Bramka płatnicza Fondy

Bramka płatnicza Fondy

Poznaj Fondy - system płatności walutowych, który łączy rynki zagraniczne i lokalne w ramach wspólnej integracji. Działanie systemu opiera się na szybkim przesyłaniu danych pomiędzy stronami transakcji, instytucjami oraz bankami. Sprawdź jak to działa!

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk, 24.01.2023 r

Czym jest bramka płatnicza Fondy?

Jest to ujednolicony system przyjmowania płatności, umożliwiający realizację zakupów dla klientów zagranicznych w ich lokalnej walucie. Jest to rozwiązanie skierowane do przedsiębiorców oferujących swoje usługi online, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność na klientów zagranicznych - płacących w innych walutach.

Fondy akceptuje wiele różnych metod płatności dostępnych w Polsce, umożliwiając szybką i bezpieczną transakcję. Klient płacący przez bramkę Fondy nie ponosi żadnych kosztów - liczy się jedynie koszt przewalutowania.

Jak działają płatności internetowe Fondy?

Fondy jest to platforma, która łączy różne systemy płatnicze: banki różnych krajów, różne waluty oraz metody płatności są połączone w jednym procesie, umożliwiając płynną wymianę danych oraz przesyłanie informacji potrzebnych do zrealizowania transakcji. Proces ten nazywa się integracją API.

Dzięki temu, firmy korzystające z bramki płatniczej Fondy mogą akceptować płatności internetowe w ponad 150 walutach i 200 krajach, używając lokalnych i międzynarodowych metod płatności. Metod płatności jest bardzo dużo: karty debetowe i kredytowe, przelewy bankowe, portfele elektroniczne i wiele więcej.

Jakie banki obsługuje Fondy?

Fondy akceptuje płatności z wszystkich banków, które obsługują waluty dostępne w ramach bramki płatniczej. Ograniczenia w tej kwestii praktycznie nie istnieją, gdyż Fondy obsługuje aż 150 walut!

Bezpieczeństwo bramki płatniczej Fondy

System przyjmowania płatności Fondy jest zgodny z aktualnymi normami bezpieczeństwa i przetwarzania danych. Fondy posiada certyfikaty: PCI SSC, RODO oraz szereg zabezpieczeń: 3D Secure, SecureCode i COMODO SSL. Oznacza to, że wszystkie płatności odbywają się w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu, które jest praktycznie niemożliwe do sforsowania przez wirusy czy hakerów.

Usługa gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, na każdym kroku korzystania z usługi płatności. Fondy posiada własny system monitorowania transakcji Know Your Customer and Know Your Business - z jego pomocą sprzedawca może sprawdzić każdą zrealizowaną transakcję i upewnić się, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Zalety i wady płatności Fondy

Fondy to bramka płatnicza, która wykorzystuje wiele różnych systemów oraz metod płatności, w ramach jednego procesu integracyjnego. Z pomocą tej usługi można przyjmować i realizować płatności w różnych walutach, bez konieczności samodzielnego przewalutowania i ryzyka wystąpienia wysokich kosztów.

Zalety:

  • płatnik nie ponosi kosztów prowizji,
  • szansa na rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne,
  • możliwość przyjmowania płatności w 150 walutach,
  • akceptacja wielu różnych metod płatności,
  • rozbudowany zakres usług przyjmowania płatności,
  • integralność bramki płatniczej z Twoim biznesem,
  • prosta aktywacja i bardzo prosta obsługa płatności,
  • niskie opłaty za przyjmowanie płatności.

Wady:

  • strona internetowa Fondy tylko w języku angielskim.

Bramka płatnicza Fondy - podsumowanie

Fondy to międzynarodowy system płatności, który ujednolica proces transakcji. W ramach tej bramki można przyjmować płatności w 150 walutach z aż 200 krajów! Fondy to świetna możliwość na rozwinięcie biznesu na skalę międzynarodową, bez komplikacji związanych z transakcjami walutowymi.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie