Kredyt gotówkowy Citi Handlowy - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

9.99%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

13.06%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy Citi Handlowy
5.0

Oferta Kredytu gotówkowego Citi Handlowy

Proces zawierania umowy Online / w oddziale / przez telefon / kurierem
Kwota kredytu Od 1000 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 9 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

Citi Handlowy proponuje kredyt gotówkowy z możliwością podjęcia nawet 150 000 zł całkowicie przez Internet. Oferta skierowana jest do stałych i nowych klientów banku. Osoby, które ubiegają się o Pożyczkę Gotówkową po raz pierwszy uzyskają kredyt z promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 6,99%.

Maksymalny okres kredytowania dla aktualnych klientów banku wynosi 120 miesięcy, a w przypadku nowych klientów jest to 96 miesięcy. Bank jako podstawową metodę ubiegania się o kredyt w Citi Banku jest wnioskowanie online. Cały proces może zostać zrealizowany nawet w 30 minut!

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy Citi Handlowy

Najprostszą i najwygodniejszą metodą wnioskowania o kredyt gotówkowy w Citi Handlowym jest wypełnienie formularza online. Bank umożliwia również złożenie wniosku przez telefon oraz bezpośrednio w oddziale banku. Procedurę wnioskowania o kredyt online można zrealizować nawet w 30 minut. Jak przebiega wnioskowanie?

 1. Wypełnij formularz online podając dane osobowe oraz informacje o dochodach i zobowiązaniach.
 2. Wybierz interesującą Cię kwotę i czas trwania kredytu.
 3. Potwierdź swoją tożsamość.
 4. Załącz wymagane dokumenty - w większości przypadków wystarczy wyciąg operacji z konta na 3 miesiące wstecz.
 5. Poczekaj na decyzję kredytową i zaakceptuj zaproponowane warunki.
 6. Podpisz umowę kredytową i poczekaj na przelew gotówki na konto wskazane we wniosku.

Wymagane dokumenty

Citi Handlowy wymaga przedstawienia tylko dwóch dokumentów, niezbędnych do otrzymania kredytu gotówkowego. Są to dokument tożsamości ze zdjęciem i podpisem oraz dokument potwierdzający dochody. Wystarczającym potwierdzeniem dochodu jest wyciąg z konta bankowego na okres 3 miesięcy lub zaświadczenie o dochodzie wydane przez pracodawcę.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy

O kredyt gotówkowy w Citi Handlowym mogą ubiegać się osoby w wieku od 21 do 65 roku życia. Minimalny dochód wymagany do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej wynosi 1700 zł netto. Bank zaznacza, że wydanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Rozmowa z konsultantem Citi Handlowy

Citi Handlowy jest bankiem nowych technologii i zachęca wszystkich klientów do wnioskowania o kredyt drogą online. Jednak dla osób, które wolą uzyskać szczegółowe informacje na temat podejmowanego zobowiązania, bank umożliwia wnioskowanie w trakcie rozmowy telefonicznej. W tym celu można zadzwonić bezpośrednio na infolinię Citi lub wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na telefon eksperta kredytowego.

Podczas rozmowy pracownik banku wypełni wniosek o kredyt gotówkowy za klienta, na podstawie danych przekazanych przez wnioskodawcę. Należy liczyć się z koniecznością odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące danych osobowych, otrzymywanego wynagrodzenia oraz wysokości miesięcznych zobowiązań.

Weryfikacja historii kredytowej w Citi Handlowy

Każda osoba składająca wniosek o przyznanie Pożyczki Gotówkowej w Citi Handlowym zostaje zweryfikowana w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Krajowym Rejestrze Długów. Bank robi to w celu sprawdzenia historii kredytowej wnioskodawcy i oceny ryzyka kredytowego. Historia spłacania zobowiązań ma duży wpływ na osiąganą zdolność kredytową. Największe szanse na otrzymanie kredytu gotówkowego w Citi mają osoby z wysokim scoringiem BIK.

Podpisanie umowy kredytowej w Citi Handlowy

Umowę kredytu gotówkowe w Citi Handlowym można podpisać na kilka sposobów: online, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub osobiście w oddziale. Bank stawia na komfort klienta i daje możliwość wyboru najwygodniejszej metody. Citi zachęca swoich klientów do skorzystania z możliwości zawarcia umowy online - mogą to zrobić stali oraz nowi klienci. Podpisanie umowy jest możliwe nawet w 30 minut od złożenia wniosku!

Umowę można podpisać natychmiast po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Citi Handlowy przekaże informację o podjętej decyzji w trakcie wypełniania formularza online lub za pośrednictwem wiadomości SMS ze statusem wniosku.

Spłata kredytu gotówkowego w Kredyt gotówkowy Citi Handlowy

W Umowie Pożyczki Gotówkowej znajdują się szczegółowe informacje na temat warunków kredytu i sposobu spłaty. Podpisując umowę kredytu gotówkowego, kredytobiorca zobowiązuje się do terminowej płatności rat ustalonych w harmonogramie spłaty. Kredyt gotówkowy w Citi objęty jest oprocentowaniem zmiennym w oparciu o wskaźnik WIBOR 3M, którego wysokość może ulec zmianie w trakcie trwania umowy.

Bank poinformuje klienta o ewentualnej zmianie wysokości raty pod wpływem wspomnianego czynnika. Spłaty kredytu należy dokonywać na rachunek, którego numer jest wskazany w umowie kredytowej. Kredytobiorca ma prawo do ubiegania się o zmianę warunków kredytowania.

Wydłużenie terminu spłaty w Citi Handlowy

Kredytobiorca ma prawo do żądania zmiany warunków umowy, w tym ubiegania się o zmianę lub wydłużenie terminu spłaty. Można to zrobić nie więcej niż trzy razy w trakcie trwania umowy i nie częściej niż raz na pół roku. Zmiana warunków umowy wymaga uiszczenia opłaty oraz sporządzeniu aneksu.

Konsekwencje braku spłaty w Citi Handlowy w terminie

W przypadku braku spłaty raty w wymaganym terminie Bank ma prawo żądać natychmiastowej spłaty zaległości przez kredytobiorcę. W tym celu może podjąć czynności windykacyjne zgodnie z poniższymi zasadami:

 1. Czynności windykacyjne obejmują w szczególności: monity telefoniczne, monity listowne, wiadomości sms, e-mail, wiadomości fax oraz inne czynności wykonywane zarówno przez Citi jak i przez podmioty, którym bank zleci czynności windykacyjne.
 2. Wykonanie jednej z czynności windykacyjnych nie ogranicza prawa Banku do zastosowania innej. W szczególności dotyczy to wysłania monitu listownego, który nie ogranicza możliwości stosowania monitów telefonicznych.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy - podsumowanie

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym to pewność otrzymania szybkiej decyzji kredytowej i błyskawicznej wypłaty środków. Całą procedurę kredytowania można zrealizować w 30 minut. Bank udziela pożyczkę już przy minimalnym dochodzie, 1700 zł na rękę.

Kredyt przez Internet uzyskają zarówno nowi i stali klienci. Co ciekawe, nowi klienci, po raz pierwszy ubiegający się o kredyt w Citi Banku mogą go uzyskać z atrakcyjnie niskim oprocentowaniem. Maksymalna kwota jaką można tu uzyskać wynosi 150 000 zł. Kredytobiorca może skorzystać z pakietów usług dodatkowych np. ubezpieczenia kredytu.

Zalety
 • niskie RRSO;

 • możliwość wnioskowania o kredyt w 100% online;

 • wiele możliwości potwierdzenia uzyskiwanych dochodów;

 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu;

 • promocja na kredyt bez prowizji;

 • bardzo szybka decyzja kredytowa.

 • Wady
 • brak szerokiej oferty promocyjnej;

 • duża ilość zgód - choć te marketingowe nie są obowiązkowe.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy Citi Handlowy

  Jak szybko Citi Handlowy wypłaca pieniądze?
  Wypłata kredytu udzielanego przez Citi Handlowy jest możliwa nawet w 30 minut od złożenia wniosku.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak, oferta kredytowa Citi Bank Handlowy jest taka sama w Internecie i placówkach.
  Czy Citi Handlowy dzwoni do pracodawcy?
  Nie, Bank stawia na szybki proces wnioskowania i nie dzwoni do pracodawcy. W większości przypadków wystarczy wykazanie stałego dochodu - do tego wystarczy nawet wyciąg z konta osobistego na 3 miesiące wstecz.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Citi Handlowy będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, Citi Handlowy współpracuje z BIK - informacje na temat próby podjęcia kredytu oraz na temat spłaty zobowiązania są przekazywane do tej bazy.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w Citi Handlowy?
  Bank nie informuje o możliwości skorzystania z wakacji kredytowych na swojej stronie internetowej.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Citi Handlowy?
  Citi Handlowy akceptuje wiele różnych form zatrudnienia. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć niezależnie od rodzaju umowy. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, a rodzaj umowy nie jest jedynym czynnikiem, który ma wpływ na otrzymanie kredytu.
  Czy kredyt w Citi Handlowy można zaciągnąć online?
  Tak, kredyt gotówkowy w Citi Handlowy można zaciągnąć przez Internet.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Citi Handlowy?
  Citi Handlowy udziela kredytu na selfie. Jest to jedna z możliwych form weryfikacji tożsamości wnioskodawcy.
  Jak długo się czeka na kredyt w Citi Handlowy?
  Czas oczekiwania na kredyt w Citi Handlowym jest skrócony do minimum. Całą procedurę ubiegania się o Pożyczkę Gotówkową można zrealizować w 30 minut.

  Opinie o Kredyt gotówkowy Citi Handlowy

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty