Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Jak wziąć kredyt, bez zaświadczeń o dochodach?

Zapadła decyzja o podjęciu kredytu. Nagłe wydatki, utrata pracy, narastające zobowiązania i spirala długów powoduje iż jedynym ratunkiem dla naszego portfela jest pomoc finansowa. Jedną z możliwości, która nam w takiej sytuacji przysługuje, jest kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach. Pytanie tylko, czy przysługuje on każdemu, czy jest opłacalny i co właściwie należy zrobić, aby go otrzymać?

 

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – czy to możliwe?

Na pierwszy rzut oka, wzięcie kredytu lub pożyczki bez zaświadczeń, wydaje się być niemożliwą opcją. Bank przecież potrzebuje dokumentu, który poświadczy źródło dochodu, staż w pracy oraz regularność i płynność wypłacanego wynagrodzenia. Dzięki temu jest w stanie orzeknąć naszą wypłacalność i wysokość otrzymywanej pensji, która w znacznym stopniu decyduje o wielkości raty. W sytuacji, kiedy świadczenie nie jest wymagane, zyskują na transakcji wszystkie osoby, które nie miałby możliwości i szans na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń docenią przede wszystkim osoby zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych (tj. umowa zlecenie i umowa o dzieło) oraz posiadające inny dochód, niż tradycyjna forma wynagrodzenia, wypłacanego przez pracodawcę (np. renta). Co ważne więc, szansę na pozytywnie rozpatrzony wniosek mają także osoby bezrobotne.

Cóż, trudno więc się dziwić, że pożyczki tego typu cieszą się tak wielki, rosnącym zainteresowaniem. Jest to nierzadko jedyna szansa na reperowanie budżetu domowego. Dodatkowa, opcja ta cechuje się ogromną elastycznością i stosunkowo atrakcyjnymi warunkami. W sytuacji gdy bank nie wyraża zgody na dostanie kredytu, głównie przez brak płynności gotówkowej, świetnym rozwiązaniem okazuje się zaciągnięcie pożyczki jedynie za pomocą dowodu osobistego. Pożyczki udzielane są na 30 lub 60 dni, a kwota możliwa do zapożyczenia zależna jest od ofert dostępnych na rynku. Najczęściej kwota oscyluje w granicach 3000 – 5000 zł.

 

Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

Aby ubiegać się o daną kwotę należy najpierw wybrać odpowiednią dla siebie firmę pożyczkową. Pomóc w tym mogą kalkulatory i rankingi, które na podstawie wypełnionych parametrów, pokazują najlepsze i najbardziej trafione dla nas opcje. Następnie, po starannym wybraniu najlepszej i najatrakcyjniejszej dla nas opcji, wypełniamy formularz przez internet. Po poprawnie wypełnionym wniosku, za jakiś czas, odezwie się do nas przedstawiciel. Telefon ma służyć weryfikacji, podczas której zostaną uściślone warunki, oraz zostanie nam przedstawiony pozostały proces. Najczęściej ostatnim krokiem jest konieczność przesłania dokumentu potwierdzającego nasze dochody. Nie jest to jednak zaświadczenie z zakładu pracy – najczęściej wymaga się jedynie skanu wyciągu z konta (np. z ostatnich 3 miesięcy).

Po poprawnie wypełnionych wnioskach, pozytywnej weryfikacji i przesłaniu dokumentów, zostanie nam przekazana określona kwota, o która się ubiegaliśmy. Zaznaczyć tu jednak należy iż finalna decyzja jest sumaryczną kilku czynników – między innymi naszej wiarygodności, rzetelności i opinii wydanej przez bank.

 

Kredyt samochodowy bez zaświadczeń o dochodach

Idąc powyższym tropem, należy napomknąć o możliwości uzyskania kredytu samochodowego, na podobnych zasadach. Bank, który przyznaje kredyt na ten cel, wymaga jedynie oświadczenia o dochodach (znowu, mogą to być np. renty). Po pozytywnej decyzji i oznajmieniu iż zachowuje się stałą płynność finansową, możemy znacznie szybciej nabyć wybrane auto. Zdarza się iż taki sposób działania, nakazuje wniesienie wyższego wkładu własnego, ale ostateczny proces przebiega szybciej i sprawniej.


Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>
2018.12.06 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]