Akredo Sp. z o. o. kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

mBank kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 1 osób

Nie masz pomysłu na to, w którym miejscu zaciągnąć najbardziej opłacalny kredyt gotówkowy? Być może chciałbyś skonsolidować wszystkie swoje zaległości finansowe, aby płacić wyłącznie jedną ratę kredytu? Zapoznaj się z ofertą proponowaną przez mBank i przekonaj się, dlaczego klienci tak często wybierają właśnie tę firmę.

mBank Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

mBank kredyt konsolidacyjny

Możliwość konsolidacji kredytu w mBank to niezwykle wygodna opcja dla osób, które zmagają się z wieloma nieuregulowanymi należnościami finansowymi. mBank pozwala na połączenie wszystkich zaległych zobowiązań w jedno – w ramach nowego kredytu o nominalnym oprocentowaniu wynoszącym jedynie 7,77%.

Aby skorzystać z powyższego rozwiązania, powinniśmy się upewnić, że wszystkie dotychczasowe raty kredytów, które chcemy skonsolidować, były spłacane na czas. Ponadto, należy także zadbać o to, żeby nasza ocena punktowa w Biurze Informacji Kredytowej była odpowiednio wysoka.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego, możemy połączyć ze sobą różnego rodzaju zobowiązania finansowe o łącznej wartości nie przekraczającej 150 tys. złotych. Nowy kredyt konsolidacyjny w Alior będziemy musieli spłacić w czasie nie dłuższym, niż 96 miesięcy.

Ponadto, konsolidując wszystkie swoje poprzednie zobowiązania w mBank, będziemy mogli złożyć wniosek o przyznanie nam dodatkowej sumy pieniędzy w ramach nowego kredytu – nawet do 30 tys. złotych. Należność ta zostanie doliczona do całkowitej kwoty kredytu konsolidacyjnego.

mBank kredyt gotówkowy

Od pewnego czasu, mBank umożliwia swoim użytkownikom zaciągnięcie bardzo korzystnego zobowiązania finansowego, wartego nawet 150 tys. złotych. Decydując się na maksymalny okres spłaty kredytu (120 miesięcy), całkowite RRSO należności wyniesie nas jedynie 10,24%, przy oprocentowaniu równym tylko 7,99%.

Przy okazji warto wiedzieć, że obecnie, wykorzystując sezonowy kod promocyjny („ZIMA”) uzyskamy rabat w wysokości 1% kosztów prowizji. Z kolei, jeśli w ramach oferty kredytowej zdecydujemy się na dobrowolne ubezpieczenie na życie, suma opłat za prowizję zmaleje o kolejny 1%.

Jeżeli zobowiązanie w mBanku zaciągamy po raz pierwszy, możemy też liczyć na specjalną zniżkę, związaną z kosztami prowizji (-50%). W takim przypadku, biorąc maksymalną pożyczkę (150 tys. złotych) z najdłuższym okresem kredytowania (120 miesięcy), całkowite RRSO kredytu wyniesie nas jedyne 9,27%.

Warto również pamiętać, że mBank umożliwia wcześniejszą spłatę zobowiązania całkowicie za darmo. Instytucja pozwala również na przedłużenie okresu spłaty należności bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.  

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

mBank kredyt opinie

Oferty różnego rodzaju kredytów w mBank od lat cieszą się nienaganną opinią użytkowników firmy. Nowi klienci często wybierają ową instytucję ze względu na stosunkowo niewielkie opłaty, związane z całkowitym kosztem uzyskania zobowiązania. mBank jest również znany z organizowania rozmaitych promocji i obniżek, dzięki którym zaciągnięcie pożyczki staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Kredyt gotówkowy mBank opinie

Osoby, które postanowiły skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w mBank zwykle chwalą sobie fakt, iż całość formalności mogą wykonać wyłącznie drogą elektroniczną. Ponadto, mBank umożliwia łatwą modyfikację terminu płatności zobowiązania, na co wielu petentów zwraca szczególną uwagę.

Kredyt gotówkowy w mBank stał się szczególnie atrakcyjną opcją dla osób, które cenią sobie przyjazne warunki spłaty należności. W połączeniu z bardzo korzystnym systemem prowizyjnym, nie można się dziwić, iż kredyty gotówkowe w mBank zyskują tak przychylne opinie klientów.

Nasza ocena 7.5/10

mBank kredyt konsolidacyjny opinie

Według klientów instytucji, opłacalność kredytu konsolidacyjnego w mBank wynika przede wszystkim  z wyjątkowo niskich kosztów dodatkowych, które dłużnik musi ponieść w ramach nowego zobowiązania. mBank nie pobiera bowiem żadnych opłat za udzielenie karencji, sporządzenie aneksu, czy też za restrukturyzację umowy.

Co więcej, złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny w mBank jest tak samo proste, jak w przypadku standardowego zobowiązania gotówkowego. Jeśli zależy nam na czasie, wszystkie formalności możemy załatwić przez internet lub telefon. Odpowiedź z banku zwykle otrzymamy już po kilku minutach.

Nasza ocena 8.5/10

Kalkulator kredytowy Alior Bank

Chcąc skorzystać z którejkolwiek oferty proponowanej przez mBank, na wstępie warto wejść na stronę internetową firmy i użyć jednego z tzw. kalkulatorów kredytu. Umożliwiają one obliczenie szacunkowej raty planowanego zobowiązania finansowego przy wybranym okresie kredytowania (zarówno w przypadku kredytu gotówkowego, jak i konsolidacyjnego).

Kalkulatory kredytu dostępne w mBank pozwalają także na poznanie sumy dodatkowych opłat, związanych z zaciągnięciem ewentualnej należności finansowej. Używając intuicyjnych suwaków, petent może z łatwością zweryfikować szacunkową wartość oprocentowania, prowizji, RRSO, a także całkowitej wartości kredytu.

Po obliczeniu przybliżonej wartości zobowiązania, każdy klient może w prosty sposób złożyć wniosek o przyznanie mu danego rodzaju kredytu. W tym celu, musi on jedynie podać swoje podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe.


Oblicz szacunkową kwotę Twojej nowej raty
6 rat 72 raty
1000 zł 50 000 zł
Szacunkowa kwota Twojej nowej raty
0.00 zł
0% mniejsza rata
* Przyjęto przeciętne oprocentowanie w wysokości %. Ostateczne oprocentowanie może być niższe lub wyższe w zależności od indywidualnej oceny banku.

Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>
2019.01.16 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]