Kredyt konsolidacyjny w mBank - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

14.59%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

17.55%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt konsolidacyjny w mBank
4.5

Kredyt konsolidacyjny w mBank - podstawowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 150 000 złotych
Okres kredytowania 120 miesięcy
RRSO 8,40%
Prowizja 3,99%
Obowiązkowe ubezpieczenie Nie

Oferta kredytu konsolidacyjnego w mBanku jest wyjątkowo atrakcyjna. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 złotych i do tej kwoty można uzyskać kredyt oraz dodatkową gotówkę na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy, a minimalny okres to 3 miesiące. Kredyt cechuje także konkurencyjne na rynku RRSO rzędu 8,40%. W przypadku dobrania do kredytu ubezpieczenie, klient nie płaci prowizji, w przeciwnym wypadku prowizja wynosi 3,99%. Oprocentowanie kredytu wynosi 7,20% i jest zmienne.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w mBank

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w mBanku jest opcją dodatkową. Choć doliczane jest do wartości zadłużenia, to wykupienie ubezpieczenia znosi wartość prowizji z 3,99% do zera, co wpływa na ogólny koszt kredytu. Dobrane do kredytu ubezpieczenie może znacząco obniżyć jego całkowity koszt. Oferowane przez mBank ubezpieczenie do kredytu konsolidacyjnego to ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń, które zapewnia pomoc finansową kredytobiorcy i jego rodzinie w trudnych sytuacjach losowych. Ubezpieczenie oferowane jest dzięki współpracy z UNIQA TU S.A..

Jakie rodzaje zadłużeń można skonsolidować w mBank?

W ofercie kredytu konsolidacyjnego od mBanku można skonsolidować różne formy zadłużenia, a należą do nich:

 • kredyty gotówkowe
 • kredyty samochodowe
 • kredyty odnawialne
 • karty kredytowe
 • kredyty ratalne

Koszty restrukturyzacji zadłużenia w mBank

Koszty kredytu konsolidacyjnego - mBank
Kwota kredytu Od 500 do 150 000 złotych
Okres kredytowania Od 3 do 120 miesięcy
RRSO 8,40%
Prowizja za udzielenie kredytu 0% - 3,99%
Oprocentowanie zmienne 7,2%
Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu 0 złotych
Wydanie opinii bankowej 80 złotych
Monit 10 złotych

Oferta kredytu konsolidacyjnego w mBanku jest ciekawa i co najważniejsze atrakcyjna. Opcjonalne ubezpieczenie, jeśli klient się na nie zdecyduje, obniża prowizję z 3,99% do zera, co ma znaczący wpływ na całkowity koszt zadłużenia. Jest to opcja niezwykle opłacalna, gdyż pomimo doliczonego do każdej raty kosztu ubezpieczenia w wysokości 0,218% kwoty zadłużenia, to brak prowizji przyczynia się do widocznego obniżenia całości kosztu.

Najlepiej koszty kredytu konsolidacyjnego w mBanku zobrazuje przykład reprezentatywny, który dostępny jest także na stronie banku w ofercie kredytu. Dla kredytu zaciągniętego na kwotę 56 413 złotych, przy zmiennym oprocentowaniu 7,2%, przy prowizji w wysokości 3,99%, bez wykupionego ubezpieczenia, z RRSO 8,72%, koszt kredytu wynosi 18 854,01 złotych. Całkowita kwota do spłaty to 75 267,01 złotych, rozłożonych na 86 rat, z czego 85 rat na kwotę 875,20 złotych, oraz ratą wyrównującą na kwotę 875,01 złotych. Kalkulacja na dzień 14.07.2021 r..

Wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny w mBank

Wymagane dokumenty

W przypadku mBanku lista niezbędnych dokumentów jest dosyć krótka. Jedyne niezbędne dokumenty to dowód osobisty oraz zaświadczenie o wysokości i źródle uzyskiwanego dochodu. W przypadku konieczności przedłożenia dodatkowych dokumentów, klient zostanie poinformowany przez konsultanta w trakcie wnioskowania o kredyt.

Kredytu konsolidacyjny w mBank - podsumowanie

Kredyt konsolidacyjny w mBanku to możliwość uzyskania do 150 000 złotych na okres do 120 miesięcy. Dodatkowo, do kwoty kredytu można dobrać dodatkowe środki na dowolny cel. Kredyt konsolidacyjny w mBanku dostępny jest dla wszystkich, dla klientów mBanku oraz dla osób, które jeszcze z oferty mBanku nie skorzystały. Dostęp do kredytu konsolidacyjnego można mieć w placówce banku i poprzez infolinię. Jednak z racji nastawienia na bankowość internetową, kredyt w mBanku można uzyskać również poprzez formularz na stronie. mBank oferuje dość korzystne warunki i niskie koszty kredytu. Kredyt można ubezpieczyć, ale nie jest to obowiązkowe.

Zalety
 • Wysoka kwota kredytowania

 • Możliwości konsolidacji wielu różnych form zadłużenia

 • Interesująca oferta ubezpieczenia, które obniży koszt prowizji

 • Możliwość uzyskania kredytu w placówce banku oraz online

 • Możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel

 • Wady
 • Wysoki koszt prowizji przy braku ubezpieczenia

 • Brak możliwości wnioskowania z dochodem z tytuły renty lub emerytury

 • Najczęściej zadawane pytania o kredyt konsolidacyjny w mBank

  Jak szybko mBank wypłaca pieniądze?
  Pieniądze z kredytu konsolidacyjnego w mBanku można dostać nawet tego samego dnia w którym została podpisana umowa w placówce banku, lub zaakceptowana online.
  Jakich zabezpieczeń spłaty kredytu konsolidacyjnego wymaga mBank?
  mBank nie wymaga żadnego zabezpieczenia przy kredycie konsolidacyjnym.
  Czy mBank dzwoni do pracodawcy?
  Nie, dodatkowa weryfikacja w formie telefonu do pracodawcy nie jest przez mBank praktykowana.
  Czy do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w mBank wymagane są zaświadczenia?
  Jedyne zaświadczenie jakiego oczekuje mBank to zaświadczenie o formie i wysokości uzyskiwanego dochodu. W przypadku, gdy niezbędne będą dodatkowe dokumenty, konsultant poinformuje o tym klienta na etapie wnioskowania.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe od kredytu konsolidacyjnego w mBank?
  Tak, mBank oferuje możliwość zawieszenia spłacania rat na okres 6 miesięcy.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje mBank?
  mBank akceptuje dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, oraz umowy o dzieło. Niestety emeryci i renciści wykluczeni są z możliwości uzyskania kredytu konsolidacyjnego w mBanku.
  Czy kredyt konsolidacyjny w mBank można zaciągnąć online?
  Tak, kredyt dostępny jest zarówno w placówce jak i online.
  Czy mBank zajmie się za mnie spłatą konsolidowanych zobowiązań?
  Tak, mBank zajmuje się spłatą zobowiązań za klienta. Na konto wnioskującego wpłyną jedynie dodatkowe środki, jeśli takowe uwzględnione były przy wnioskowaniu.

  Opinie

  P
  Opinia od:
  Pawel

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Konsolidacja w mbanku była strzałem w dziesiątkę, wiadomo że nie jest miło co miesiąc płacić ratę ale dzięki temu powoli wychodzę z dołka finansowego, w który zresztą sam się wkopałem. Oprocentowanie atrakcyjne, obsługa pomocna i wyrozumiała. Szczerze polecam konsolidacje w mbank.2022-12-23 16:34:22
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty