Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Ile trwa i jak wygląda procedura zaciągania kredytu gotówkowego on-line?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,50 / 4 osób

Kredyt gotówkowy on-line jest o wiele wygodniejszą formą uzyskania pożyczki od osobistego odwiedzania placówek bankowych. Cała procedura odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu – wypełniamy wniosek internetowy, a wszelkie inne dokumenty wymagane przez bank najczęściej wysyłamy w formie elektronicznej. Oczywiście bank bada naszą zdolność kredytową tak samo skrupulatnie, jak w przypadku tradycyjnego procesu. Kredyt gotówkowy on-line gwarantuje konsumentom przede wszystkim komfort i oszczędność czasu – pieniądze możemy uzyskać nawet w ciągu 3 godzin.

  1. Jak wygląda procedura zaciągania kredytu gotówkowego on-line?
  2. Ile czasu zajmie uzyskanie kredytu on-line?
  3. Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy on-line?

Kredytobiorcy zależy na kosztach i czasie

Poszukując kredytu gotówkowego, najczęściej zależy nam na dwóch kwestiach — na jego kosztach i czasie uzyskania. W obu przypadkach kierujemy się oszczędnościami. Wynika to z faktu, że jeśli szukamy gotówki zazwyczaj mamy już konkretny cel, na jaki ją przeznaczymy. Wówczas zależy nam, aby została ona jak najszybciej zaspokojona. Zapoznając się z ofertami kredytowymi w bankach, chcemy też, aby zobowiązanie, które będziemy spłacać, nie obciążało zbytnio naszego domowego budżetu. Obecnie banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i dają im możliwość zaciągania kredytów bez wychodzenia z domu. Kredyt gotówkowy on-line jest wygodniejszą od chodzenia po placówkach bankowych formą uzyskania szybkiego zastrzyku pieniędzy.

Kredyt on-line to minimum formalności

Procedura również jest o wiele prostsza. Najpierw oczywiście wypełniamy wniosek on-line. Uzupełniamy w nim swoje dane osobowe, czasami bank wymaga skanu naszego dowodu osobistego. W kolejnych etapach wpisujemy informacje dotyczące naszych miesięcznych dochodów — ich sumy, źródła oraz terminu końca umowy. Istotną informacją dla banku są nasze aktualne zadłużenia w bankach, takie jak: karty kredytowe, inne kredyty gotówkowe lub hipoteczne czy limity na koncie. Kiedy wniosek jest już prawidłowo uzupełniony i wysłany do banku, ten rozpoczyna weryfikację naszej zdolności kredytowej, która wygląda tak samo, jak w przypadku zaciągania kredytu w tradycyjny sposób. Wysyłane jest zapytanie do BIK o raport przedstawiający naszą historię kredytową. Oprócz tego analizowane są nasze miesięczne dochody i wydatki stałe. Dopiero po przeanalizowaniu tych danych bank podejmuje decyzję. Cały ten proces jest o tyle prostszy i wygodniejszy, że nie musimy osobiście udawać się do placówek bankowych i stać tam w kolejkach. Wszystko odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu, a formalności są tak naprawdę ograniczone do minimum.

lub
Wypełnij wniosek

Jak szybko uzyskasz kredyt on-line?

Jak wspomnieliśmy wcześniej — zaciąganie kredytu gotówkowego on-line trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnego ubiegania się o pożyczkę. Krócej to znaczy ile? Zacznijmy od wypełnienia wniosku — to średnio zajmuje około 10 minut. Potem bank rozpoczyna procedurę badania naszej zdolności kredytowej. Zatem pozostaje nam czekać na decyzję banku. Większość banków taką decyzję kredytową wydaje w ciągu kilku godzin. Jeśli jest ona pozytywna, pieniądze trafiają na nasze konto nawet w ciągu kilkunastu minut. Podsumowując — cała procedura zaciągania kredytu gotówkowego on-line trwa od 3 godzin do maksymalnie 1 dnia.

Pomoc w znalezieniu najtańszego kredytu

Jak w internecie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy? Można oczywiście przeglądać propozycje banków na ich witrynach, korzystać z rankingów kredytów gotówkowych lub kalkulatorów kredytowych. Jednak żadna z tych opcji tak naprawdę nie przedstawi nam konkretnych parametrów kredytu. Jeśli chcemy uzyskać spersonalizowane propozycje, które będą uwzględniać już naszą zdolność kredytową i wszelkie dodatkowe koszty bankowe możemy skorzystać z pomocy serwisów takich jak Akredo.pl. Tu wystarczy wypełnić jeden wniosek, a po kilku godzinach otrzymamy zindywidualizowane oferty z nawet 7 banków.Oblicz szacunkową kwotę Twojej raty
1000 zł 50000 zł
6 rat 72 raty
Szacunkowa kwota Twojej nowej raty
0.00 zł
* Przyjęto przeciętne oprocentowanie w wysokości %. Ostateczne oprocentowanie może być niższe lub wyższe w zależności od indywidualnej oceny banku.

2016.12.06 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]