NETELLER - płatności urządzeniami mobilnymi
akredo.plPłatnościPłatności mobilinePortfel elektroniczyNETELLER - płatności urządzeniami mobilnymi

NETELLER - płatności urządzeniami mobilnymi

Paysafe Group jest odpowiedzialne za dwa dobrze znane portfele elektroniczne. Jednym z nich jest NETELLER: platforma płatnicza umożliwiająca błyskawiczne przelewy oraz handel kryptowalutami. Zobacz, czym się wyróżnia!

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk, 03.01.2023 r

Czym jest NETELLER?

NETELLER to portfel elektroniczny należący do Paysafe Group, znanych z kart przedpłaconych paysafecard oraz bliźniaczej platformy Skrill. NETELLER został utworzony w 1999 roku. Oferuje on sposób na przechowywanie środków i wykonywanie płatności internetowych oraz zakup i sprzedaż kryptowalut. Usługę wyróżnia przede wszystkim brak opłat za przelewy międzynarodowe, czym zasłużył sobie na uznanie podróżników oraz osób pracujących przez internet.

Jak działa NETELLER?

Konto NETELLER można obsługiwać przez internet lub z aplikacji mobilnej. Podobnie jak w przypadku konta bankowego, użytkownik może zasilić swój portfel elektroniczny pieniędzmi, a następnie wykorzystywać saldo do płatności i przelewów. Transakcje między użytkownikami NETELLER wykonuje się za pośrednictwem adresu e-mail oraz hasła do konta, bez konieczności podawania danych bankowych przy transakcji. Wymiana środków między kontami NETELLER następuje natychmiastowo.

Jak korzystać z NETELLER?

NETELLER dostępny jest przede wszystkim za pomocą telefonu komórkowego. Założenie konta wymaga instalacji aplikacji oraz weryfikacji tożsamości.

 1. Wejdź w App Store lub Google Play i pobierz aplikację NETELLER na swoją komórkę.
 2. Załóż konto, wybierając adres e-mail, z którym będzie powiązane.
 3. Wykonaj zdjęcie ważnego dokumentu, w którym widać zdjęcie twojej twarzy.
 4. Następnie zrób selfie poprzez aplikację.
 5. Wyraź zgodę na przekazanie informacji odnośnie do swojej geolokacji.
 6. Weryfikacja będzie teraz w toku. Jeżeli NETELLER nie znajdzie niezgodności między twoim zdjęciem a zaprezentowanym dokumentem, konto zostanie aktywowane.
 7. Wpłać pieniądze na konto. Pierwsza wpłata nie może być przeprowadzana kartami prepaidowymi Paysafecard. Najlepiej użyć w tym celu rachunku bankowego.

Posiadając środki na zweryfikowanym koncie, możesz zacząć płacić w sklepach obsługujących NETELLER oraz organizować przelewy wszędzie na świecie.

Funkcje i możliwości NETELLER?

NETELLER jest portfelem cyfrowym umożliwiającym płatności internetowe. Produkt można porównać z rachunkiem osobistym w banku. Większość funkcji serwisu jest do niego identyczna, usługa wyróżnia się za to zwiększonym bezpieczeństwem. Przy transakcjach internetowy NETELLER nie prezentuje twoich danych osobowych sprzedawcy. Pozwala ci to na prowadzenie transakcji bez zdradzania numeru karty kredytowej czy wykonywania przelewów tradycyjnych.

Przelewy NETELLER są również niezwykle szybkie, a ich koszta atrakcyjniejsze niż w bankach: przelewy międzynarodowe wykonasz po stawkach lokalnych. Kolejną wartą uwagi funkcją NETELLER są karty NET+ Prepaid Mastercard, które umożliwiają korzystanie ze środków w portfelu również podczas codziennych zakupów. Dzięki karcie Net+ możesz też wypłacić pieniądze z bankomatu.

Ile kosztuje korzystanie z NETELLER?

Użytkownicy NETELLER muszą zapłacić prowizję za doładowanie swojego konta. Jest to zwykle 2,50% wartości kwoty, z wyjątkiem funkcji RAPID Transfer której koszt wynosi od 0 do 1%.

Podobne koszta są związane z wypłatą środków. Doładowanie konta bankowego to koszt 10 USD. Pozostałe rozwiązania wahają się w cenie w formie prowizji od 2 do 4%.

Opłaty za usługi NETELLER
Przelewy pieniężne NETELLER 1,45% - 2,99%
Międzynarodowy przelew pieniężny NETELLER Do 4,99%
Wysyłanie pieniędzy do innych użytkowników NETELLER 2.99%, min USD 0.50
Odbieraj pieniądze Bezpłatnie

Banki współpracujące z NETELLER

Swój portfel NETELLER możesz doładować, przesyłając środki z dowolnego konta bankowego. Dzięki temu każdy może skorzystać z jego usług. Konto można zasilić również kartami prepaid, choć nie można z nich skorzystać przy pierwszym doładowaniu rachunku.

Bezpieczeństwo NETELLER

Bezpieczeństwo transakcji jest jednym z najbardziej promowanych atutów NETELLER. Wykorzystywanie portfela elektronicznego pozwala ci unikać dzielenia się danymi finansowymi ze sprzedawcą, co jest nieuniknione przy płatnościach kartą podczas internetowych zakupów. Ponadto serwis NETELLER korzysta z nowoczesnych systemów bezpieczeństwa aby chronić swoją własną bazę danych oraz twoje transakcje.

Wady i zalety NETELLER

NETELLER jest wygodnym, choć kosztownym rozwiązaniem płatniczym. Łatwa rejestracja i szybkie transakcje są jego głównymi atutami, choć z serwisu będą chciały skorzystać też osoby zainteresowane kryptowalutami.

Zalety

 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Błyskawiczne przelewy
 • Karty prepaid
 • Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty

Wady

 • Brak darmowych wypłat.

NETELLER - podsumowanie

NETELLER to warte uwagi rozwiązanie nie tylko do płatności internetowych, ale również przy transferach międzynarodowych oraz do wymiany kryptowalut. Jest to idealna oferta dla osób szukających bezpieczniejszego sposobu na prowadzenie transakcji internetowych.

Często zadawane pytania

Czy z Neteller można korzystać bez dostępu do internetu?
Nie. Weryfikacja płatności w aplikacji wymaga połączenia z internetem.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5