Kredyt gotówkowy w mBank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

13.99%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

17.13%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w mBank
4.3

Oferta kredytu gotówkowego w mBank

Proces zawierania umowy Online/ w oddziale banku
Kwota kredytu Od 500 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 3 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

mBank posiada rozbudowaną ofertę kredytów gotówkowych, która jest dostępna zarówno dla stałych i nowych klientów. Kredyt mBanku można otrzymać na kwotę od 500 do 200 000 zł, z możliwością rozłożenia rat kredytu na okres od 3 do 120 miesięcy. Kredyt gotówkowy jest dostępny w różnych wariantach promocyjnych, zmniejszających koszt prowizji.

Bank regularnie udostępnia kody rabatowe obniżające wysokość prowizji - aktualnie z kodem: PLAN, można uzyskać zwolnienie z kosztów prowizji. mBank proponuje promocyjny kredyt gotówkowy z prowizją 0%, również dostępny na odpowiedni kod. Bank stawia na bliską współpracę z klientami. Osoby posiadające konto mogą wygodnie ubiegać się o kredyt online, z indywidualną propozycją od mBank. Klienci z mKontem Intensive mogą skorzystać z dodatkowych obniżek kosztów kredytu.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w mBank

mBank umożliwia podjęcie kredytu gotówkowego na trzy sposoby: online, telefonicznie oraz w oddziale banku. Wniosek o kredyt może złożyć każda osoba, która ma ukończone 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i posiada stały, możliwy do udokumentowania dochód. O kredyt gotówkowy w mBanku można ubiegać się wygodnie bez wychodzenia z domu wnioskując online, jednak wymaga to posiadania lub założenia konta osobistego.

Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy w mBanku jest bardzo prosta. Bank proponuje ubieganie się o kredyt online, zapewniając prosty proces i szybką decyzję. Aby uzyskać kredyt gotówkowy należy:

 1. Kliknąć przycisk weź kredyt i wybrać kwotę oraz okres kredytowania. W celu skorzystania z promocji wpisać kod rabatowy w odpowiednim miejscu.
 2. Wybrać dzień płatności raty, podać informacje o zarobkach, zobowiązaniach oraz zdecydować czy chcesz skorzystać z ubezpieczenia.
 3. Wypełnić wniosek podając dane osobowe oraz dotyczące Twojej sytuacji finansowej.
 4. Dołączyć wymagane przez bank dokumenty dotyczące zarobków.
 5. Bank rozpatrzy wnioske i podejmie decyzję kredytową.
 6. Zapoznać się z warunkami umowy, zaakceptować jej warunki.
 7. Podpisać umowę zdalnie z wykorzystaniem kodu SMS i poczekać na przelew gotówki na konto.

Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

Do uzyskania kredytu gotówkowego w mBank wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody. Dokument tożsamości jest niezbędny do wypełnienia wniosku o kredyt oraz do przeprowadzenia identyfikacji klienta. Bank wymaga potwierdzenia dochodów odpowiednim dokumentem. Te można dostarczyć wygodnie w formie elektronicznej, dołączając plik w trakcie wnioskowania.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotowkowy w mBank?

O kredyt gotówkowy w mBank może wnioskować każda osoba pełnoletnia, która uzyskuje stały i regularny dochód. Ważne jest by dochód ten był możliwy do potwierdzenia odpowiednim dokumentem. Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić aktualne kody rabatowe i skorzystać z promocyjnych warunków kredytowania.

Kredyt online w mBanku mogą uzyskać stali jak i nowi klienci, którzy posiadają lub założą mKonto. Można to zrobić wygodnie w trakcie ubiegania się o kredyt gotówkowy - wystarczy wybrać odpowiednią opcję i podać kilka dodatkowych danych.

Rozmowa z konsultantem mBank

mBank umożliwia podjęcie kredytu gotówkowego również przez telefon. Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić na mLinię pod numer 801 300 800 i przedstawić swoje oczekiwania. Konsultant z pewnością zada serię pytań niezbędnych do złożenia wniosku o przyznanie kredytu gotówkowego. Specjalista wyda wstępną decyzję kredytową i poprosi o dostarczenie dokumentów do wybranego oddziału banku, gdzie należy dopełnić formalności.

Weryfikacja historii kredytowej w mBank

Przed udzieleniem kredytu gotówkowego, mBank sprawdza wiarygodność kredytową swoich klientów. Jednym z etapów oceny wiarygodności jest weryfikacja historii kredytowej na podstawie informacji z Biura Informacji Kredytowej. Sprawdzenie kredytobiorcy w bazach danych wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bank będzie przetwarzał dane nawet do 10 lat po zakończeniu umowy lub do czasu odwołania zgody.

Podpisanie umowy kredytowej w mBank

Umowę kredytu gotówkowego w mBank można zawrzeć na dwa sposoby: online przez bankowość internetową lub osobiście w wybranym oddziale banku. Obie metody podpisania umowy są wiążące. Zawarcie umowy jest możliwe od razu po załączeniu wymaganych dokumentów i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Kredytobiorca zostanie poinformowany o decyzji drogą e-mail.

W przeciągu 14 dni od podpisania umowy, klient ma prawo do wycofania się z umowy bez podania przyczyny. W celu odstąpienia od umowy należy złożyć odpowiedni wniosek. Bank zaleca wysłanie wniosku na adres korespondencyjny wskazany na końcu umowy.

Spłata kredytu gotówkowego w mBank

Kredyt gotówkowy w mBank spłaca się na jasno określonych zasadach. Zgodnie z umową spłata kredytu zgodnie z harmonogramem załączonym do umowy jest obowiązkiem kredytobiorcy. Podpisując umowę można zdecydować o możliwości automatycznej spłaty z rachunku osobistego.

Na wysokość rat składa się kapitał i odsetki. W pierwszej kolejności spłacane są odsetki od pożyczonego kapitału, następnie kapitał. Raty są płatne co miesiąc, tego samego dnia. Klient samodzielnie wybiera dogodny dzień na termin spłaty oraz ma możliwość zmiany terminu, po wcześniejszym uzgodnieniu z mBankiem. Jeżeli termin płatności wypada w dzień wolny od pracy, automatycznie przesuwany jest na najbliższy dzień roboczy.

Wydłużenie terminu spłaty w mBank

mBank umożliwia skorzystanie z zawieszenie spłaty kredytu na okres do 6 miesięcy oraz czasowego zawieszenia spłaty kapitału tzw. karencji w spłacie. Wydłużenie terminu spłaty wymaga złożenia wniosku o restrukturyzację. Można to zrobić wygodnie za pośrednictwem bankowości internetowej. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego, wybrać zakładkę Pasaż > Usługi > Dyspozycje > Złóż wniosek o restrukturyzację. Wybierz zobowiązanie, zaznacz opcję wydłużenie terminu spłaty i uzupełnij wymagane pola.

Skorzystanie z karencji jest możliwe po spłaceniu minimum 6 rat w terminie. Karencja może potrwać od 1 do 3 miesięcy. W trakcie jej trwania kredytobiorca spłaca wyłącznie odsetki. Po zakończeniu karencji, rata kredytu wzrośnie, ponieważ bank rozłoży niespłacany w trakcie karencji kapitał na pozostałe raty. Klient może korzystać z funkcji karencji wielokrotnie, ale nie częściej niż raz na 12 miesięcy.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w mBank

Brak spłaty raty kredytu w mBank wiąże się z naliczeniem odsetek karnych za opóźnienie w spłacie. Niespłacona kwota stanie się należnością przeterminowaną, a bank będzie naliczał odsetki w wysokości 24% od niespłaconego kapitału. Bank ma prawo wezwać kredytobiorcę do spłaty zobowiązania. Jeżeli brak spłaty będzie się przedłużał, mBank zastrzega możliwość:

 • wypowiedzenia umowy
 • pobrania kwoty należności przeterminowanych z dowolnego rachunku bankowego prowadzonego w banku, którego klient jest posiadaczem, do czego klient upoważnia nieodwołalnie do dnia całkowitej spłaty Kredytu,
 • przekazania danych osobowych klienta oraz informacji objętych tajemnicą bankową innym podmiotom zewnętrznym prowadzącym działania windykacyjne.

Promocje Kredyt gotówkowy w mBank

Bonus
Niższa prowizja
Weź kredyt i zrealizuj swój plan w mBank
Weź kredyt i zrealizuj swój plan w mBank

W mBanku kredyt gotówkowy otrzymasz mniejszą prowizję, jeżeli wykorzystasz we wniosku specjalny kod rabatowy. Zdradzamy najnowsze hasło promocyjne i omawiamy warunki oferty.

Kredyt gotówkowy w mBank - podsumowanie

mBank proponuje wygodny kredyt gotówkowy, który można otrzymać całkowicie przez Internet. Mogą to zrobić klienci posiadający konto osobiste w mBanku - zarówno w przypadku nowych i stałych klientów. Bank proponuje szereg możliwości na obniżenie kosztów kredytowania: skorzystanie z produktów dodatkowych, za pomocą kodu promocyjnego oraz przy wykupieniu ubezpieczenia.

Wnioskując o kredyt w mBanku można otrzymać od 500 do 200 000 zł. Z pomocą banku można zrealizować zarówno duże i małe inwestycje. W razie potrzeby istnieje możliwość zmiany warunków kredytowania, m.in. wydłużenia terminu spłaty kredytu bez konieczności podpisywania aneksu do umowy. Zmian można dokonać przez Internet, korzystając z aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej.

Zalety
 • łatwy proces ubiegania się o kredyt gotówkowy,

 • możliwość podjęcia od 500 do 200 000 zł,

 • atrakcyjna oferta promocyjna z niskim RRSO i prowizją nawet 0%,

 • wygodna metoda załączania dokumentów do wniosku kredytowego,

 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu obniżającego wysokość prowizji,

 • możliwość skorzystania z karencji spłaty i wydłużenia terminu spłaty,

 • zmiana warunków kredytowania nie wymagająca aneksu do umowy za 0 zł,

 • skorzystanie z innych produktów banku umożliwi zmniejszenie kosztów kredytowania.

 • Wady
 • uzyskanie kredytu online wymaga posiadania lub założenia mKonta.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w mBank

  Jak szybko mBank wypłaca pieniądze?
  Kredyt w mBank można otrzymać nawet w 15 minut! Jednakże bank zaznacza w umowie, że w niektórych przypadkach może zająć to do 5 dni.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak, oferta kredytowa mBanku jest taka sama w placówkach jak w Internecie.
  Czy mBank dzwoni do pracodawcy?
  Nie, zazwyczaj nie jest konieczny telefon do pracodawcy. Wystarczające potwierdzenie dochodu dla mBank stanowi dokument potwierdzający regularność i wysokość zarobków oraz pozytywna historia kredytowa.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w mBank będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, ubieganie się o kredyt gotówkowy w mBank wiąże się z przekazaniem informacji do BIK. Bank będzie przekazywał informacje o przebiegu spłaty przez cały okres trwania umowy.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe mBank?
  mBank umożliwia skorzystanie z wydłużenia terminu spłaty oraz do skorzystania z karencji spłaty kapitału do nawet 3 miesięcy. Karencja kredytu jest dostępna po spłaceniu w terminie przynajmniej 6 rat.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje mBank?
  Kredyt gotówkowy online w mBanku można otrzymać wykazując dochód z tytułu umowy o pracę, o dzieło, umowy zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury.
  Czy kredyt w mBank można zaciągnąć online?
  Tak, w mBank można zaciągnąć kredyt online. Wymagane jest posiadanie lub założenie mKonta.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w mBank?
  Nie, w mBank nie można otrzymać kredytu na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w mBank?
  Kredyt gotówkowy w mBank można otrzymać nawet w 15 minut. Najszybciej kredyt otrzymają stali klienci banku, jeżeli skorzystają z przygotowanej propozycji kredytowej. Czas oczekiwania na kredyt zależy od indywidualnego przypadku i od sprawności w wypełnianiu formalności.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w mBank

  k
  Opinia od:
  kuba

  Czy opinia była przydatna?

  0
  jeden z droższych kredytów na rynku ale po odmowach w dwóch innych bankach dostałem właśnie w mbank a potrzebowałem na gwałt na remont mieszkania 10k. na decyzje czekalem kilka dni, pieniądze dostałem na konto następnego dnia.2022-12-28 14:00:23
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty