Kredyt samochodowy w Santander Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

10.96%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

16.13%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt samochodowy w Santander Bank
4.8

Kredyt samochodowy w Santander Bank - informacje o ofercie

W Santander Bank dostępny jest EKO Kredyt Gotówkowy, który można wykorzystać na zakup samochodu elektrycznego. Oferta dotyczy samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t z napędem elektrycznym lub hybrydowym oraz motocykli i skuterów z napędem elektrycznym. W jej ramach można pożyczyć do 300 000 zł i rozłożyć spłatę zobowiązania na wygodne raty na okres od 3 do 120 miesięcy. Okres kredytowania wynosi od 96 do 120 miesięcy dla kwoty kredytu od 5000 PLN.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w Santander Bank

Wniosek o kredyt na samochód elektryczny można złożyć w oddziale banku, podczas rozmowy z infolinią lub placówce partnerskiej. Nie ma możliwości wnioskowania online. O kredyt mogą wnioskować osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych. Muszą mieć także stałe i udokumentowane źródło dochodu, zdolność kredytową oraz utrzymywać się i uzyskiwać dochody w Polsce.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt na samochód elektryczny, należy przygotować następujące dane: numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania, a także dane aktualnego pracodawcy takie jak: nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP i regon, oraz datę zawarcia umowy o pracę lub datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty. Bank będzie wymagał także informacji o zaciągniętych kredytach i innych zobowiązaniach finansowych.

Kredytobiorca ma obowiązek dostrzyć do bank fakturę potwierdzającą zakup samochodu elektrycznego. Faktura powinna być wystawiona w języku i walucie polskiej, przez firmę, która prowadzi działalność na terenie Polski.

Podpisanie umowy o kredyt samochodowy

Podpisanie umowy o kredyt na samochód elektryczny odbywa się w oddziale banku lub placówce partnerskiej. Jeśli klient wnioskuje telefonicznie, to w ten sam sposób zostanie powiadomiony o decyzji kredytowej. W przypadku pozytywnej odpowiedzi i po zawarciu umowy kredytowej pieniądze przelewane są na konto klienta nawet tego samego dnia. Podczas podpisywania umowy należy mieć przy sobie dowód osobisty.

Spłata kredytu samochodowego w Santander Bank

Spłata kredytu następuje automatycznie z rachunku wskazanego przez klienta. Nie trzeba martwić się o terminową spłatę rat - wszystko dzieje się bez ingerencji klienta. Obowiązkiem kredytobiorcy jest zapewnienie na rachunku odpowiednich środków w określonym terminie. Spłata może następować w miesięcznych ratach. W indywidualnych przypadkach można porozumieć się z bankiem w celu rozłożenia rat na inny okres.

Przedterminowa spłata kredytu samochodowego

Istnieje możliwość przedterminowej spłaty kredytu na samochód elektryczny w Santander. Bank nie pobiera za to żadnych opłat. Przedterminowej spłaty można dokonać w oddziale lub z poziomu bankowości internetowej.

Wakacje kredytowe w Santander Bank

Santander Bank nie wskazuje na możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. W indywidualnych przypadkach można jednak o to wnioskować. Decyzja o przyznaniu wakacji kredytowych, ich warunków oraz czasu trwania jest zależna od banku.

Najczęściej zadawane pytania o kredyt samochodowy w Santander Bank

Na czyje konto trafią pieniądze z kredytu samochodowego Santander? Moje czy sprzedawcy?
Pieniądze trafiają na konto kredytobiorcy.
Czy mogę dopisać kogoś do dowodu rejestracyjnego?
Tak, jest taka możliwość.
Czy kredyt w Santander Bank można przeznaczyć na finansowanie samochodu z zagranicy?
Jeśli klient chce skorzystać z promocji (zwrot prowizji), to auto musi pochodzić z Polski.
Czy oferta kredytu samochodowego w Santander Bank to oferta leasingu?</h3>
To nie jest oferta leasingu.
Czy wykupienie polisy AC jest obowiązkowe?
Nie jest obowiązkowe.
Czy mogę złożyć wniosek bez numeru VIN pojazdu?
Tak, można to zrobić.
Czy Santander Bank współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi?
Nie, Santander Bank nie wskazuje na salony, z którymi współpracuje.

Opinie na temat kredytu samochodowego w Santander Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5

Podobne produkty