Kredyt gotówkowy BOŚ Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

4%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

7.03%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy BOŚ Bank
4.5

Oferta kredytu gotówkowego w BOŚ Bank

Proces zawierania umowy Online/ w oddziale banku
Kwota kredytu Od 1000 zł do 100 000 zł
Okres spłaty Od 1 miesiąca do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Bank Ochrony Środowiska proponuje proekologiczne kredyty gotówkowe z przeznaczeniem na konkretny cel. W ofercie znajdziemy: EKOpożyczkę “Nasza woda”, EKOkredyt na fotowoltaikę oraz Przejrzystą pożyczkę. Maksymalna kwota kredytowania wynosi 80 000 zł i do 100 000 zł w przypadku EKOkredytu na fotowoltaikę. Kredyt można rozłożyć na nawet 120 wygodnych rat.

Zależnie od czasu trwania umowy EKOpożyczki Nasza woda oraz Przejrzystej pożyczki oprocentowanie może być stałe lub zmienne. Do 36 miesięcy jest to oprocentowanie stałe i wynosi 8,50% dla Nasza Woda oraz Przejrzysta pożyczka. W pozostałych przypadkach - dłuższy okres kredytowania oraz przy EKOkredycie na fotowoltaikę - oprocentowanie jest zmienne.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w BOŚ Bank

Wniosek o kredyt gotówkowy w BOŚ Bank można złożyć przez Internet, telefonicznie lub bezpośrednio w oddziale. O kredyt można wnioskować maksymalnie w dwie osoby. Wnioskodawca musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, stałe miejsce zameldowania lub kartę stałego pobytu od min. 2 miesięcy i nie może przekraczać wieku 75 lat.

BOŚ Bank nie przedstawia jak wygląda proces wnioskowania o kredyt gotówkowy, gdyż każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Niezależnie od tego czy zadzwonimy na infolinię banku, wypełnimy formularz kontaktowy online czy udamy się do banku, przez procedurę kredytowania przeprowadzi nas doradca kredytowy. Ekspert ds. kredytów poinformuje o konieczności przedstawienia dokumentów oraz o konkretnych wymaganiach Banku wobec kredytobiorcy. Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

BOŚ Bank wymaga przedstawienia dokumentów umożliwiających identyfikację kredytobiorcy oraz ocenę ryzyka kredytowego. W tym celu niezbędne będą: dowód osobisty lub karta stałego pobytu, dokument potwierdzających dochody ze źródeł akceptowanych przez bank i oczywiście wypełniony wniosek kredytowy. Informacje na temat wymaganych dokumentów dotyczących inwestycji przedstawi doradca kredytowy.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w BOŚ Bank?

Uzyskanie kredyt gotówkowego w BOŚ Bank wymaga przedstawienia dokumentów dotyczących inwestycji. Warto przygotować je wcześniej i przyspieszyć procedurę kredytowania. Warto wcześniej uzyskać ofertę inwestora (oferta z wyceną, faktura proforma) oraz przygotować dokument potwierdzający prawo własności do nieruchomości.

Rozmowa z konsultantem BOŚ Bank

Wnioskując o kredyt czeka nas rozmowa z ekspertem kredytowym banku. Jego zadaniem jest pomoc w wypełnieniu wniosku, zebraniu dokumentów i przeprowadzenie klienta przez całą procedurę kredytową. Konsultant odpowie na wszystkie pytania dotyczące kredytu i wyjaśni niezrozumiałe kwestie. Należy się jednak przygotować, że pracownik banku również będzie miał pytania, które są niezbędne w identyfikacji kredytobiorcy, sporządzeniu umowy i ocenie ryzyka kredytowego.

Weryfikacja historii kredytowej w BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska weryfikuje wszystkich klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Wnioskodawca jest zobowiązany wyrazić zgodę na sprawdzenie przez bank historii kredytowej w BIK. Procedura ta jest konieczna zarówno dla nowych klientów, jak również w przypadku tych, którzy już korzystali z usług BOŚ Bank.

Podpisanie umowy kredytowej w BOŚ Bank

Wniosek o kredyt gotówkowy w BOŚ Bank można złożyć przez telefon, online lub w oddziale banku, jednak umowy nie zawrzemy zdalnie. Podpisanie umowy jest możliwe w wybranym oddziale banku lub przez kuriera.

Podpisanie umowy jest możliwe po spełnieniu wszystkich warunków udzielenia kredytu. Umowę można podpisać od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Jest to możliwe przez okres 30 dni. Po tym czasie konieczna będzie ponowna ocena zdolności kredytowej.

Spłata kredytu gotówkowego w BOŚ Bank

W trakcie zawierania umowy kredytowej można podjąć decyzję o profilu rat. Mogą to być raty równe lub malejące. Spłata rat powinna odbywać się zgodnie z harmonogramem spłaty, dołączonym do umowy kredytu. Odsetki kredytu są spłacane w miesięcznych ratach.

Spłata kredytu podjętego w BOŚ Bank może odbywać się na dwa sposoby:

 • przez pobranie środków z rachunku kredytobiorcy prowadzonego w BOŚ Banku,
 • na podstawie udzielonego przez Pożyczkobiorcę upoważnienia,
 • przez wpłatę dokonaną przelewem lub gotówką na rachunek wskazany w umowie kredytowej.

Wydłużenie terminu spłaty w BOŚ Bank

BOŚ Bank umożliwia prolongatę kredytu, polegającą na wydłużeniu lub przesunięciu terminu spłaty. Bank zrobi to na wniosek klienta, złożony przynajmniej 7 dni przed terminem płatności raty. Wydłużenie terminu spłaty wymaga sporządzenia aneksu do umowy kredytowej.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w BOŚ Bank

Niespłacenie raty kredytu gotówkowego w BOŚ Bank wiąże się z uznaniem zadłużenia za przeterminowane. Bank nalicza odsetki karne do zadłużenia przeterminowanego, aż do dnia poprzedzającego spłatę zaległej raty. Maksymalna, ustawowa wysokość odsetek karnych wynosi aktualnie 24%.

Kredyt gotówkowy w BOŚ Bank - podsumowanie oferty

Bank Ochrony Środowiska udziela kredytów gotówkowych z przeznaczeniem na konkretne cele. We wszystkich przypadkach są to działania proekologiczne - z ich pomocą możemy przeprowadzić inwestycje w zmniejszenie zużycia energii czy emisji gazów cieplarnianych.

Bank gwarantuje korzystne warunki uzyskania i spłaty zobowiązania, proponując atrakcyjne stawki oprocentowania czy umożliwiając skorzystanie z promocji. Mając konkretny plan możemy tu uzyskać kredyt na kwotę do 100 000 zł! Problemem może być fakt, że gotówki nie możemy wydać na dowolny cel, niezwiązany z przeznaczeniem określonym w umowie.

Zalety
 • oferta kredytu dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;

 • możliwość wnioskowania o pożyczkę w 100% online;

 • niskie RRSO;

 • gwarancja najniższego oprocentowania pożyczki;

 • możliwość wzięcia kredytu w oparciu o różne źródła dochodu

 • Wady
 • ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe;

 • promocje kredytowe ograniczone są czasowo.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy BOŚ Bank

  Jak szybko BOŚ Bank wypłaca pieniądze?
  Wypłata pieniędzy z kredytu gotówkowego w BOŚ Bank następuje natychmiast po zawarciu umowy kredytowej.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak, oferta w Internecie i w placówkach BOŚ Bank jest taka sama.
  Czy BOŚ Bank dzwoni do pracodawcy?
  Nie, BOŚ Bank zazwyczaj nie dzwoni do pracodawcy.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w BOŚ Bank będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, bank współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej. Złożenie wniosku kredytowego w BOŚ Bank jest równoznaczne z przekazaniem informacji o próbie podjęcia kredytu.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe BOŚ Bank?
  Bank Ochrony Środowiska umożliwia przedłużenie lub zmianę terminu spłaty na wniosek klienta. Wniosek należy złożyć 7 dni przed terminem płatności raty.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje BOŚ Bank?
  Bank akceptuje różne formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, powołanie, kontrakt, dieta dla kierowców i inne. Najważniejsze by wykazany dochód umożliwił bezpieczną spłatę rat kredytu, a umowa była zawarta na możliwie najdłuższy czas.
  Czy kredyt w BOŚ Bank można zaciągnąć online?
  Wniosek o kredyt gotówkowy w BOŚ Bank można złożyć online, jednak zawarcie umowy kredytowej jest możliwe w oddziale banku lub przez kuriera.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w BOŚ Bank?
  Nie, Bank Ochrony Środowiska nie umożliwia podjęcia kredytu gotówkowego na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w BOŚ Bank?
  Kredyt można uzyskać nawet w jeden dzień roboczy. Czas oczekiwania zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy: wysokości kredytu, ewentualności przedstawienia dodatkowych dokumentów itp.

  Opinie o Kredyt gotówkowy BOŚ Bank

  g
  Opinia od:
  grzesiek

  Czy opinia była przydatna?

  0
  polecam!! dobre warunki umowy oraz atrakcyjne oferty kredytów. bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz wygodna aplikacja mobilna. cała procedura jest mało skomplikowana, zarówno decyzję jak i pieniądze dostałem szybciej niż się tego spodziewałem. naprawdę oferta godna polecenia!2022-12-13 17:18:20
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty