Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

0%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

0%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy
0.0

Oferta Bank Pocztowy

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon/ Stacjonarnie
Kwota kredytu Od 300  zł do 100 000 zł
Okres spłaty Od 3 mies. do 60 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

W Banku Pocztowym możesz dostać kredyt gotówkowy nawet na 100 000 zł, choć co ważniejsze, dostaniesz aż 5 lat na jego spłatę. Podział kosztu na wiele drobnych opłat umożliwi bezproblemową obsługę zobowiązania. Oferowany przez bank Kredyt w Porządku objęty jest stałym oprocentowaniem, co chroni go przed zmianami stóp procentowych. Bank Pocztowy jest jednym z niewielu, który udziela stałej raty na cały okres kredytowania.

Prowizja za kredyt wynosi 5%. Możesz jednak zostać z niej zwolnionym, jeżeli zdecydujesz się na ubezpieczenie na życie i od utraty pracy. RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 17,20%. Zależnie od wybranej kwoty i okresu spłaty, jego wartość minimalna to 16,46%.

Wnioskowanie o kredyt w Bank Pocztowy

Kredyt Banku Pocztowego udostępniany jest przez internet, telefon oraz w placówce banku. Te dwie pierwsze metody sprowadzają się jednak do tego samego: wypełniasz specjalny formularz na stronie oferty, a pracownik banku oddzwania do ciebie o ustalonej godzinie. W zamian za tą wygodę należy wyrazić zgody na wiadomości reklamowe.

 1. Wejdź na stronę oferty i wciśnij przycisk “Weź kredyt”.
 2. Uzupełnij formularz danymi kontaktowymi: imię, nazwisko, telefon i e-mail.
 3. Wyraź niezbędne zgody marketingowe.
 4. Poczekaj na telefon doradcy bankowego.
 5. Doradca pomoże ci złożyć wniosek i uzgodni z tobą warunki kredytu.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt w Banku Pocztowym będziesz musiał złożyć oświadczenie o zarobkach lub zaprezentować dokumenty poświadczające o źródle i wysokości otrzymywanych zarobków.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt

Przed wnioskowaniem o kredyt warto upewnić się, że spłaciłeś wszystkie poprzednie zobowiązania, jeżeli była taka możliwość. Każda aktywna pożyczka znacznie zmniejszy twoją zdolność kredytową. Opłaca się również prześledzić wydatki z ostatnich miesięcy, aby oszacować swoje możliwości finansowe. Bank dołoży wszelkich starań, aby dopasować warunki kredytu do twoich możliwości spłaty, jednak samodzielna ocena pozwoli ci zachować pewność przy podpisywaniu umowy.

Rozmowa z konsultantem

Konsultant Banku Pocztowego oddzwania w dniu wypełnienia formularza kredytowa, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Oceni on twoją zdolność finansową i zaproponuje ci na jej podstawie warunki kredytowania możliwie zbliżone do interesującej cię kwoty. Jeżeli zainteresujesz się tą ofertą, wyjaśni ci jak dokończyć proces wnioskowania oraz uzgodnicie, w jaki sposób zostanie dostarczona umowa kredytowa. Z konsultantem możesz porozmawiać również w cztery oczy, odwiedzając jeden z oddziałów Banku Pocztowego. Wizyta w placówce pozwoli ci na podpisanie umowy na miejscu, co zaowocuje szybszą wypłatą środków.

Weryfikacja historii kredytowej w Bank Pocztowy

Bank Pocztowy ocenia zdolność kredytową klientów na podstawie historii ich przeszłych zobowiązań. Z tego powodu sprawdza historię klientów w rejestrach dłużników należących do Biura Informacji Gospodarczej oraz podobnych im instytucjach. W ten sposób zdobywa on wiedzę o obecnie aktywnych zobowiązaniach wnioskodawcy oraz posiada wgląd w historię przeszłych transakcji. Jeżeli posiadasz już doświadczenie z kredytami, które spłaciłeś w terminie, bank chętniej udzieli ci nowego zobowiązania.

Podpisanie umowy kredytowej w Bank Pocztowy

Bank pocztowy umożliwia podpisanie umowy kurierem. Wystarczy zadecydować o tej formie rozwiązania formalności przy rozmowie z doradcą banku. Chcąc jednak otrzymać kredyt wcześniej, możemy udać się do banku osobiście, gdzie podpiszemy umowę na miejscu, bez oczekiwania na jej dostawę.

Promocje kredytu gotówkowego w Bank Pocztowy

Bank Pocztowy organizuje regularne promocje które znajdziesz na stronie internetowej w zakładce kredyty lub w naszym serwisie w dziale promocje bankowe. Obecnie dostępnym wariantem kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym jest kredyt bez prowizji. W ramach tej oferty otrzymasz od 20 000 do 60 000 zł na okres do 10 lat bez prowizji. Oprocentowanie kredytu wynosi 13,49%, możesz jednak je zmniejszyć o 1%, decydując się na zakup ubezpieczenia.

Spłata kredytu gotówkowego w Bank Pocztowy

W ramach umowy kredytowej będziesz zobowiązany do otwarcia konta osobistego w Banku Pocztowym. W celu spłaty kredytu wystarczy zachować na nim saldo o wartości raty za dany miesiąc. Gdy nadejdzie termin płatności, bank automatycznie pobierze należną kwotę. Możliwa jest wczesna spłata zobowiązania poprzez wysłanie dodatkowych środków w dowolnym momencie.

Wydłużenie terminu spłaty w Bank Pocztowy

W celu przedłużenia terminu spłaty należy złożyć w banku wniosek o restrukturyzację zobowiązania. Powinien on zawierać wyjaśnienie obecnej sytuacji kredytobiorcy wraz z prośbą o wydłużenie czasu na spłatę. Bank rozpatruje wszystkie zgłoszenia indywidualnie. W swojej odpowiedzi może on zaproponować inne zmiany warunków w celu uzyskania kompromisu.

Konsekwencje braku spłaty w Bank Pocztowy w terminie

Opóźnienie w spłacie uprawnia Bank Pocztowy do naliczania odsetek karnych w celu uzyskania odszkodowania, co zwiększy całościowy koszt kredytu. Ponadto bank może wysyłać upomnienia do kredytobiorcy, a z biegiem czasu również zgłosić go do rejestru dłużników.

Przy długotrwałym braku spłaty banki często decydują się na windykacje. W tym procesie pracownicy banku lub zatrudnionej przez bank firmy windykacyjnej konsultują się z dłużnikiem z zamiarem ustalenia nowych warunków spłaty. Jeżeli nie uda się uzyskać kompromisu, sprawa trafi do sądu, gdzie może zostać zarządzona egzekucja komornicza.

Promocje Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy

Bonus
Brak prowizji
Prosty kredyt bez prowizji w Banku Pocztowym
Prosty kredyt bez prowizji w Banku Pocztowym

Bank pocztowy oferuje atrakcyjne kredyty gotówkowe bez kosztów prowizji. Poznaj warunki specjalnej promocji banku.

Skorzystaj z promocji
Bonus
Niższa prowizja
Stałe oprocentowanie w Banku Pocztowym
Stałe oprocentowanie w Banku Pocztowym

W banku Pocztowym kredyt gotówkowy otrzymasz mniejszą prowizję, jeżeli wykorzystasz we wniosku specjalny kod rabatowy. Zdradzamy najnowsze hasło promocyjne i omawiamy warunki oferty.

Skorzystaj z promocji

Bank Pocztowy - podsumowanie oferty

Oferta Banku Pocztowego zasługuje na uwagę. Dostępne są dość wysokie kwoty oraz przyzwoity czas na spłatę zobowiązania. Bank wyszczególnia, że klienci otrzymują stałą ratę na cały czas trwania umowy, jednak pięć lat to standardowy okres ‘zamrożenia’ poziomu rat. Mimo tego nie można tej ofercie zaprzeczyć stabilności i przewidywalności.

Zalety
 • Prowizja 0% przy zakupie ubezpieczenia.

 • Wysoka maksymalna kwota i okres spłaty.

 • Na dowolny cel.

 • Stała rata.

 • Wady
 • Wymagane założenie konta w banku.

 • Konieczność rozmowy z konsultantem.

 • Wniosek o kredyt wymaga udzielenia zgód marketingowych.

 • Często zadawane pytania o kredyt w Bank Pocztowy

  Jak szybko Bank Pocztowy wypłaca pieniądze
  Pieniądze otrzymasz w dniu podpisania umowy.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Kwota w ofercie internetowej nie różni się od dostępnej przez internet.
  Czy Bank Pocztowy dzwoni do pracodawcy?
  Nie. Bank pocztowy nie kontaktuje się z pracodawcą.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, zobowiązanie będzie widoczne w BIK, również podczas jego terminowej spłaty.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w Bank Pocztowy?
  Tak. Wszyscy klienci banku mogą wnioskować o wakacje kredytowe.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Bank Pocztowy?
  Źródło dochodu nie ma znaczenia przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym. Najważniejsza jest wysokość uzyskiwanego dochodu oraz regularność, z jaką klient otrzymuje pieniądze.
  Czy kredyt w Bank Pocztowy można zaciągnąć online?
  Tak. Kredyt do kwoty 100 000 zł jest dostępny przez internet. Klienci już posiadający konto w Banku Pocztowym mogą pożyczyć do 50 000 zł w całości przez internet, bez oczekiwania na umowę.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Bank Pocztowy?
  Bank pocztowy nie wykorzystuje weryfikacji selfie do przyznawania kredytów.
  Jak długo się czeka na kredyt w Bank Pocztowy
  Wypłata kredytu nastąpi już w 15 minut od podpisania umowy.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty