Kredyt konsolidacyjny w SKOK Stefczyka - kalkulator i opinie

25000
60 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

10.9%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

11.52%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt konsolidacyjny w SKOK Stefczyka
4.6

Kredyt konsolidacyjny w Kasa Stefczyka - podstawowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 160 000 złotych
Okres kredytowania 120 miesięcy
RRSO 6,17%
Prowizja 0%
Obowiązkowe ubezpieczenie Nie

Kredyt konsolidacyjny w Skoku Stefczyka nazywa się Pożyczka Fit i dostępny jest jedynie dla klientów tej instytucji. Minimalna kwota zadłużenia to już 1000 złotych, a maksymalna to nawet 160 000 złotych. Dodatkowymi atutami Pożyczki Fit jest wyjątkowo niskie RRSO 6,17% oraz kompletny brak prowizji. Pożyczkę Fit można wziąć na okres od roku do nawet 10 lat. Kolejnym plusem jest niskie, oprocentowanie zmienne rzędu 6%.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego w Kasa Stefczyka

Ubezpieczenie Pożyczki Fit jest w pełni pozostawione decyzji kredytobiorcy. Kasa Stefczyka nie wymaga wykupienia ubezpieczenia, jednak przy współpracy z SALTUS Ubezpieczenia, Kasa Stefczyka posiada parę ciekawych możliwości ubezpieczenia zadłużenia:

 • TWOJA PROMESA, TWÓJ DUET i TWOJA LINIA to ubezpieczenia na życie – to ochrona, która stanowi zabezpieczenie spłaty całości lub części pożyczki/kredytu w przypadku zaistnienia wypadku objętego ubezpieczeniem. W ten sposób zabezpieczona zostanie przyszłość rodziny i poręczycieli
 • TWOJA POSADA to ubezpieczenie od utraty pracy – dzięki niemu towarzystwo ubezpieczeniowe gwarantuje pomoc w spłacie zobowiązania, w zależności od opcji może nastąpić to w formie spłacanych rat pożyczki/kredytu przez oznaczony czas w okresie pozostawania pożyczkobiorcy bez dochodu
 • TWÓJ WALOR to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – w tym ubezpieczeniu wypłata świadczenia następuje w przypadku zgonu pożyczkobiorcy/kredytobiorcy w wyniku oznaczonych w umowie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz w wyniku zawału serca albo udaru mózgu

Jakie rodzaje zadłużeń można skonsolidować w Kasa Stefczyka?

Kasa Stefczyka oferuje możliwość konsolidacji wszelkiej formy zadłużenia, jednak tylko uzyskanych w innych instytucjach finansowych. Do tego nie obejmuje produktów finansowych zaciągniętych w samej Kasie Stefczyka. Są to takie produkty, jak:

 • kredyty gotówkowe
 • kredyty samochodowe
 • pożyczki
 • zadłużenia na kartach kredytowych
 • linie kredytowe

Koszty restrukturyzacji zadłużenia w Kasa Stefczyka

Kwota kredytu Od 1000 do 160 000 złotych
Okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy
RRSO 6,17%
Prowizja za udzielenie kredytu 0%
Oprocentowanie 6%
Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu 0 złotych
Wydanie opinii bankowej 130 złotych
Monit 0 złotych

Koszty zadłużenia w Kasie Stefczyka są bardzo niskie. Jedynym problemem, oraz dodatkowym kosztem podnoszącym całkowitą wartość zadłużenia może być fakt, że Pożyczka Fit dostępna jest jedynie dla klientów Kasy Stefczyka, a co za tym idzie, dojdą dodatkowe koszty za członkostwo.

Poniżej przykład reprezentatywny dla Pożyczki Fit w Kasie Stefczyka. Dla kredytu zaciągniętego na kwotę 78 840 złotych, przy oprocentowaniu zmiennym rzędu 6%, RRSO 6,22%, zerowej prowizji, oraz kosztach za przelewy w wysokości 160 złotych, całkowity koszt wynosi 23 190,06 złotych. Okres kredytowania to 107 miesięcy, z czego 106 rat w wysokości 955,05 złotych, oraz ostatniej raty w wysokości 954,76 złotych. Całkowita kwota do spłaty to 102 190,06 złotych.

Wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny w Kasa Stefczyka

Wymagane dokumenty

Kasa Stefczyka wymaga przedstawienia bardzo małej liczby dokumentów, do których należą:

 • Dowód osobisty
 • Dokumenty potwierdzające dochód
 • Umowy zadłużeń, które mają być spłacone - do wglądu

W przypadku pojawienia się większej liczby dokumentów, konsultant podaje informację, jakie to dokumenty, w trakcie procesowania.

Kredyt konsolidacyjny w Kasa Stefczyka - podsumowanie

Pożyczka Konsolidacyjna FIT to propozycja od KASA Stefczyka na restrukturyzację swoich zobowiązań. Oferują konsolidację od kwoty 1000 złotych do nawet 160 000 złotych. Choć maksymalna wartość pożyczki konsolidacyjnej nie jest tak wysoka, jak w niektórych bankach konkurencyjnych, to KASA Stefczyka może pochwalić się jednymi z najkorzystniejszych warunków i najniższych kosztów swojej oferty konsolidacyjnej. Pożyczka Konsolidacyjna FIT daje możliwość rozłożenia okresu spłaty na nawet 120 miesięcy, co daje 10 lat spokojnego spłacania. Jedynym minusem jest przymusowe ubezpieczenie w przypadku zdolności kredytowej, która budzi zastrzeżenia banku.

Zalety
 • Wysoka kwota kredytowania - nawet 240 000 złotych

 • Niskie RRSO

 • 0% prowizji

 • Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty o 60 dni

 • Dobrowolne ubezpieczenie

 • Wady
 • Pożyczka Fit dostępna tylko dla klientów Kasy Stefczyka

 • Najczęściej zadawane pytania o kredyt konsolidacyjny w SKOK Stefczyka

  Jak szybko Kasa Stefczyka wypłaca pieniądze?
  Tak, Pozyczka Fit może zostać zaciągnięta przez internet, jednak wtedy maksymalna kwota zadłużenia spada ze 160 000 złotych do 100 000 złotych. Żeby uzyskać kredyt w kwocie powyżej 100 000 złotych niezbędna jest wizyta w oddziale.
  Jakich zabezpieczeń spłaty kredytu konsolidacyjnego wymaga Kasa Stefczyka?
  Kasa Stefczyka nie wymaga żadnych zabezpieczeń przy Pożyczce Fit.
  Czy Kasa Stefczyka dzwoni do pracodawcy?
  Nie, Kasa Stefczyka nie potrzebuje weryfikacji u pracodawcy, gdyż Pożyczka Fit udzielana jest jedynie stałym klientom na podstawie zaświadczenia o formie i wysokości uzyskiwanych dochodów.
  Czy do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w Kasa Stefczyka wymagane są zaświadczenia?
  Jedyne zaświadczenie jakie jest niezbędne w celu uzyskania kredytu konsolidacyjnego, to zaświadczenie o formie i wysokości uzyskiwanych dochodów.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe od kredytu konsolidacyjnego w Kasa Stefczyka?
  Tak, Kasa Stefczyka oferuje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych odraczając spłatę na 3 miesiące. Co więcej, pierwszą ratę można odroczyć nawet na 60 dni.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Kasa Stefczyka?

  Kasa Stefczyka honoruje dochód z różnych źródeł, takich jak:

  • Umowa o pracę
  • Umowy cywilnoprawne - umowa zlecenie, umowa o dzieło
  • Świadczenie przedemerytalne, emerytura lub renta
  • Własna działalność gospodarcza lub rolnicza
  Możliwości jest wiele, gdyż Kasa Stefczyka indywidualnie podchodzi do klienta i przyznaje kredyt w oparciu o jego zdolność kredytową.
  Czy kredyt konsolidacyjny w Kasa Stefczyka można zaciągnąć online?
  Tak, Pozyczka Fit może zostać zaciągnięta przez internet, jednak wtedy maksymalna kwota zadłużenia spada ze 160 000 złotych do 100 000 złotych. Żeby uzyskać kredyt w kwocie powyżej 100 000 złotych niezbędna jest wizyta w oddziale.
  Czy Kasa Stefczyka zajmie się za mnie spłatą konsolidowanych zobowiązań?
  Tak, to pożyczkodawca zajmuje się uregulowaniem aktywnych zaległości, by mieć pewność, że pieniądze zostaną wykorzystane zgodnie przeznaczeniem.

  Opinie

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty