Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

13%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

11.58%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole
4.0

Oferta kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Proces zawierania umowy Online lub w oddziale
Kwota kredytu Od 1000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

Bank Credit Agricole stara się wspierać swoich klientów w realizacji planów. Propozycja kredytu gotówkowego na kwotę od 1000 do 200 000 zł, to szansa na uzyskanie korzystnego finansowania objętego niskimi kosztami. Kredyt można rozłożyć na nawet 120 rat. Gwarancją równych i pewnych rat przez cały okres kredytowania jest oprocentowanie stałe kredytu gotówkowego, nie przekraczające 13%. Jak zaznacza bank: “Ostateczna kwota kredytu, okres spłat i wysokość raty uzależnione są od zdolności kredytowej Kredytobiorcy/Kredytobiorców.”.

Credit Agricole stawia na bliską współpracę z klientami kredytowymi, zachęcając ich do założenia konta osobistego. Posiadanie rachunku płatniczego w CA umożliwia skorzystanie z ciekawych promocji kredytowych: Gotówka bez prowizji , Powitalny kredyt gotówkowy. Dodatkowo klienci posiadający konto osobiste mogą otrzymać kredyt całkowicie online.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Wniosek o kredyt gotówkowy w Credit Agircole można złożyć na kilka sposobów: online przez bankowość internetową CA24 eBank, telefonicznie - dzwoniąc na infolinię 19 019 lub wypełniając formularz kontaktowy oraz w placówce banku. Informacje o decyzji banku uzyskamy nawet w 10 minut od złożenia wniosku. Ubieganie się o kredyt gotówkowy wymaga przejścia czterech prostych etapów:

 • Złóż wniosek o kredyt gotówkowy.
 • Odbierz telefon od doradcy z informacją o decyzji i proponowanych warunkach.
 • Podpisz umowę kredytową.
 • Poczekaj na wypłatę gotówki z kredytu i realizuj swoje cele.

Credit Agricole stawia na stałą współpracę z klientami, w związku z tym najprostszą drogę do uzyskania kredytu mają osoby posiadające konto osobiste w tym banku. Złożenie wniosku przez CA24 eBank to możliwość otrzymania natychmiastowej decyzji kredytowej i błyskawicznej wypłaty środków z kredytu. Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

Bank Credit Agricole udziela kredytu na podstawie dwóch dokumentów: potwierdzającego tożsamość oraz poświadczającego fakt uzyskiwania stałych dochodów. Co ważne dokumentem tożsamości może być: dowód osobisty, paszport lub karta stałego pobytu - o kredyt mogą ubiegać się nie tylko obywatele Polski.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

O kredyt gotówkowy Credit Agricole mogą wnioskować osoby spełniające podstawowe warunki. Co ważne kredyt mogą podjąć osoby bez polskiego obywatelstwa. Do wymagań banku zaliczamy:

 • w przypadku klientów bez polskiego obywatelstwa wymagany jest status rezydenta,
 • płacenie podatku dochodowego od osób fizycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
 • posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, paszport, karta stałego pobytu),
 • identyfikację numerem ewidencyjnym PESEL,
 • ukończone 21 lat oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadanie stałych dochodów ze źródeł akceptowanych przez bank Credit Agricole,
 • wykazanie odpowiedniej zdolności kredytowej.

Rozmowa z konsultantem Credit Agricole

Ubieganie się o kredyt w Credit Agricole, bez konta osobistego w tym banku, wymaga kontaktu z konsultantem. Może to mieć miejsce przy weryfikacji danych, bądź tylko w celu przekazania decyzji kredytowej. Wniosek można złożyć również w trakcie rozmowy z konsultantem banku. W tym przypadku należy spodziewać się szczegółowych pytań dotyczących danych osobowych, informacji o zatrudnieniu, zarobkach, miesięcznych kosztach utrzymania i zobowiązaniach.

Weryfikacja historii kredytowej w Credit Agricole

Jak każdy bank działający w Polsce, Credit Agricole współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej. Wszyscy klienci, którzy ubiegają o kredyt gotówkowy muszą przejść weryfikację historii kredytowej na podstawie danych zebranych przez BIK. Podpisanie umowy kredytowej wiąże się z zaakceptowaniem zgody na dalsze przekazywanie informacji o przebiegu spłaty kredytu, aż do całkowitej jego spłaty.

Podpisanie umowy kredytowej w Credit Agricole

Podpisanie umowy o kredyt gotówkowy w Credit Agricole jest możliwe na dwa sposoby: przez Internet oraz osobiście w oddziale. Pierwsza metoda jest zarezerwowana dla klientów posiadających konto osobiste w Credit Agricole i wymaga zalogowania się w bankowości internetowej CA24 eBank. Pozostali klienci mogą złożyć wniosek na kilka sposobów, lecz w każdym przypadku, w celu zawarcia umowy muszą udać się do wybranej placówki.

Warunki umowy kredytowej dotyczące: kwoty, okresu kredytowania i wysokości rat zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Jak zaznacza bank, w przypadku umowy na czas określony kredyt gotówkowy można zaciągnąć tylko na okres zatrudnienia. Umowę kredytu gotówkowego można negocjować i zmienić jej warunki w czasie obowiązywania.

Spłata kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Klient, który zaciągnął kredyt gotówkowy w Credit Agricole podpisuje umowę z bankiem, w której zobowiązuje się do terminowego spłacania rat. Termin spłacania kolejnych rat jest ustalony w harmonogramie dołączonym do umowy. Z harmonogramem można zapoznać się również w bankowości internetowej CA24 eBank.

Spłaty kolejnych rat należy dokonywać przelewem na wskazany w umowie numer konta. Każda umowa kredytowa posiada indywidualny numer, dlatego też nie trzeba konkretnie tytułować kolejnych przelewów. Każdy klient ma możliwość ze skorzystania z wcześniejszej spłaty kredytu i zmniejszenie jego kosztów. Bank automatycznie zwraca prowizję za niewykorzystany okres kredytowania.

Wydłużenie terminu spłaty w Credit Agricole

Bank Credit Agricole umożliwia wydłużenie terminu spłaty kredytu gotówkowego. Można to zrobić składając wniosek o zmianę warunków kredytowania. Wiąże się to z opłatą wynoszącą 2% od wysokości kwoty pozostałej do spłaty.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Credit Agricole

Klient posiadający zaległości w spłacie kredytu gotówkowego w Credit Agricole, musi liczyć się z konsekwencjami. Do zaległej kwoty zostaną naliczone odsetki karne za opóźnienie, które maksymalnie wyniosą 24%. Należy również pamiętać, że bank ma prawo do podjęcia działań windykacyjnych m.in.: wysyłania monitów, ponagleń telefonicznych oraz działań terenowych. Koszty działań windykacyjnych zostaną doliczone do długu klienta.

Promocje Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Bonus
Stała rata!
Weź kredyt z pewnością w Credit Agricole
Weź kredyt z pewnością w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje stałe oprocentowanie oraz brak prowizji w ramach kredytu gotówkowego na dowolny cel. Wystarczy nie posiadać zobowiązań w banku!

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole - podsumowanie

Jak mówi slogan reklamowy Credit Agricole jest “bankiem zmieniającego się świata”. Oferta kredytu gotówkowego banku potwierdza obietnice z reklamy, zapewniając profesjonalną obsługę i otwartość wobec klientów. Bank wyróżnia się spośród innych proponując preferencyjny kredyt dla grup zawodowych m.in: żołnierzy, medyków i nauczycieli, bardzo dobre warunki spłaty dla nowych klientów i możliwością uzyskania gotówki przez osoby bez polskiego obywatelstwa.

Wnioskując o pożyczkę w Credit Agricole możemy uzyskać do 200 tys. zł, które rozłożymy na nawet 120 wygodnych rat. Eksperci banku przygotują indywidualną ofertę dopasowaną do możliwości klienta, z gwarancją niskiej raty przez cały okres kredytowania.

 

Zalety
 • ociekawa oferta promocyjna dla nowych klientów,

 • preferencyjny kredyt gotówkowy dla wybranych zawodów,

 • kredyt objęty stałym oprocentowaniem,

 • szybka decyzja kredytowa - nawet w 10 minut,

 • możliwość złożenia wniosku na kilka sposobów,

 • kredyt dostępny bez polskiego obywatelstwa,

 • niskie i pewne raty przez cały okres kredytowania,

 • indywidualne podejście do klienta.

 • Wady
 • wysoki wiek minimalny wnioskodawców - wymagane ukończenie 21 lat,

 • kredyt online tylko dla klientów posiadających konto osobiste w CA,

 • wysoka prowizja maksymalna - nawet do 30,5%,

 • brak kalkulatora kredytowego na stronie internetowej banku.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

  Jak szybko Credit Agricole wypłaca pieniądze?`
  Credit Agricole wypłaca pieniądze natychmiast po podpisaniu umowy kredytowej. Kredytobiorcy posiadający konto w Credit Agricole mogą otrzymać przelew w kilka minut.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak, oferta Credit Agricole jest taka sama w Internecie i w oddziałach banku.
  Czy Credit Agricole dzwoni do pracodawcy?
  Nie, bank Credit Agricole zazwyczaj nie dzwoni do pracodawcy. Bank wymaga jedynie dokumentu potwierdzającego dochody - kredyt gotówkowy można otrzymać na wyciąg z konta bankowego.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Credit Agricole będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, złożenie wniosku wiąże się z pojawieniem się wpisu w BIK. Również w czasie trwania umowy kredytowej, bank będzie przekazywał informacje na temat przebiegu spłaty.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe Credit Agricole?
  Credit Agricole nie informuje o możliwości skorzystania z wakacji kredytowych. Jest to kwestia indywidualna, a informacje na ten temat można uzyskać w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię pod numer: 19 019.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Credit Agricole?
  Credit Agricole akceptuje różne formy zatrudnienia, które zapewniają stały i regularny dochód. Bank wymaga by umowa zatrudnienia była zawarta przynajmniej miesiąc przed złożeniem wniosku o kredyt. Co ważne, Credit Agricole umożliwia podjęcie kredytu wyłącznie na okres trwania umowy zatrudnienia.
  Czy kredyt w Credit Agricole można zaciągnąć online?
  Tak, jednak mogą to zrobić jedynie klienci posiadający konto osobiste w Credit Agricole.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Credit Agricole?
  Nie, bank Credit Agricole nie umożliwia podjęcia kredytu na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w Credit Agricole?
  Czas oczekiwania na kredyt gotówkowy zależy od konkretnego przypadku kredytobiorcy. Klienci wnioskujący online mogą uzyskać kredyt nawet w kilka minut.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty