Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

12%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

23.86%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski
4.3

Oferta kredytu gotówkowego w ING Bank Śląski

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon / w oddziale
Kwota kredytu Od 1000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 3 miesięcy do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

ING Bank Śląski proponuje elastyczny kredyt gotówkowy, który można otrzymać na kwotę od 1000 do aż 200 000 zł. Kredyt można rozłożyć na wygodne do spłaty raty, na okres od 3 do 120 miesięcy. Umowa kredytowa zawarta na okres do 3 lat objęta jest oprocentowaniem stałym, powyżej 3 lat, oprocentowaniem zmiennym.

Oferta kredytu online jest ograniczona do 160 tys.zł. Maksymalna kwota pożyczki dostępna w placówce bankowej i na infolinii to 200 tys. zł. Spłatę pożyczki na kwotę powyżej 160 tys. zł można rozłożyć na raty do 96 miesięcy!

Wysokość oprocentowania kredytu zależy od kwoty kredytu i skorzystania z ubezpieczenia. Ubezpieczenie kredytu można wykupić przy kredycie do kwoty 100 000 zł, które obniży oprocentowanie o 0,5 p.p.. Kredyty gotówkowy w ING można otrzymać z prowizją 0%.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski udziela kredytu gotówkowego pod nazwą Pożyczka Gotówkowa. Jednym z warunków przyznania pożyczki jest uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Bank ING umożliwia wnioskowanie o kredyt gotówkowy na kilka sposobów:

 • przez serwis internetowy Moje ING,
 • przez aplikację Moje ING,
 • infolinię,
 • w oddziałach banku.

Niestety, możliwość podjęcia kredytu całkowicie przez Internet jest zarezerwowana dla klientów posiadających konto osobiste w ING. Nowi klienci mogą złożyć wniosek o kredyt online, jednak wymaga to wcześniejszego założenia konta. W innym przypadku, wniosek można złożyć przez infolinię lub osobiście w oddziale banku.

Trzy kroki do uzyskania kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim:

 1. Wypełnij wniosek i przygotuj zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Dokument nie będzie potrzebny jeśli przelewasz swoje wynagrodzenie na konto ING.
 2. Poczekaj na weryfikację zdolności kredytowej i poznaj decyzję banku. Warunki kredytowania możesz negocjować.
 3. Podpisz umowę i poczekaj na przelew gotówki na konto.

Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

Do uzyskania kredytu gotówkowego w ING wymagane są tylko dwa dokumenty. Są to dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający dochody. W przypadku klienta, który przelewa swój dochód na konto Direct w ING, nie jest konieczne przedstawianie dokumentu o doochodach.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotowkowy w ING Bank?

Kredyt gotówkowy w ING można otrzymać praktycznie bez żadnych przygotowań. Wniosek może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat oraz posiada stały i regularny dochód. Pożyczkę można otrzymać nawet w trakcie jednego spotkania, o ile klient będzie posiadał przy sobie wymagane dokumenty i nie będzie potrzebna dodatkowa weryfikacja.

Rozmowa z konsultantem ING Bank Śląski

Składając wniosek kredytowy w ING, w oddziale lub przez telefon można liczyć na fachową pomoc doradcy kredytowego. Jednak należy przygotować się na dokładny wywiad. Pracownik banku zada wnioskodawcy pytania, które będą wymagały podania szczegółowych danych osobowych oraz opisu sytuacji materialnej m.in.: miesięczne dochody, liczba osób na utrzymaniu, wysokość i rodzaj zobowiązań.

Weryfikacja historii kredytowej w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski weryfikuje historię kredytową wnioskodawców. Bank sprawdza czy klient nie posiada żadnych zaległości w spłacie zobowiązań w bazach dłużników - m.in. w BIK oraz bazie danych Związku Banków Polskich. Wpisy we wspomnianych bazach danych mają duży wpływ na ocenę zdolności kredytowej.

Podpisanie umowy kredytowej w ING Bank Śląski

Umowę o kredyt gotówkowy z ING Bankiem Śląskim można podpisać na dwa sposoby: elektronicznie przez Moje ING lub w oddziale banku. Pierwsza, wygodna możliwość podpisania umowy jest zarezerwowana dla klientów posiadających konto osobiste ING. Bank umożliwia podjęcie kredytu z współwnioskodawcą, a każdy z pożyczkobiorców jest zobowiązany do wywiązywania się z umowy.

Umowę można podpisać od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Bank ING przeprowadza analizę zdolności kredytowej kredytobiorcy i na tej podstawie proponuje warunki umowy. Podpisanie umowy zobowiązuje do terminowej spłaty zgodnie z załączonym harmonogramem.

Spłata kredytu gotówkowego w ING Bank Śląski

Spłatę pożyczki gotówkowej w ING można rozłożyć na maksymalnie 10 lat. Do umowy kredytowej załączony jest harmonogram spłaty, który wskazuje termin oraz kwoty kolejnych rat. Dzień spłaty można wybrać samodzielnie, zmiana nie wymaga składania wniosku i można to zrobić samodzielnie w Moje ING.

Kredyt gotówkowy można spłacić wcześniej za darmo. Nadpłatę można zlecić samodzielnie w bankowości internetowej Moje ING. Co ważne nadpłata nie zmniejsza wysokości raty, a skraca okres kredytowania. Zmieni się jedynie wysokość ostatniej raty, o czym klient zostanie poinformowany, najpóźniej 30 dni przed płatnością.

Wydłużenie terminu spłaty w ING Bank Śląski

Bank ING umożliwia wydłużenie terminu spłaty kredytu gotówkowego. Wymaga to skontaktowania się ze specjalistą banku i ustalenia warunków prolongaty kredytu. Skorzystanie z tej usługi wymaga sporządzenia aneksu do umowy, co może się wiązać z naliczeniem kosztów.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w ING Bank Śląski

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy z ING Bankiem Śląskim zobowiązuje do wypełniania przyjętych warunków. Brak spłaty rat kredytu w określonym terminie wiąże się z naliczeniem odsetek karnych. Maksymalna wysokość odsetek karnych wynosi aż 11,20%. Ponadto, przy przedłużającym się braku spłaty, bank ING ma możliwość wzywania do zapłaty długu oraz podjęcia lub zlecenia czynności windykacyjnych.

Promocje Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Bonus
Brak prowizji
Pożyczka w ofercie specjalnej ING
Pożyczka w ofercie specjalnej ING

ING Bank Śląski oferuje nowe, promocyjne kredyty gotówkowe, dzięki którym unikniesz opłat za prowizję. Poznaj szczegóły promocji!

Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski - podsumowanie

p>ING Bank Śląski proponuje pewny kredyt gotówkowy, który jest dostępny w różnych wariantach promocyjnych oraz z możliwością obniżenia kosztów. Koszty uzyskania czy spłaty zobowiązania można zmniejszyć korzystając z ubezpieczenia oraz produktów dodatkowych.

Wniosek o kredyt na dowolny cel można złożyć na kwotę od 1000 do 200 000 zł! Obsługę płatności otrzymanej pożyczki ułatwia dostęp do bankowości elektronicznej Moje ING. Co ważne, dostęp do promocji i możliwość ubiegania się o kredyt online są dostępne tylko dla klientów posiadających konto bankowe w ING.

Zalety
 • atrakcyjna oferta promocyjna,

 • kredyt z prowizją 0%

 • niskie oprocentowanie: stałe lub zmienne,

 • możliwość ubezpieczenia kredytu do 100 tys.,

 • skorzystanie z ubezpieczenia obniża wysokość oprocentowania,

 • kredyt na wysoką kwotę nawet do 200 tys.,

 • długi okres spłaty - maksymalnie 10 lat,

 • możliwość samodzielnej zmiany terminu spłaty,

 • łatwe zarządzanie kredytem za pomocą bankowości Moje ING.

 • Wady
 • kredyt online tylko dla klientów posiadających konto osobiste w ING,

 • skorzystanie z promocji wymaga posiadania kodu oraz rachunku osobistego.

 • Często zadawane pytania o ING Bank Śląski

  Jak szybko ING Bank Śląski wypłaca pieniądze?
  Bank ING wypłaca pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku. Najszybszą decyzję oraz wypłatę otrzymamy wnioskując przez Moje ING.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w internecie?
  Nie jest. Stacjonarnie oraz przez infolinię można ubiegać się o kredyt na 200 000 zł. Kredyt online otrzymasz do kwoty 160 000 zł. W przypadku pożyczek na wysoką kwotę, proces kredytowania może wymagać pojawienia się w placówce stacjonarnej i przebiegać dłużej.
  Czy ING Bank Śląski dzwoni do pracodawcy?
  Nie, bank ING zazwyczaj nie dzwoni do pracodawcy.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, ING współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej oraz z innymi bazami informacji gospodarczej. Złożenie wniosku wiąże się z nowym wpisem w BIK.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe ING Bank Śląski?
  Bank ING umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych. Jest to możliwe na okres do 3 miesięcy. W celu zawieszenia spłaty należy złożyć odpowiedni wniosek. Można to zrobić za pomocą bankowości Moje ING lub w placówce banku.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje ING Bank Śląski?
  ING Bank Śląski akceptuje różne źródła dochodów. Kredyt otrzymasz na umowę o pracę, zlecenie, o dzieło a także wykazując dochody z prowadzenia działalności gospodarczej.
  Czy kredyt w ING Bank Śląski można zaciągnąć online?
  Tak, można zaciągnąć kredyt w ING całkowicie przez Internet. Możliwość ta jest dostępna dla osób, które już posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w ING Bank Śląski?
  Nie, bank ING nie umożliwia podjęcia kredytu na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w ING Bank Śląski?
  Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim można otrzymać nawet w 15 minut, wnioskując online. Nowy klient może uzyskać kredyt w placówce banku ING, bez zakładania konta już w trakcie jednego spotkania.

  Opinie o Kredyt gotówkowy ING

  M
  Opinia od:
  Magdalena

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Polecam tym, którym się śpieszy. Mało formalności, szybka decyzja, pieniądze na koncie też szybko. Poza tym od kilku lat mam konto w ING i nigdy się nie zawiodłam. Mały minut za dość wysokie oprocentowanie. 2022-12-08 17:48:43
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty