Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Życie na kredycie może być fajne – urządź się mądrze

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,67 / 3 osób

Janek na co dzień żyje „tu i teraz”. Chce się realizować, podróżować, poznawać świat. Teraz, nie za 20 lat. Choć jest młody, rozsądnie podchodzi do finansów. Wie, jak ciężko jest oszczędzać. Rozumie też, że zbyt duża liczba kredytów nie jest rozwiązaniem. Co zrobił Janek? Poznaj historię Janka. Może to także Twoja historia.

Poznajcie historię Janka

Janek ma pasje i pracę, którą lubi. Wyżej ceni w niej atmosferę i ludzi, niż wyżyłowane zarobki kosztem zdrowia i życia prywatnego. Zarabia średnio, ale nie narzeka. Kocha podróże, sport i wyjścia z przyjaciółmi. Żyje spontanicznie, ale sukcesywnie spełnia swoje marzenia. Sympatyczny, fajny facet.

Janek wie, że życie jest „tu i teraz”. Chce się realizować, podróżować, poznawać świat. Wie jak ciężko jest oszczędzać. Rozumie także, że zbyt duża liczba kredytów nie jest rozwiązaniem. Jest młody, ale rozsądnie myśli o przyszłości. Co zrobił Janek?

Spontaniczne życie na kredycie

Znalazł niewielkie mieszkanie w miłej dzielnicy i dostosowany do zarobków kredyt hipoteczny. Trochę odłożył, ale bez fajerwerków. Wziął więc kredyt ratalny na sprzęt RTV i AGD (w końcu trzeba się urządzić). Kupił trochę mebli.

Organizacja miejsca do życia pochłonęła sporo energii – Janek pomyślał o wakacjach. Nie jest rozrzutny, więc dobrał niewielką sumę w kredycie gotówkowym „na dowolny cel” i zwiedził kolejny wymarzony punkt na mapie świata. Czytaj też: Jak nie odkładać marzeń na później?

Po powrocie z wakacji Janek uregulował bieżące rachunki za prąd i wodę, jak co miesiąc opłacił abonament za internet i telefon, uwzględnił wszystkie raty kredytów i… trochę się zmartwił. Raptem z jednego kredytu zrobiły się trzy. Z jednej raty – trzy raty. Nagle z wypłaty znikało nie trochę, tylko sporo, a wizja życia „do pierwszego” przy wypłacie z końcem miesiąca nie dawała Jankowi spokoju. Postanowił coś z tym zrobić.

Życie na kredyt czyli jak się mądrze urządzić

Ponieważ Janek to otwarty gość, który ma wielu znajomych i chętnie rozmawia na różne tematy, popytał wśród przyjaciół o ich pomysł na rozwiązanie tej sytuacji. Bardzo szybko dostał odpowiedź – konsoliduj. Wizja jednej spójnej raty dla wszystkich zaciągniętych kredytów, do tego dużo niższej niż aktualna suma zobowiązań, szybko skradła serce Janka. Potrzebował konkretów.

Ktoś, kto przeszedł tą samą drogę, polecił Jankowi usługi Akredo. Że za darmo, kompleksowo, szybko i w dogodnych godzinach, bez zbędnych formalności. Zaintrygowany ludzkim obliczem bankowości i zadowolonym przyjacielem, Janek wypełnił 30 sekundowy formularz zgłoszeniowy na stronie www.akredo.pl.

Movin banner

Jeszcze tego samego dnia konsultant Akredo wyjaśnił Jankowi wszystkie wątpliwości, przejmując na siebie finalizację formalności. Janek nie musiał nigdzie wychodzić, stać w kolejce do okienka, do nikogo pisać ani dzwonić. Po wypełnieniu jednego wniosku on-line razem z konsultantem Akredo, Janek dostał ofertę najatrakcyjniejszych kredytów konsolidacyjnych – dostosowanych do jego potrzeb, z aż 8 różnych banków!

Decyzję pozostawiono Jankowi. Bez nacisków czy presji czasu. Bez namawiania. Kiedy Janek zdecydował, z której oferty skorzysta, konsultant Akredo umówił doradcę z banku, w którym Janek postanowił skonsolidować swoje kredyty. Doradca przyjechał do Janka i wspólnie sfinalizowali umowę. Czy można prościej, wygodniej i za mniej?

Jak mieć kredyt i żyć spontanicznie?

Janek już wie, że mądre zarządzanie własnymi finansami realnie wpływa na jakość codzienności. Wyjście do kina, nieplanowana kawa na mieście czy prezent z okazji ślubu przyjaciół – z trzema ratami w miesiącu, przy średnich zarobkach, „spontaniczne” wydatki nie wchodziły w rachubę. A jeśli nawet, powodowały znaczne obniżenie stopy życia.

Konsolidując swoje raty z pomocą Akredo, Janek oszczędził czas i pieniądze. Po krótkiej rozmowie, bez wychodzenia z domu, dostał spektrum najlepiej dopasowanych ofert konsolidacji kredytów z aż 9 banków. Wyselekcjonowanych, przefiltrowanych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Janka. W dodatku, w wyniku konsolidacji zobowiązań, obniżono miesięczne zobowiązania Janka. Teraz płaci jedną ratę (zamiast trzech) i to niższą o 30%! Jaki z tego wniosek?

Bądź Jak Janek. Żyj po swojemu. I konsoliduj. Pierwsza myśl? Akredo.

Janek wziął kredyt konsolidacyjny

Sprawdź o ile możesz obniżyć swoje raty

Za pomocą szybkiego kalkulatora samodzielnie i „od ręki” sprawdzisz, ile jesteś w stanie zaoszczędzić konsolidując wszystkie swoje zobowiązania. Wystarczy wrzucić w szablon twarde dane – sumę zobowiązań, liczbę rat i ich łączną sumę. Następnie za pomocą suwaków dowolnie sprawdzaj parametry poszczególnych wariantów. Wybierz najbardziej optymalny dla siebie. Szybko, przy kawie, bez wychodzenia z domu. Czytaj też: Na czym polega fintech Akredo?

Zostaw swój numer i porozmawiaj z Ekspertem:

 Movin banner

2016.11.17 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]