczy przygotować komplet dokumentów dotyczących naszych zaległych zobowiązań finansowych oraz udać się do najbliższego oddziału firmy, w którym poznamy wstępną ocenę naszej zdolności kredytowej.

Na spotkanie z konsultantem Santander Bank można się umówić dzięki całodobowej infolinii. W ramach nowego zobowiązania kredytowego w banku można również liczyć na przyznanie dodatkowej kwoty pieniędzy, możliwej do odebrania w oddziale firmy albo za pomocą standardowego przelewu bankowego lub też przekazu pocztowego.

Użytkownicy instytucji doceniają też fakt, iż nowy kredyt w firmie można otrzymać właściwie od ręki, zaraz po podpisaniu stosownej umowy. Wybierając z kolei opcję przelewu bankowego, pieniądze otrzymamy już następnego dnia roboczego.

Nasza ocena 8/10

Kalkulator kredytowy Santander

Chcąc skorzystać z oferty Santander Bank, warto użyć jednego z kalkulatorów raty kredytu, dostępnych na portalu firmy. W celu obliczenia pojedynczej płatności za swoje zobowiązanie finansowe, wystarczy wypełnić krótki wniosek zgłoszeniowy na stronie internetowej instytucji.

Należy w nim podać swoje podstawowe dane osobowe (tj. imię, nazwisko i PESEL) oraz kontaktowe (adres e-mail, a także numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego). Po uzupełnieniu formalności wystarczy poczekać, aż skontaktuje się z nami konsultant Santander Bank.

W zależności od kwoty oraz okresu kredytowania należności, które podaliśmy w formularzu zgłoszeniowym, konsultant przedstawi nam najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu, na jaki możemy sobie pozwolić.


2019.01.18 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]