Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Pozytywny lider w świecie finansów: na czym polega działalność Akredo?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 3 osób

Na czym polega sprawdzony model szwedzkiego przeprowadzania „suchą stopą” po zawiłościach świata finansów? I do tego zupełnie za darmo? Jak to jest możliwe?

W morzu ofert różnej jakości instytucji finansowych nie jest łatwo zdobyć zaufanie klientów. Działalność fintechu Akredo.pl wyróżniało się jednak od samego początku na tle typowych pośrednictw i doradców finansowych rodzimego rynku kredytowego. Przede wszystkim tym, że zwykłym pośrednictwem nie jest. Nie jest też zwykłym doradztwem. Jest czymś znacznie lepszym i zdecydowanie bardziej obiektywnym. O działalności Akredo.pl najlepiej opowiadają autorzy tego pomysłu.

 

Dlaczego nie lubimy chwilówek?

 

W Akredo nie lubimy chwilówek ani pożyczek pozabankowych, które nie są regulowane ustawą Prawo Bankowe i nie podlegają praktycznie żadnym mechanizmom kontroli. Chwilówki nie chronią swoich klientów przed horrendalną wysokością odsetek czy wyjątkowymi sytuacjami kiedy termin spłat rat trzeba odroczyć lub wydłużyć. Naszą działalność skupiamy wokół najlepszych banków i tylko takie mechanizmy umów kredytowych i konsolidacyjnych nas interesują. Lubimy czyste zagrywki, proste zasady i uczciwe oferty. Jeśli możemy pomóc w obniżeniu raty kredytu – robimy to najlepiej jak to możliwe.

 

Nie pożyczamy pieniędzy!

 

Nie taka nasza rola. Nie jesteśmy firmą pożyczkową ani żadną hochsztaplerką. Akredo lubi i chce pomagać. Jeśli taka działalność przynosi korzyść i klientom Akredo i samemu fintechowi – to czemu by nie?

Klient Akredo to osoba, która chciałaby poznać swoją zdolność kredytową i dostać najlepszą ofertę kredytu lub konsolidacji na rynku. Chciałby otrzymać wachlarz dostosowanych do siebie i swoich oczekiwań ofert szybko, najlepiej w jeden dzień. I Akredo.pl jest w stanie tego dokonać. Nie pożyczamy pieniędzy, za to pomagamy przejść przez lawinę ofert kredytowych tak, aby wybrać najmądrzej. Wyróżnia nas to, że aby uzyskać aż 10 profesjonalnych i dopasowanych do danej sytuacji finansowej naszego klienta ofert, składamy tylko jedno zapytanie do BIK. Mamy taką możliwość i dzielimy się nią z Państwem. Co to oznacza dla naszych klientów? Jedno zapytanie do BIK nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej we wszystkich bankach. Dla niedoświadczonych kredytobiorców może być zaskoczeniem, że po 3 złożonych samodzielnie zapytaniach kredytowych do różnych banków, mogą poważnie nadszarpnąć lub wręcz zniszczyć swoją zdolność kredytową, a to z kolei uniemożliwi im powzięcie jakiegokolwiek kredytu w każdym banku przez długi czas.

 

Pomagamy wyjść z trudnych zobowiązań finansowych

 

Pomagając wybrać i dostosować najlepszy program konsolidacyjny w największych bankach (gwarant bezpieczeństwa), Akredo.pl pomaga swoim klientom uporządkować trudną sytuację finansową (przy za dużej ilości kredytów, zbyt wysokich ratach zobowiązań, przy trudnościach ze zrozumieniem i wypełnieniem formalności w banku). Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Szukamy, modernizujemy, dopasowujemy oferty poszczególnych banków tak, aby nasz klient miał szansę uporać się ze swoimi zobowiązaniami. Rozmawiamy, pytamy, wspólnie szukamy rozwiązań najlepszych dla klienta. Nie poddajemy się szybko i wierzymy, że każdy kredyt jest do spłaty.

 

Konsultacje kredytowe w Akredo

 

Doradzamy i jesteśmy z tego dumni

 

Team Akredo.pl lubi swoją pracę i cele, jakie osiąga. Kiedy uda się znaleźć rozwiązanie finansowe satysfakcjonujące naszego klienta, jesteśmy z tego dumni. Akredo pomaga przełożyć trudny język finansów i bankowości na mowę potoczną i bierze na siebie wszystkie uciążliwe formalności. Objaśniamy konieczność znajomości RRSO i zasad funkcjonowania BIK. W sposób przystępny, zrozumiały i nie przytłaczający. Nam można zadawać pytania do skutku – aż macie Państwo pewność, że wszystko jest zrozumiałe. Rozmowa z naszymi Ekspertami to także spora dawka wiedzy finansowej z pewnego źródła. To naprawdę warto wiedzieć, jak nie teraz, to na przyszłość.


Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>

 

Pozytywny lider w świecie finansów!

 

Taki mamy cel. Chcemy przybliżyć Państwu świat finansów i zarządzania własnym budżetem, aby był jasny i czytelny tak samo jak dla nas. Chcemy pokazać, że kredyty to nie koniec świata. Że można wybierać je mądrze i rozsądnie, tak by realizować swoje marzenia i plany bez przesadnych wyrzeczeń. Udowadniamy, że wszystkie kredyty są do spłaty, jeśli rozsądnie podejdziemy do konsolidacji. Chcemy, by Akredo kojarzyło się z bezpieczną przystanią, w której można się komfortowo poradzić w tak delikatnym temacie jak domowe finanse. Chcemy być firmą kojarzoną z najlepszymi rozwiązaniami. Być dla Państwa uważnym słuchaczem, konstruktywnym doradcą, szybkim oferentem i pomocą na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycia środków na wymarzony cel. Bardzo nam się to marzy i staramy się zapracować na Państwa zaufanie. Dotychczas udzielonych 10 000 000 kredytów z naszym wsparciem mówi nam wiele – DZIĘKUJEMY! Nie zawiedziemy Państwa również w przyszłości. Czytaj więcej: Pierwszy taki fintech w Polsce!

 

Opinie Klientów Akredo na Opineo.pl

2017.02.11 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]