Visa Click Pay - płatności urządzeniami mobilnymi
akredo.plPłatnościPłatności mobilinePortfel elektroniczyVisa Click Pay - płatności urządzeniami mobilnymi

Visa Click Pay - płatności urządzeniami mobilnymi

Poznaj portfel wirtualny od Visa! Click to Pay to usługa szybkich, bezpiecznych i łatwych płatności za zakupy przez Internet. Sprawdź jakie to proste!

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk, 25.11.2022 r

Czym jest Visa Click Pay?

Visa Click to Pay to usługa portfela elektronicznego umożliwiająca szybkie, łatwe i bezpieczne płatności bez wpisywania haseł, numeru karty i wypełniania długich formularzy. Jest to system płatności za zakupy online dostępny na urządzeniach mobilnych oraz komputerach.

Płatności Visa Click to Pay są akceptowane w ponad pół miliona sklepów internetowych w wielu regionach świata. W ramach portfela elektronicznego Click to Pay można korzystać z kart Visa, Mastercard i American Express. Wystarczy dodać kartę do portfela, a płatności dokonasz jednym kliknięciem.

Jak działa Visa Click Pay?

Click to Pay od Visa to portfel elektroniczny, który służy do realizowania szybkich płatności za zakupy przez Internet. Do usługi można dodać jedną ze swoich kart płatniczych: kredytowych i debetowych. Visa Click to Pay gromadzi dane karty i umożliwia płatności bez podawania numeru i kodów zabezpieczających.

Z płatności portfelem elektronicznym można skorzystać w sklepach, które posiadają oznaczenie VISA Click to Pay. W celu dokonania płatności należy podać adres e-mail oraz kod SMS.

Jak korzystać z Visa Click Pay?

Aby zacząć korzystać z Visa Click to Pay należy zarejestrować portfel i dodać karty.

  1. Załóż profil konsumenta na stronie lub aplikacji mobilnej Visa.
  2. Dodaj kartę płatniczą do portfela Visa.
  3. Płać portfelem wirtualnym Visa. Szukaj przycisku/ikony (EMV SRC) Click to Pay, tylko w tych sklepach możesz zapłacić Visa Click to Pay.

Funkcje i możliwości Visa Click Pay

Portfel wirtualny Visa ma jedną podstawową funkcję: szybkie płatności za zakupy przez internet. Płatności Visa Click to Pay są akceptowane wielu sklepach internetowych na całym świecie.

Dodatkowo płatności w wybranych sklepach można jeszcze bardziej ułatwić w ramach funkcji Zapamiętaj mnie. Można wybrać sklep, w którym transakcja nie będzie wymagała wpisywania adresu e-mail oraz kodu jednorazowego. Logowanie i płatność odbywa się w sposób automatyczny.

Ile kosztuje korzystanie z Visa Click Pay?

Visa Click to Pay jest całkowicie darmowa. Płatności nie naliczają żadnej prowizji. Aplikację do zarządzania portfelem elektronicznym można pobrać za darmo na telefony z systemem iOS oraz Android.

Banki współpracujące z Visa Click Pay

Do portfela elektronicznego Visa można dodać wszystkie karty wydane przez operatorów: Visa, Mastercard oraz American Express. Można dodawać te karty niezależnie od tego jaki bank je wydał.

Bezpieczeństwo Visa Click Pay

Visa korzysta z zaawansowanych technologii i systemów ochrony płatności, które zabezpieczają karty przed nieuprawnionym użyciem.

Visa Click to Pay udostępnia dane osobowe użytkownika portfela wyłącznie organizacjom kart płatniczych, dostawcom usług i sklepom internetowym zgodnie z zasadami ustalonymi w regulaminie.

Wady i zalety Visa Click Pay

Wady:

  • Tylko płatności przez Internet

Zalety:

  • Łatwe dodawanie karty do portfela
  • Szybkie płatności mobilne potwierdzane kodem
  • Funkcja “Zapamiętaj mnie” - płatności bez potwierdzania
  • Brak opłat za korzystanie
  • Wysoki standard zabezpieczeń
  • Możliwość korzystania z kart Visa, Mastercard oraz American Express

Visa Click Pay - podsumowanie

Portfel elektroniczny Visa Click to Pay daje możliwość bezpiecznych i szybkich płatności za zakupy przez Internet. Niestety, Click to Pay nie daje możliwości płacenia w sklepach stacjonarnych. Jest to raczej usługa mająca ułatwić realizowanie transakcji online. Priorytetem jest bezpieczeństwo i łatwość w obsłudze.

 

Często zadawane pytania

Czy z Visa Click Pay można korzystać bez dostępu do Internetu?
Nie, Visa Click to Pay służy tylko do płatności online.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie