Kredyt gotówkowy w Millennium Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

7.99%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

10.67%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank
4.5

Oferta kredytu gotówkowego Millennium Bank

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon / W oddziale
Kwota kredytu Od 1000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 6 do 108 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Bank Millennium proponuje pożyczkę gotówkową w ofercie standardowej dla nowych i stałych klientów. Kredyt można uzyskać na kwotę od 1000 do 200 000 zł, z okresem ratalnym trwającym od 6 do 108 miesięcy. Kredyt gotówkowy jest dostępny szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Millennium oferuje bogaty pakiet ubezpieczeniowy kredytu gotówkowego. Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, zapewniających bezpieczną spłatę zobowiązania w przypadku śmierci, a także na wypadek zachorowania czy utraty pracy.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Millennium Bank

O kredyt gotówkowy w Millennium Bank mogą wnioskować osoby pełnoletnie, które wykazują stały dochód oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Wniosek można złożyć na kilka sposobów: online, przez telefon lub w oddziale. Możliwość ubiegania się o kredyt online jest zarezerwowana dla stałych klientów, którzy posiadają konto osobiste w Millennium. Nowi klienci mogą jedynie wypełnić formularz kontaktowy i zamówić rozmowę z ekspertem kredytowym.

Nowi klienci muszą ograniczyć się do złożenia wniosku na dwa sposoby: telefonicznie i bezpośrednio w oddziale. Plusem tych metod jest stały kontakt z doradcą kredytowym, który pomoże przejść przez całą procedurę kredytowania i odpowie na wszystkie pytania wnioskodawcy. Stali klienci mogą uzyskać pożyczkę całkowicie online, składając wniosek przez aplikację Millenet. Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

Do uzyskania Pożyczki Gotówkowej potrzebne są dwa dokumenty: tożsamości oraz potwierdzający dochody. Samo złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w Millennium wymaga posiadania dowodu osobistego. W celu przeprowadzenia analizy zdolności kredytowej klienta, bank potrzebuje rzetelnego dokumentu potwierdzającego dochody. Bank akceptuje różne dokumenty, zależnie od rodzaju umowy i wystarczy przedstawić jeden z poniższych:

 • umowa o pracę, dzieło lub zlecenie: wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, PIT za ostatni rok, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu;
 • działalność gospodarcza: roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego lub zaświadczenie z ZUS/KRUS, książka przychodów i rozchodów;
 • emerytura lub renta: wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury/renty za ostatni miesiąc, ostatni odcinek emerytury/renty, ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury/renty, decyzja o przyznaniu emerytury/renty;
 • świadczenie przedemerytalne: wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ świadczenia za ostatni miesiąc, ostatni odcinek świadczenia, ostatnia decyzja Urzędu Pracy/ZUS o waloryzacji świadczenia, decyzja Urzędu Pracy/ZUS o przyznaniu świadczenia.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w Millennium Bank

Ubieganie się o kredyt gotówkowy w Millennium Bank nie wymaga specjalnych przygotowań. Jednak, jeżeli zależy nam na podjęciu korzystnego kredytu z Gwarancją Najniższego Oprocentowania warto rozważyć otwarcie lub przeniesienie konta osobistego do banku Millennium. Posiadanie konta uprawnia do skorzystania z kredytu na promocyjnych warunkach z prowizją 0% i atrakcyjnym RRSO 15,32%. Dodatkowo gwarantuje niskie oprocentowanie stałe na poziomie 6,8%.

Rozmowa z konsultantem Millennium Bank

Decydując się na kredyt gotówkowy Millennium Banku, bez statusu klienta, należy liczyć się z koniecznością rozmowy z konsultantem lub doradcą kredytowym w banku. Wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc na TeleMillennium pod numer: 801 331 331, uzyskamy szczegółowe informacje o interesującym nas produkcie kredytowym oraz pomoc w złożeniu wniosku. Sam wniosek wypełni pracownik banku, na podstawie informacji udzielonych przez wnioskodawcę. Przedstawiciel banku Millennium zapyta o szczegółowe dane osobowe, informacje o dochodach i zobowiązaniach oraz inne istotne dla banku informacje.

Weryfikacja historii kredytowej w Millennium Bank

Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w Millennium Bank wiąże się z przekazaniem informacji do Biura Informacji Kredytowej. Bank weryfikuje dane na temat historii kredytowej swoich klientów: czy spłacali swoje zobowiązania terminowo i jakie kredyty posiadają aktualnie. Co ważne, każda próba ubiegania się o kredyt jest rejestrowana w tej bazie i wpływa na scoring BIK - wiele odrzuconych wniosków stanowi prosty przekaz dla innych instytucji.

Podpisanie umowy kredytowej w Millennium Bank

Bank Millennium umożliwia podpisanie umowy na dwa sposoby: online lub w placówce banku. Ponownie, usługa zawarcia umowy online jest zarezerwowana dla klientów posiadających konto osobiste. W tym przypadku kredyt online można uzyskać bez wychodzenia z domu, korzystając z aplikacji Millenet.

Nowi klienci mają do wyboru założyć konto i ubiegać się o pożyczkę gotówkową online lub podpisać umowę w wybranym oddziale banku. Umowę można podpisać od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i spełnieniu wszystkich warunków wymaganych przez bank. Należy pamiętać, aby udając się do placówki banku Millennium zabrać ze sobą dowód osobisty, niezbędny do ostatecznej identyfikacji.

Spłata kredytu gotówkowego w Millennium Bank

Zgodnie z regulaminem kredytów i pożyczek udzielanych klientom indywidualnym przez bank Millennium, spłata kredytu następuje przez pobranie kwoty raty z rachunku klienta. Taka sytuacja dotyczy klientów posiadających konto osobiste w Millennium Bank. Spłata kredytu gotówkowego jest możliwa również przez zlecenie przelewów lub ustalenie stałego zlecenia. Najważniejsze jest by dokonywać płatności zgodnie z harmonogramem spłaty. Jeżeli płatność raty wypada w dzień wolny od pracy, spłata powinna nastąpić w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym.

Wydłużenie terminu spłaty w Millennium Bank

Millennium Bank informuje o możliwości skorzystania z ustawowych wakacji kredytowych na okres 3 miesięcy. Propozycja ta jest dostępna tylko dla osób, które zawarły umowę przed 18 marca 2020 roku i złożą oświadczenie o braku możliwości spłaty z powodu pandemii COVID-19. W innych przypadkach bank umożliwia negocjację i zmianę warunków aktualnej umowy. Wymaga to przygotowania aneksu do umowy, co wiąże się z naliczeniem opłaty 1% od kwoty aktualnego zadłużenia.

Konsekwencje braku spłaty w Millennium Bank w terminie

Brak spłaty raty kredytu w terminie wiąże się z naliczeniem odsetek karnych. Oprocentowanie wynosi 11,20% i obowiązuje od następnego dnia po ostatecznym terminie spłaty. Informację o wystąpieniu zadłużenia bank przekaże listem poleconym. Bank Millennium ma prawo do ubiegania się o spłatę zobowiązania i podjęcia czynności windykacyjnych. Po upływie każdych 30 dni od dnia terminowej spłaty, która nie została dokonana, bank ma prawo m.in.:

 • wysłać maksymalnie 6 wiadomości sms,
 • 2 listy monitujące,
 • 2 wezwania do zapłaty (z zachowaniem co najmniej dwutygodniowego odstępu pomiędzy wysłaniem każdego z wezwań),
 • wykonać 10 telefonów.

Promocje Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

Bonus
Kredyt dla bankowców
Kredyty Millennium dla pracowników branży bankowej i ubezpieczeniowej
Kredyty Millennium dla pracowników branży bankowej i ubezpieczeniowej

Bank Millennium udostępnia preferencyjne warunki kredytowe dla pracowników branży bankowej oraz ubezpieczeniowej. Poznaj warunki oferty!

Bonus
Brak prowizji
Kredyty gotówkowe bez prowizji w Millennium
Kredyty gotówkowe bez prowizji w Millennium

W banku Millennium kredyt gotówkowy na kwotę do 40 000 zł otrzymasz zupełnie bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty bankowej!

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank - podsumowanie

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku kredytowym. Żaden inny bank nie proponuje podobnych warunków kredytowania. Bank udostępnia różne promocje, które umożliwiają podjęcie kredytu z prowizją 0% czy znacznie lepszych warunkach dla zatrudnionych w branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Wnioskując o kredyt w Millennium możemy uzyskać od 1000 do 200 000 zł, z okresem spłaty rozłożonym na nawet 108 rat. Niskie oprocentowanie, po spełnieniu warunków skorzystania z promocji, gwarantuje stałą, łatwą do spłaty ratę. Zobowiązanie można otrzymać wykazując stałe dochody, które będziemy w stanie potwierdzić odpowiednim dokumentem.

Zalety
 • wysoka kwota kredytowania - nawet do 200 000 zł,

 • niskie, stałe oprocentowanie kredytu gotówkowego,

 • promocyjny kredyt ze stałą ratą i prowizją 0%,

 • preferencyjny kredyt gotówkowy dla osób zatrudnionych w branży finansowej i ubezpieczeniowej,

 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia kredytu Bezpieczna Pożyczka,

 • bank akceptuje różne dokumenty potwierdzające dochód.

 • Wady
 • wszystkie promocje skierowane wyłącznie do osób posiadających konto osobiste w Millennium,

 • nowi klienci bez konta osobistego w Millennium nie otrzymają kredytu przez Internet.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

  Jak szybko Millennium Bank wypłaca pieniądze?
  Wypłata gotówki z kredytu następuje natychmiast po zawarciu umowy kredytowej z Millennium Bank.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak, oferta bank Millennium jest taka sama w Internecie i w placówkach. Z oferty internetowej mogą skorzystać tylko klienci posiadający konto osobiste w tym banku.
  Czy Millennium Bank dzwoni do pracodawcy?
  Nie, zazwyczaj bank nie dzwoni do pracodawcy.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Millennium Bank będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, informacja o złożeniu wniosku o kredyt gotówkowy zostanie przekazana do BIK. Bank Millennium na bieżąco przekazuje informacje o przebiegu spłaty kredytu, aż do pełnej spłaty zobowiązania.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe Millennium Bank?
  Tak, bank Millennium umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych, jednak tylko dla osób, które zawarły umowę przed 18 marca 2020 roku.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Millennium Bank?
  Bank akceptuje różne formy zatrudnienia m.in.: umowa o pracę, o dzieło, zlecenie, emerytura, rent czy działalność gospodarcza. Dochód można potwierdzić różnymi dokumentami np. wyciągiem z konta osobistego.
  Czy kredyt w Millennium Bank można zaciągnąć online?
  Tak, mogą to zrobić osoby posiadające konto osobiste w Banku Millennium. Kredyt można uzyskać przez aplikację Millenet.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Millennium Bank?
  Nie, kredyt na selfie nie jest możliwy.
  Jak długo się czeka na kredyt w Millennium Bank?
  Kredyt gotówkowy w Millennium Bank można otrzymać nawet w przeciągu jednego dnia roboczego. Czas oczekiwania na kredyt gotówkowy zależy od indywidualnego przypadku np. statusu zatrudnienia, wysokości kredytu itp..

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty